Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Busi z żółtą zostaje? Masz ty Lucho jaja
1
@cchesterr43 Nawet w tym garniaku lepiej by grał.
2
Ale głupi faul Goretzki. Nie było szans żeby z tego coś wyszlo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
E szwaby nie faulować naszych barcelońskich chłopaków
1
@Spoko_Hala_Fan Po medal nie przyjechali, ale przynajmniej ciekawie się pokazali.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Niby lepiej zejść ze sceny w dobrym stylu, ale za wcześnie Lio... Pograj jeszcze
5
@FcPortoFan1999 Jakbyśmy do tego czesiobusa dołożyli grę w ataku Kanady to by się nawet dało nas oglądać.
7
O ile Kanada fajnie wygląda do przodu, tak z tyłu bronią bez ładu i składu
2
@kynio302 Idealny sędzia na takie spotkanie. Będą dymy
9
@DonMatteo901 Ale chłopaki waleczne. Zaraz Putin bilet na front da.
0
@A4ron Jedni grają piłki prostopadłe, a inni grają lagi :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@bartas97 Szkoda, że Fabiański nie obronił choc jednego w serii z Portugalią
2
Bez @VamosRakieta to już nie ta sama Chorwacja. Ważnym elementem byłeś chłopie, odwalales cała czarną robotę na boisku.
0
@Dertinho A najlepsze jest to, że całkiem niedawno spuścili nam wciry 6:1. Jak to wszystko potrafi się zmieniać
7
Kanada niech zleje Chorwacje jeszcze i będzie elegancko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@barcelonaLM A komu to potrzebne? #somsiadydodomu
4
Kraft w przyszłym roku skończy 30 lat. 26 zwycięstw, 2 kryształowe kule, 2 kule za loty. 3 razy mistrz świata, mistrz olimpijski w drużynie, wygrany turniej czterech skoczni, 2 razy wygrana w Raw Air. Cała masa medali. Jeden z lepszych skoczków ostatnich lat zdecydowanie, a jeszcze coś dorzuci
0
@Shiver Jakby każdy zaczął grać jak Polska to ten sport umarłby. Tego się nie da oglądać
2
@mekston Genialna atmosfera na stadionie. Tak to powinno wyglądać na mistrzostwach świata
3
@Rastafarnianin Ależ te kraje latynoskie żyją tym futbolem.
0
@Janiama Szkoda, że Kamil cieniuje
1
@VegetaPolska Ja tam już się pogodziłem. Odejdzie Stoch, Żyła i Kubacki to skończą się skoki w Polsce. Ktoś powie: "Jak Małysz odchodził to też tak mówili". Okej mówili, ale pod koniec Małysza, Kamil już wygrywał konkursy, a Żyła regularnie punktował. Teraz nie mamy nikogo z takim potencjalem. Liczyłem na Wolnego, ale on zamiast się rozwijać, to się zwija
0
@agaFCB Remis 3:3 mile widziany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika