Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Bruno okradziony. Nawet Felix już bardziej zasłużył.
1
@John_Doe Dla tego mundial to zajebista impreza piłkarska. Tu nawet ktos nieoczywisty może zostać gwiazdą, albo zapisać się w historii.
3
@John_Doe Klose ich obu miażdży
1
@GeraltzKatalonii Korea zdecydowanie, ale Ghana to nie są ogórki do bicia
2
@P33ck Polska na przykład się gorzej zaprezentowała.
0
@Faro Ty antypolaku
0
@Muevertigo Gówno grają to mogą przegrać. Co za różnica.
1
@Herato Przynajmniej nie nurkowal jak Cristiano
1
Chlop nura dał i napinka siuuuu
0
Nie było karnego tu
2
@Tomason Dla mnie to jest gorsze niż samo fikanie. Najgorszy sort pajacowania
0
@haryveb944 To kiedy robić im ten Mundial? Po sezonie są zajechani fizycznie, w środku sezonu też są zajechani fizycznie. Wychodzi na to, że nie ma dobrego terminu
0
@Encore Jak Polska. Może jakiś karniak po jednej jedynej akcji, albo różny i strzał ze łba
4
Dawać Ghana brameczke z dupy. Dopiero Się mecz zrobi
0
@El Madridista. Kamerun też solidna pierwsza połowa. My mielibyśmy z nimi problem
12
Laskowski co smieszek z tym zagrożeniem przy wolnych Ronaldo
1
@Rust_Cohle Tak to wygląda. Chłop już zatracił wszystko co było jego atutem
1
Fatalna ta Ghana. Portugalia to weźmie na luzaku
24
To w końcu do kogo należy to ostatnie słowo?
3
@Medium I bardzo dobrze.
2
Kapitalne to podanie było. Szkoda, że Czupa Czupsa pominęli
1
@mcsarna Arteta i tak nie zostawi Arsenalu w najbliższej przyszłości. Jak już ma być opcja, to ewentualnie za jakieś 4/5 lat
1
@Lionel_Messi10 Scaloni ma jakiś problem z Lisandro? Chłopak jest starterem w United, wnosi ich obronę na wyższy poziom, po prostu szefuje, a tu ciągle gra elektryczny Otamendi w pierwszym.
10
@draxidox Daniel Obajtek - prosty wójt z zadupia, dzięki znajomościom i sympatii prezesa zaczyna dymac wszystkich Polaków na kasę. Zobacz jak
40
@tbas I jeszcze ciągle +30% poparcia. Czyli suweren nie widzi, że jest dymany, albo po prostu to lubi.
7
@Michael24 Bez względu na wynik na tym mundialu Czesiek jest do zwolnienia. Mając taki potencjał, nie można tak grać.
Niestety z obecnymi szefami PZPN nie wierzę, że będzie jakaś zmiana na lepsze. Wywala Michniewicza, to przyjdzie Probierz i będzie to samo.
1
@koksik2700 Michniewicz = Brzęczek. Chociaz w sumie, to za Brzęczka potrafiliśmy wymieniać kilka podań i tworzyć jakieś sytuację z przodu.
1
@MESSIah16 City ma swojego Fergusona
0
@Majczel97 Ponoć jakas poważna kontuzja, ale nic oficjalnego.
0
@Majczel97 USA z Walia lepsze.