Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korn234 To udaj się do okulisty. De Jong bardzo ładnie napędzał ataki Barcelony swoimi rajdami, do tego prawie non stop pod grą. Dobrze współpracował z Albą i Ferranem. Jeden karygodny błąd, który gdyby nie Ter Stegen skończyłby się golem dla Almerii, ale poza tym bardzo poprawnie. Do tego strzelil bramke. Nie bez powodu został zawodnikiem meczu, choć ja osobiście wybrałbym Jordiego.
4
@MAGNETO Z Dembele jest ten problem, że on albo gra jak światowej klasy skrzydłowy, albo jak totalny, ślepy placek przewracający się o własne nogi. Nigdy nic pomiędzy.
2
@MAGNETO Alba w meczach, w których nie trzeba dużo pracować w defensywie zawsze będzie świetny.
0
Choupo-Moting to chyba formę życia złapał obecnie.
0
@AmigoBlancos Ciężko wyrokować na ten moment. Guti, Raul czy Arbeloa jeszcze niczego poważnego nie trenowali. Xavi i Alonso dopiero zaczynają. Gerrard dobra robota w Rangersach, w Aston na początku też, lecz potem klapa. Na razie najwięcej z nich osiągnął Gattuso (wygrany Puchar Włoch), ale i tak nigdzie na długo nie zagrzał miejsca. Żaden z nich nie osiąga wyników, które pozwalałby spokojnie porównywać ich do największych (choć start ligi w wykonaniu Xaviego uważam za udany). Guardiola, czy Klopp to trenerzy wybitni, więc trudno będzie im dorównać. Poczekamy zobaczymy, ale myślę, że nasz Xavi, Raul i może Xabi Alonso mają potencjał na bycie dobrymi trenerami.
6
@Sysia11 Nie wiem co by się musiało stać, żeby Bayern go wypuścił.
10
@Luciano99 To on w ogóle miał swój prime?
7
@takisobiektos Guardiola kolejny raz wyjaśnia go z klasą.
2
@Kamiloza91 Jakościowy na już to tylko Cancelo i Reece James. Opcje nierealne więc zostaje nam szukać kogoś z potencjałem jak Pedro Porro, albo ten Arnau Martinez z Girony.
No chyba, że pewien 40 letni Brazylijczyk, który trenuje obecnie z rezerwami zrobi trzeci powrót ;D
0
@Criss18Barca Tak powinien.
0
@lukaszmatusiewicz Brazylia, Francja, Argentyna, Hiszpania i Niemcy. W tej kolejności
20
Pique - człowiek charyzma, z silnym charakterem. Potrafił celnie wbić szpileczke. Coraz mniej takich w obecnej piłce. Jeszcze raz dzięki za wszystko legendo!
0
@Uukasz_93 Co się stało z Wolnym? Tak pięknie rozwijał się za Horngachera. Z każdym konkursem był coraz lepszy. Pamiętam drużynówke chyba w Titisee, gdzie był najlepszy z naszych. Od przyjścia Dolezala chłop jest po prostu słaby, z przebłyskami na mamutach, gdzie po prostu potrafi latać.
11
@Irmscher10 Dokładnie. W 10 sekund miałby go w bocznej i dosiadzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie Xaviemu założyć meczówke to wyglądałby jak zawodnik tej drużyny.
1
Kto w ogóle wpadl na taki durny pomysł?
1
@macio_944 Tak wygląda szczęśliwy człowiek. Szkoda, że 2 miesiące później dostał brzydkiego gonga w postaci braku możliwości podpisania umowy z Barceloną.
0
@Criss18Barca Gówno opakowane w złoty papierek.
2
@daniel32778 Nie no głupszy od Hajto to na pewno nie jest, ale słuchać jego wywodów też się za bardzo już nie da. Czasem zdarzy mu się powiedzieć coś sensownego, albo zabawnego, ale rzadko.
6
@Deviler Przecież Kowal to dwa razy do roku powie coś z sensem, czego warto posłuchać. Reszta to typowe bzdety, pierdzielenie o szopenie, albo jak w tym przypadku ból dupy.
0
Dawać Monaco albo Romę.
0
@talizmo No i bardzo dobrze. To są jego zarobione pieniądze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Chłop jest zbudowany jak atleta. Muskulatura jak gladiator, a wywala się jak małe dziecko. To jest po prostu żenujące.
8
I kto teraz będzie piąteczki madryciakom poakzywal po manitach w klasykach. Był Stoichkov, potem Geri. Teraz pora na Gaviego
4
@tristan87 Smutne to jak nie wiem...
3
Xavi, Messi, Iniesta, Busquets, Pique, Puyol, Alves i Valdes. Fundamenty najlepszej Barcelony w historii. Od przyszłego sezonu żadnego nie będzie w klubie, może Xavi jako trener się ostanie. Jak ten czas szybko spierdolil...
2
Gerard Pique - legenda Barcelony. Dziękuję za wszystko, za masę emocji, za dużo pięknych chwil, za te piątki po manitach w klasyku. Mimo ostatnich wyczynów na boisku zapamiętam go na zawsze jako jeden z fundamentów Wielkiej Blaugrany. Powodzenia w nowym etapie. Barcelona zawsze będzie Twoim domem.
0
Dzięki Gerard za wszystko. Momentami byłeś świetny i dałeś dużo radości, ale już najwyższa pora na pożegnanie.