3

@Striker Co innego jak utożsamiasz się z klubem ze swojej wioski, a co innego jak masz oglądać jakieś pseudogwiazdy kopiące piłkę, z którymi nie masz nic wspólnego.
@gah mnie uprzedził

7

@ViscaBarca123 Dobrze to wróży na przyszłość. Niech go urazy omijają

0

@draxidox Zapomniał dodać, za powinny przeprosić wszystkie europejskie kraje, oprócz Rosji, która jest ostoją normalności i wzorem do naśladowania.

0

@deyna2018 2:1 w plecy

0

@MESSIah16 Mitrovic

17

@MESSIah16 Zbrodnia wojenna to zbrodnia wojenna. Nie wolno strzelać do jeńców i zasługuje to na potępienie. Jednak rozumiem poniekąd Ukraińców. Ruscy przyszli na ich ziemię, masowo mordują, gwałcą, grabia, niszczą wszystko co popadnie, atakują obiekty cywilne. To wszystko się kumuluje i wcale mnie nie dziwi, że dochodzi do takich sytuacji. Łatwo jest nam oceniać, gdy siedzimy sobie w ciepłych i bezpiecznych domach. Na Ukrainie, zwalszcza w obszarze działań zbrojnych to wszystko nie jest takie czarno - białe

2

@Compadre Coś tam się odczuwa. Czekam na ten mecz otwarcia, ale jakiejś wielkiej zajawki nie ma. Dużo bardziej ekscytuwaly mnie mistrzostwa w RPA, czy Brazylii

0

@Kuba_1 Portugalia z taką paka to półfinał minimum. Wszystko poniżej to będzie spore rozczarowanie

2

@Kamilos84 Dźwięk z czasów, gdy Formuła 1 była po prostu lepsza.

1

@Hosh Infantino - "Mundial w Korei Północnej to będzie najbardziej bombowy mundial w historii"

0

@pt9 I w jakiej w końcu oprawiasz? Mam wyjazdową czarno-zlotą z Messim i tez szukam pomysłu

6

Jeśli prawda, to szkoda chłopa. Z drugiej strony, to duża szansa dla Balde.

1

@negreanu Tą maszyną @Luciano99 poleci do Kongo po zbiega @Bocheno1. Puszki się same nie pozbierają

1

@cris2706 Ale co on w PSG będzie robił niby? Oglądał z ławki jak Messi, Neymar i Mbappe strzelają bramki?

0

@AmigoBlancos Di Maria w kadrze zawsze jak jest zdrowy, to robi robotę. Na obecnym mundialu też tak będzie.

0

@Emhyr Portugalia z taką pąka półfinał minimum

2

@PatrychoO Same afrykańskie drużyny w półfinale. Odważnie Eto'o

1

@Deviler Jakub Kiwior - 1 bramka.

4

@bartas97 Nie mogę z tej mimiki twarzy Andrzeja :D

1

@marcin62 Pokazówka musi być.

6

@Kgorecki2500 Jak będą wracać po 3 meczach to będą do nich strzelać

2

@AmigoBlancos Najbardziej w tym meczu brakowało mi Di Marii na boisku. Niestety wysypał się przez kontuzje. Z nim w składzie Argentyna by to wzięła

1

@MesQueUnClub96 Też na Serbię stawiam.

3

@Cule1234 Uratować może go już tylko profesor Rafał Wilczur

3

@AmigoBlancos Higuain. Dostać prezent od rywala i tak spudłować. Pamiętam, że miałem ochotę rzucić czymś w telewizor.

1

@koksik2700 Obajtek już pewnie szykuje sieć komisów aut używanych

0

@Pawlak1992 Żeby nie wyjść z takiej grupy, to musieliby z zawiązanymi oczami grać chyba, ale nie takie historie już piłka nożna widziała.

1

@dniel Z Meksykiem 2:0 w plecy, z Arabią 1:1, z Argentyną 3:0 w plecy.

0

@Messibestplayerintheworld Panie Alemany, daj Pan spokój z tym Dalotem, czy Pavardem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?