Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 Dla mnie jak ktoś wsiada po wódzie do samochodu to jest mordercą, a nie nieumyślnym sprawcą...Tfu na takich
0
@bartulek98 Dobry timing jak zawsze w jego przypadku.
4
Pole position Kevina Magnussena w Brazylii sprawiło, że Dania dołączyła do grona państw, których reprezentanci wygrywali kwalifikacje Formuły 1. Jest ich 24.
W tym zacnym gronie między innymi Polska z jednym jedynym pole position Roberta Kubicy. Szkoda, bo mogło być ich znacznie więcej.
3
@Dembouz1899 Uczciwa cena za taki wrak piłkarza
5
@Benz Co ty gadasz? To, że w United źle się dzieje każdy wie od dawna i Ronaldo żadnej Ameryki nie odkrył. Szkoda tylko, że nie zająknął się o tym, że z Ten Haagiem Wreszcie ten klub robi krok do przodu. Facet ma pomysły, jaja i nie boi się odstawic gwiazdeczek bez formy w tym Portugola właśnie. Temu oczywiście się to nie podoba i tupie nóżką. Próbuje się wybielić, a ucieka jak szczur. Mówi o syfie w klubie, a sam też go robi. Co to za cyrk, że gość idzie udzielić wywiadu i mówi, że nie szanuje swojego trenera?
Myślałem, że taki doświadczony piłkarz jak Ronaldo ma trochę oleju w glowie, ale myliłem się. To 38 letni facet o mentalności rozkapryszonego dziecka, który jak nie dostanie tego co chce (nie zasługuje obecnie na więcej minut) to odwala szopki. Te ckliwe gadki o tym, że zależy mu na United może sobie wsadzić między bajki o tym, że jest najlepszym piłkarzem w historii. Pokazał jak mu zależy. Drużyna notuje bardzo ważna wygraną na koniec rundy, a ten wychodzi i uderza w trenera, z którym ta drużyna notuje progres.
8
@Kgorecki2500 Dla mnie i tak zawsze dobry kebsik od turasa >>> KFC, czy McDonald's
0
@Dembouz1899 Grać będzie grał, ale jak będzie w takiej formie jak ostatnio to nie postrzela
0
@Dembouz1899 Benzema to jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle będzie grał i w jakiej formie będzie po tych ciągłych urazach
0
@antymadridista100 Mbappe/Mitrovic
3
@antymadridista100 Alvarez z Argentyny, Gakpo i odważnie uważam, że Xavi Simons może się pokazać. Musiala też raczej się pokaże, ale nie wiem czy traktować go w kategorii objawienia, skoro chłopak gra w Bayernie już pół roku na top poziomie.
1
@kulek22 Bez sensu totalnie. Teraz przez te wszystkie poprawności itp. humor i żarty z pierwszych dwóch części po prostu nie przejdą, więc tym bardziej nie wiem po co robić kolejną część
0
@Cvzx Młody nawet w piłce nie zaistnieje pewnie.
1
@Tomo1989 Mogliby Morawieckiego i Ziobrę w kamasze to wziąć
0
@VegetaPolska Znowu ten średniak w stawce?
3
@tomek8756 Nie wiem jak można lubić taka pogodę. Do tego o 16 robi się ciemno. Dramat.
0
@Bartas7VeB Jak on ma problem Omonii w LE strzelić, to gdzie do Ligi Mistrzów
10
@cris2706 Chłop wjeżdża na klub i trenera. Taką sytuację jeszcze szłoby zrozumieć rok temu jak chociaż strzelał te bramki. Obecnie to on jest tam piątym kołem u wozu, nie daje temu zespołowi kompletnie nic, wręcz przeszkadza na boisku. W obecnej sytuacji powinien się w ogóle cieszyć, że Ten Haag dawał mu minuty (i to całkiem sporo jak na ten syf, który gra), a on wychodzi i jeszcze go atakuje. Nie ma nic na obronę Ronaldo
8
@Sysia11 Najśmieszniejsze jest to, że jest spore grono ludzi, którzy jeszcze go bronią w tej sytuacji
0
@jeyx77x Zniszczył swoją legendę w Manchesterze. Gratulacje
5
@Mario96w Ronaldo, ale Verstappen Jeszcze trochę pojeździ, więc może nas zaskoczyć.
1
Jeśli jakis poważny klub z Top5 lig zgłosi się po Ronaldo, to ma po prostu głupich zarządzających.
11
@msmsms "Rozbił celowo swój bolid" Max odklejka totalna
2
@Messiah10 Maxiowi się odkleilo i myśli, że będzie dyktował zespołowi co mają robić. Ciekawe czy Horner będzie w stanie go ustawić do pionu, czy ego wystrzeliło już jak z ziemi do księżyca
5
@Encore Na top levelu to on ostatnio był ze 3 lata temu przez 2 miesiące sezonu.
4
@Herato Obecnie najbardziej toksyczny wydaje się Ronaldo. Chłopaki notują dobre wyniki, gdy go nie ma. Gdy jest nagle ta gra siada. Jakoś Eriksen przyszedł i nie płacze w mediach.
5
@macio_944 Aż warto przypomnieć Wszystkich tych gagatkow, którzy półtorej roku temu jechali Messiego, a gloryfikowali Ronaldo za "powrót do domu". Inna klasa nie tylko zawodnika, ale przede wszystkim człowieka
4
@MESSIah16 38 lat, wydawałoby się dorosły facet, a jednak mentalnie to dalej rozwydrzony dzieciak
5
Jak można być tak głupim, żeby pójść dać wywiad i powiedzieć, że nie szanujesz swojego trenera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@supraomnes1 Pięknie zniszczył swoją legendę w Manchesterze.