Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Ale był karny i jest 1:2. Uwielbiam takie gadanie
1
@Cochise Nie zostanie, bo mam mistrzostwo Portugalii na kuponie
2
@Kgorecki2500 Z jedna wrzucą jeszcze. Arabia to nie są chłopaczki do bicia jak Katar i nie będą tracić niewiadomo ile bramek
1
Arabia to nie będą ogórki do bicia. Będą z nimi kłopoty
0
@Dieselzor Dlatego tym bardziej śmieszyło mnie "straszenie" ich Jacusiem Góralskim
0
@ranger3120 Zalewski niczym się nie wyróżnia. Ostatnio słaby w Romie. Ma talent, ale to jeszcze bardzo odległa melodia przyszłości.
2
@Katalończyk 99 Jak wygrają to narracja będzie taka, że na mistrza idziemy
1
@esem91 Dużo zdrowia zostawili, ale widać było zaangażowanie. Chciałbym żeby nasi reprezentanci tak grali
26
Zajebisty mecz. Najlepszy tego turnieju jak do tej pory.
4
@fart Po ludzku to się Walii ten gol należał. Lepsi są w drugiej połowie
0
Dużo zdrowia zostawiają chłopaki na boisku. Świetna intensywność tego meczu
2
@barcelonista80 Saka
0
Śmierdzi golem dla Walii. Siedli Amerykanie mocno
0
@TR3YWAY Remis możliwy. Dobry moment mają
2
@Rust_Cohle Te koszulki Liverpoolu z Carlsbergiem... Piękne klasyczki.
0
@FabianMrozek Chyba sam w to nie wierzysz
3
Świetna pierwsza połowa w wykonaniu USA. Szacun się należy
0
@maroon Nie było ich tak słychać.
5
@Deviler Nasi przy takim tempie, po 10 minutach lezeliby na murawie.
1
Pięknie USA. Zawsze cieszy, gdy autobusiarze dostają bramke
1
Chyba pierwszy mecz tego mundialu, na którym jest prawdziwa mundialowa atmosfera na stadionie.
3
Ależ głupie faule Jankesów. Zupełnie niepotrzebne, w środkowej strefie boiska
1
@Janiama USA 1:2 Walia
3
@arasz1819 Nigdy się nie nauczą
1
De Ligt od dawna pracował na tą kartkę
3
@LjakRoberciik Maciej Cristiano Iwański
4
@Uukasz_93 Wejdzie Luuk i pozamiata
2
@gumaz A taki był ładny, amerykański
0
@AmigoBlancos Raczej Portugalii i CRISTIANOOOO
0
@BorzyKrzys Dokładnie ten.