0

@Kinginiesta Z Tunezja też za bardzo nie brykali. Na razie to nie ta sama Dania, co na Euro.

3

Francja w szybkim ataku to jest kosmos. Niewiarygodne tempo narzucają Mbappe i Dembele

1

@czosnekfcb Tak nawet sklepy zamknięte.

0

Szkoda, że Francja vs Dania musi Kwiatkowski komentować

11

@tristan87 Szczęsny zasłużył bardziej.

0

@mekston Jednego powtórzą, a innego nie powtórzą. Dla mnie to jest bez sensu.

1

@Poversky1000 Obraniak był spoko według mnie. Miał ebniecie z dystansu

1

@tristan87 Martwy przepis z tym trzymaniem linii przez bramkarza. Powinni to zlikwidować.
Zresztą dobijający piłkarz Arabii za wcześnie wbiegł w pole karne

18

Ronaldo jest bez klubu, Messi w PSG, Barcelona w Lidze Europy i Polska liderem grupy na MŚ.
Ja pierdziele. Jakby mi ktoś w styczniu 2020 roku powiedział, że tak będzie to bym się zaplul ze śmiechu

0

@Aragorn33 Słynne "Senegal tu, Senegal tam"

4

@Aragorn33 To jak Polacy przed każdym turniejem. Już się zapomniało przyśpiewki o Senegalu?

1

@Wossi61FCB Ktoś się w końcu po nim przejedzie jak Belgia za to granie na wynik.

0

@Derean Dania i Francja łatwo do 1/4 w takim układzie.

1

@Janiama Cienki nie jest, ale już nie róbcie z niego Boga trenerki.

1

@bartas97 Jak wyjdziemy z myślą, żeby zremisować, to na pewno przegramy.

1

@D10SLEO xdddddd

1

@draxidox Za rok Michniewicz jako ekspert w studiu będzie tak samo gadał.

0

@Image Brak zmiany to będzie proszenie się o granie w osłabieniu.

2

Szczęsny najlepszy z Polaków na tym mundialu.

5

@Hubert102 Należało sie

1

Żewłakow ślepy?

0

@Culer_1906 Dajcie spokój z tym Nevesem...

0

@michal26 Prędzej Kiwior się wyleje niż Glik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Bartula Czesio i tiki-taka. To tak jakbyś powiedział, że Guardiola postawi autobus

4

Jazdaaa Kangury

0

@Faro Nie. Remis jakiś bardziej

0

@SinMistico Jakbym wygrał z Argentyna, a potem obejrzał mecz Polski z Meksykiem, to też bym się nie bał.

2

@Kibic1998 Jak dziś nic nie pokażą, to niech się już pakują do domu.

3

@Rewolucja123 Tylko, że w przeciwieństwie do naszych, grali z faworytem do złota i jedna z najlepszych technicznie drużyn na tym turnieju, a nie cienkim Meksykiem. Oczekiwałes, że chłopaki z ligi arabskiej będą 45 minut tłamsić Argentyne? Strzelili 2 bramki i przeszli do skutecznej obrony.
Jednak zgodzę się, że wydźwięk po tym meczu jest błędny. Narracja jest taka, jakby Argentyna strzalu na bramkę nie oddała. Drużyna Messiego była lepsza w tym meczu. Arabowie wykorzystali swoje szanse. Tyle, albo aż tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?