Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta Z Tunezja też za bardzo nie brykali. Na razie to nie ta sama Dania, co na Euro.
3
Francja w szybkim ataku to jest kosmos. Niewiarygodne tempo narzucają Mbappe i Dembele
1
@czosnekfcb Tak nawet sklepy zamknięte.
0
Szkoda, że Francja vs Dania musi Kwiatkowski komentować
11
@tristan87 Szczęsny zasłużył bardziej.
0
@mekston Jednego powtórzą, a innego nie powtórzą. Dla mnie to jest bez sensu.
1
@Poversky1000 Obraniak był spoko według mnie. Miał ebniecie z dystansu
1
@tristan87 Martwy przepis z tym trzymaniem linii przez bramkarza. Powinni to zlikwidować.
Zresztą dobijający piłkarz Arabii za wcześnie wbiegł w pole karne
18
Ronaldo jest bez klubu, Messi w PSG, Barcelona w Lidze Europy i Polska liderem grupy na MŚ.
Ja pierdziele. Jakby mi ktoś w styczniu 2020 roku powiedział, że tak będzie to bym się zaplul ze śmiechu
0
@Aragorn33 Słynne "Senegal tu, Senegal tam"
4
@Aragorn33 To jak Polacy przed każdym turniejem. Już się zapomniało przyśpiewki o Senegalu?
1
@Wossi61FCB Ktoś się w końcu po nim przejedzie jak Belgia za to granie na wynik.
0
@Derean Dania i Francja łatwo do 1/4 w takim układzie.
1
@Janiama Cienki nie jest, ale już nie róbcie z niego Boga trenerki.
1
@bartas97 Jak wyjdziemy z myślą, żeby zremisować, to na pewno przegramy.
1
@D10SLEO xdddddd
1
@draxidox Za rok Michniewicz jako ekspert w studiu będzie tak samo gadał.
0
@Image Brak zmiany to będzie proszenie się o granie w osłabieniu.
2
Szczęsny najlepszy z Polaków na tym mundialu.
5
@Hubert102 Należało sie
1
Żewłakow ślepy?
0
@Culer_1906 Dajcie spokój z tym Nevesem...
0
@michal26 Prędzej Kiwior się wyleje niż Glik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bartula Czesio i tiki-taka. To tak jakbyś powiedział, że Guardiola postawi autobus
4
Jazdaaa Kangury
0
@Faro Nie. Remis jakiś bardziej
0
@SinMistico Jakbym wygrał z Argentyna, a potem obejrzał mecz Polski z Meksykiem, to też bym się nie bał.
2
@Kibic1998 Jak dziś nic nie pokażą, to niech się już pakują do domu.
3
@Rewolucja123 Tylko, że w przeciwieństwie do naszych, grali z faworytem do złota i jedna z najlepszych technicznie drużyn na tym turnieju, a nie cienkim Meksykiem. Oczekiwałes, że chłopaki z ligi arabskiej będą 45 minut tłamsić Argentyne? Strzelili 2 bramki i przeszli do skutecznej obrony.
Jednak zgodzę się, że wydźwięk po tym meczu jest błędny. Narracja jest taka, jakby Argentyna strzalu na bramkę nie oddała. Drużyna Messiego była lepsza w tym meczu. Arabowie wykorzystali swoje szanse. Tyle, albo aż tyle.