Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@UmtitiGOAT Jeszcze ze 150 postów o tym do środy i wreszcie się skończy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kapitan hawk Mój osobisty numer 1 jeśli chodzi o całą serię Bonda. Świetny remake, odcięcie od "Bonda Bronsnana" i świetne wejście w rolę Daniela Craiga. Bardzo dobra piosenka w wykonaniu nieżyjącego już niestety Chrisa Cornella.
21
@BartqRKO Pojedynek w piciu wódki powinien być. Po coś jędza pojechał w końcu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@FcBarcelonaFanMSN Reprezentacja w piłkę kopaną ważniejsza niż kraj? Nieźle
0
@Cygan BRC I zwolnienie Czesia?
3
No i dobra, sytuacja jest jasna. Wychodzimy na Argentyne, pokazujemy jaja, zdobywamy punkty i gramy dalej. W innym przypadku lecimy do domu. Zalezymy tylko od siebie.
W każdym razie, na pewno sie nie skompromitowalismy jak na ostatnich mundialach i mimo slabej gry wstydu nie będzie.
3
Messi swoją bramka dał impuls drużynie w bardzo trudnym momencie.
5
@Bartula Typowy mecz na przepchniecid jak na Copa America. Szału nie ma. Więcej walki niż ładnej gry
0
@Firestone Przegrał tytuł w ostatniej kolejce.
10
Czesio nie zjadł kolacji, co to będzie
0
Alvarez mógł bardziej samolubnie pójść
6
@konrad1661 To trzeba wyjść i pokazać jaja z Argentyna, a nie wiecznie liczyć na kogoś. Jest to do zrobienia
8
@Herato Jak nasi chcą grać dalej to niech pokażą jaja z Argentyna. W 1/8 słabszych drużyn nie będzie
1
Nigdy go skreślać nie można.
4
@natanvip Zaczyna sie
0
@A4ron A Polskę chcesz kibicu? Lepiej od nich nie gramy.
17
Argentyna to flop turnieju niestety. Myślałem, że gorszej sraki niż w Rosji to już nie zagrają. Pomyliłem sie
0
@HighestInTheRoom Z taką Argentyna to my powinniśmy wyjść po wygrana.
2
Ochoa gra już 3 połowę na tym Mundialu, a chłop nawet jeszcze nie został dobrze przetestowany.
10
Mecz jak na Copa America. Pięknej gry tyle co kot napłakał. Walka o to, kto ten mecz przepchnie
4
@daniel32778 W naszej grupie ogólnie są dziadowskie mecze
0
@NeKenI Oni już na drugim z rzędu mundialu nie ogarniaja
0
@FcBarcelonaFanMSN 0:0 na pewno
0
Dla Borka Polska ma 6 punktów, Michalikowi Meksyk przegrał w pierwszym meczu.
0
@Panpiwkarz Jak chcemy grać dalej to trzeba patrzeć na siebie. Mamy wszystko w swoich rękach
1
@MesQueUnClub96 Mogą mieć też 4. Mecz się jeszcze nie skończył.
0
@Nano22 Najlepszy występ reprezentacji na mundialu w tym wieku też przypadł na czasy rządów PiSu.
3
@Faro A jest się czego bać? Wygraliśmy i fajnie, ale jakiejś dominacji genetycznej nie pokazaliśmy