1

@UmtitiGOAT Jeszcze ze 150 postów o tym do środy i wreszcie się skończy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kapitan hawk Mój osobisty numer 1 jeśli chodzi o całą serię Bonda. Świetny remake, odcięcie od "Bonda Bronsnana" i świetne wejście w rolę Daniela Craiga. Bardzo dobra piosenka w wykonaniu nieżyjącego już niestety Chrisa Cornella.

21

@BartqRKO Pojedynek w piciu wódki powinien być. Po coś jędza pojechał w końcu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@FcBarcelonaFanMSN Reprezentacja w piłkę kopaną ważniejsza niż kraj? Nieźle

0

@Cygan BRC I zwolnienie Czesia?

3

No i dobra, sytuacja jest jasna. Wychodzimy na Argentyne, pokazujemy jaja, zdobywamy punkty i gramy dalej. W innym przypadku lecimy do domu. Zalezymy tylko od siebie.
W każdym razie, na pewno sie nie skompromitowalismy jak na ostatnich mundialach i mimo slabej gry wstydu nie będzie.

3

Messi swoją bramka dał impuls drużynie w bardzo trudnym momencie.

5

@Bartula Typowy mecz na przepchniecid jak na Copa America. Szału nie ma. Więcej walki niż ładnej gry

0

@Firestone Przegrał tytuł w ostatniej kolejce.

10

Czesio nie zjadł kolacji, co to będzie

0

Alvarez mógł bardziej samolubnie pójść

6

@konrad1661 To trzeba wyjść i pokazać jaja z Argentyna, a nie wiecznie liczyć na kogoś. Jest to do zrobienia

8

@Herato Jak nasi chcą grać dalej to niech pokażą jaja z Argentyna. W 1/8 słabszych drużyn nie będzie

1

Nigdy go skreślać nie można.

4

@natanvip Zaczyna sie

0

@A4ron A Polskę chcesz kibicu? Lepiej od nich nie gramy.

17

Argentyna to flop turnieju niestety. Myślałem, że gorszej sraki niż w Rosji to już nie zagrają. Pomyliłem sie

0

@HighestInTheRoom Z taką Argentyna to my powinniśmy wyjść po wygrana.

2

Ochoa gra już 3 połowę na tym Mundialu, a chłop nawet jeszcze nie został dobrze przetestowany.

10

Mecz jak na Copa America. Pięknej gry tyle co kot napłakał. Walka o to, kto ten mecz przepchnie

4

@daniel32778 W naszej grupie ogólnie są dziadowskie mecze

0

@NeKenI Oni już na drugim z rzędu mundialu nie ogarniaja

0

@FcBarcelonaFanMSN 0:0 na pewno

0

Dla Borka Polska ma 6 punktów, Michalikowi Meksyk przegrał w pierwszym meczu.

0

@Panpiwkarz Jak chcemy grać dalej to trzeba patrzeć na siebie. Mamy wszystko w swoich rękach

1

@MesQueUnClub96 Mogą mieć też 4. Mecz się jeszcze nie skończył.

0

@Nano22 Najlepszy występ reprezentacji na mundialu w tym wieku też przypadł na czasy rządów PiSu.

3

@Faro A jest się czego bać? Wygraliśmy i fajnie, ale jakiejś dominacji genetycznej nie pokazaliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?