4

Busi z żółtą zostaje? Masz ty Lucho jaja

1

@cchesterr43 Nawet w tym garniaku lepiej by grał.

2

Ale głupi faul Goretzki. Nie było szans żeby z tego coś wyszlo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

E szwaby nie faulować naszych barcelońskich chłopaków

1

@Spoko_Hala_Fan Po medal nie przyjechali, ale przynajmniej ciekawie się pokazali.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Niby lepiej zejść ze sceny w dobrym stylu, ale za wcześnie Lio... Pograj jeszcze

5

@FcPortoFan1999 Jakbyśmy do tego czesiobusa dołożyli grę w ataku Kanady to by się nawet dało nas oglądać.

7

O ile Kanada fajnie wygląda do przodu, tak z tyłu bronią bez ładu i składu

2

@kynio302 Idealny sędzia na takie spotkanie. Będą dymy

9

@DonMatteo901 Ale chłopaki waleczne. Zaraz Putin bilet na front da.

0

@A4ron Jedni grają piłki prostopadłe, a inni grają lagi :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@bartas97 Szkoda, że Fabiański nie obronił choc jednego w serii z Portugalią

2

Bez @VamosRakieta to już nie ta sama Chorwacja. Ważnym elementem byłeś chłopie, odwalales cała czarną robotę na boisku.

0

@Dertinho A najlepsze jest to, że całkiem niedawno spuścili nam wciry 6:1. Jak to wszystko potrafi się zmieniać

7

Kanada niech zleje Chorwacje jeszcze i będzie elegancko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@barcelonaLM A komu to potrzebne? #somsiadydodomu

4

Kraft w przyszłym roku skończy 30 lat. 26 zwycięstw, 2 kryształowe kule, 2 kule za loty. 3 razy mistrz świata, mistrz olimpijski w drużynie, wygrany turniej czterech skoczni, 2 razy wygrana w Raw Air. Cała masa medali. Jeden z lepszych skoczków ostatnich lat zdecydowanie, a jeszcze coś dorzuci

0

@Shiver Jakby każdy zaczął grać jak Polska to ten sport umarłby. Tego się nie da oglądać

2

@mekston Genialna atmosfera na stadionie. Tak to powinno wyglądać na mistrzostwach świata

3

@Rastafarnianin Ależ te kraje latynoskie żyją tym futbolem.

0

@Janiama Szkoda, że Kamil cieniuje

1

@VegetaPolska Ja tam już się pogodziłem. Odejdzie Stoch, Żyła i Kubacki to skończą się skoki w Polsce. Ktoś powie: "Jak Małysz odchodził to też tak mówili". Okej mówili, ale pod koniec Małysza, Kamil już wygrywał konkursy, a Żyła regularnie punktował. Teraz nie mamy nikogo z takim potencjalem. Liczyłem na Wolnego, ale on zamiast się rozwijać, to się zwija

0

@agaFCB Remis 3:3 mile widziany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?