Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Striker Co innego jak utożsamiasz się z klubem ze swojej wioski, a co innego jak masz oglądać jakieś pseudogwiazdy kopiące piłkę, z którymi nie masz nic wspólnego.
@gah mnie uprzedził
7
@ViscaBarca123 Dobrze to wróży na przyszłość. Niech go urazy omijają
0
@draxidox Zapomniał dodać, za powinny przeprosić wszystkie europejskie kraje, oprócz Rosji, która jest ostoją normalności i wzorem do naśladowania.
0
@deyna2018 2:1 w plecy
0
@MESSIah16 Mitrovic
17
@MESSIah16 Zbrodnia wojenna to zbrodnia wojenna. Nie wolno strzelać do jeńców i zasługuje to na potępienie. Jednak rozumiem poniekąd Ukraińców. Ruscy przyszli na ich ziemię, masowo mordują, gwałcą, grabia, niszczą wszystko co popadnie, atakują obiekty cywilne. To wszystko się kumuluje i wcale mnie nie dziwi, że dochodzi do takich sytuacji. Łatwo jest nam oceniać, gdy siedzimy sobie w ciepłych i bezpiecznych domach. Na Ukrainie, zwalszcza w obszarze działań zbrojnych to wszystko nie jest takie czarno - białe
2
@Compadre Coś tam się odczuwa. Czekam na ten mecz otwarcia, ale jakiejś wielkiej zajawki nie ma. Dużo bardziej ekscytuwaly mnie mistrzostwa w RPA, czy Brazylii
0
@Kuba_1 Portugalia z taką paka to półfinał minimum. Wszystko poniżej to będzie spore rozczarowanie
2
@Kamilos84 Dźwięk z czasów, gdy Formuła 1 była po prostu lepsza.
1
@Hosh Infantino - "Mundial w Korei Północnej to będzie najbardziej bombowy mundial w historii"
0
@pt9 I w jakiej w końcu oprawiasz? Mam wyjazdową czarno-zlotą z Messim i tez szukam pomysłu
6
Jeśli prawda, to szkoda chłopa. Z drugiej strony, to duża szansa dla Balde.
1
@negreanu Tą maszyną @Luciano99 poleci do Kongo po zbiega @Bocheno1. Puszki się same nie pozbierają
1
@cris2706 Ale co on w PSG będzie robił niby? Oglądał z ławki jak Messi, Neymar i Mbappe strzelają bramki?
0
@AmigoBlancos Di Maria w kadrze zawsze jak jest zdrowy, to robi robotę. Na obecnym mundialu też tak będzie.
0
@Emhyr Portugalia z taką pąka półfinał minimum
2
@PatrychoO Same afrykańskie drużyny w półfinale. Odważnie Eto'o
1
@Deviler Jakub Kiwior - 1 bramka.
4
@bartas97 Nie mogę z tej mimiki twarzy Andrzeja :D
1
@marcin62 Pokazówka musi być.
6
@Kgorecki2500 Jak będą wracać po 3 meczach to będą do nich strzelać
2
@AmigoBlancos Najbardziej w tym meczu brakowało mi Di Marii na boisku. Niestety wysypał się przez kontuzje. Z nim w składzie Argentyna by to wzięła
1
@MesQueUnClub96 Też na Serbię stawiam.
3
@Cule1234 Uratować może go już tylko profesor Rafał Wilczur
3
@AmigoBlancos Higuain. Dostać prezent od rywala i tak spudłować. Pamiętam, że miałem ochotę rzucić czymś w telewizor.
1
@koksik2700 Obajtek już pewnie szykuje sieć komisów aut używanych
0
@Pawlak1992 Żeby nie wyjść z takiej grupy, to musieliby z zawiązanymi oczami grać chyba, ale nie takie historie już piłka nożna widziała.
1
@dniel Z Meksykiem 2:0 w plecy, z Arabią 1:1, z Argentyną 3:0 w plecy.
0
@Messibestplayerintheworld Panie Alemany, daj Pan spokój z tym Dalotem, czy Pavardem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika