1

@Encore Bruno okradziony. Nawet Felix już bardziej zasłużył.

1

@John_Doe Dla tego mundial to zajebista impreza piłkarska. Tu nawet ktos nieoczywisty może zostać gwiazdą, albo zapisać się w historii.

3

@John_Doe Klose ich obu miażdży

1

@GeraltzKatalonii Korea zdecydowanie, ale Ghana to nie są ogórki do bicia

2

@P33ck Polska na przykład się gorzej zaprezentowała.

0

@Faro Ty antypolaku

0

@Muevertigo Gówno grają to mogą przegrać. Co za różnica.

1

@Herato Przynajmniej nie nurkowal jak Cristiano

1

Chlop nura dał i napinka siuuuu

0

Nie było karnego tu

2

@Tomason Dla mnie to jest gorsze niż samo fikanie. Najgorszy sort pajacowania

0

@haryveb944 To kiedy robić im ten Mundial? Po sezonie są zajechani fizycznie, w środku sezonu też są zajechani fizycznie. Wychodzi na to, że nie ma dobrego terminu

0

@Encore Jak Polska. Może jakiś karniak po jednej jedynej akcji, albo różny i strzał ze łba

4

Dawać Ghana brameczke z dupy. Dopiero Się mecz zrobi

0

@El Madridista. Kamerun też solidna pierwsza połowa. My mielibyśmy z nimi problem

12

Laskowski co smieszek z tym zagrożeniem przy wolnych Ronaldo

1

@Rust_Cohle Tak to wygląda. Chłop już zatracił wszystko co było jego atutem

1

Fatalna ta Ghana. Portugalia to weźmie na luzaku

24

To w końcu do kogo należy to ostatnie słowo?

3

@Medium I bardzo dobrze.

2

Kapitalne to podanie było. Szkoda, że Czupa Czupsa pominęli

1

@mcsarna Arteta i tak nie zostawi Arsenalu w najbliższej przyszłości. Jak już ma być opcja, to ewentualnie za jakieś 4/5 lat

1

@Lionel_Messi10 Scaloni ma jakiś problem z Lisandro? Chłopak jest starterem w United, wnosi ich obronę na wyższy poziom, po prostu szefuje, a tu ciągle gra elektryczny Otamendi w pierwszym.

10

@draxidox Daniel Obajtek - prosty wójt z zadupia, dzięki znajomościom i sympatii prezesa zaczyna dymac wszystkich Polaków na kasę. Zobacz jak

40

@tbas I jeszcze ciągle +30% poparcia. Czyli suweren nie widzi, że jest dymany, albo po prostu to lubi.

7

@Michael24 Bez względu na wynik na tym mundialu Czesiek jest do zwolnienia. Mając taki potencjał, nie można tak grać.
Niestety z obecnymi szefami PZPN nie wierzę, że będzie jakaś zmiana na lepsze. Wywala Michniewicza, to przyjdzie Probierz i będzie to samo.

1

@koksik2700 Michniewicz = Brzęczek. Chociaz w sumie, to za Brzęczka potrafiliśmy wymieniać kilka podań i tworzyć jakieś sytuację z przodu.

1

@MESSIah16 City ma swojego Fergusona

0

@Majczel97 Ponoć jakas poważna kontuzja, ale nic oficjalnego.

0

@Majczel97 USA z Walia lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?