Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie no kurwa, to już jest na prawdę żenada.
0
Camp Nou żyje. Szkoda, że na boisku nie ma podobnej atmosfery
0
@Pawci023x Tak. Gdyby im się chciało, to by nas roznieśli
2
@Hanok Jeden z nielicznych, do których nie ma się o co przyczepić.
1
@czółkovsky Żaden z wymienionych. Jak już to Klopp po sezonie, a marzenie to Flick. Tuchel jest konfliktowy. Po dwóch, max 3 sezonach wylatuje i drużynę trzeba budować od nowa.
12
Przez ostatnie 3 sezony bijemy rekordy. Szkoda, że te negatywne
0
@BrzydkiAS "Kibice" sukcesu. Tfuu
3
Ja pierdole karny. Pierwszy w sezonie
0
@bigshow0 Walka jest już zakończona. Spójrz w tabele
2
Brawo dla Dembele. Jedyny, któremu się dziś chce i zapewnia jakieś wrażenia artystyczne. Pięknie tam nawinął Daviesa
0
Z takim zaangażowaniem czteropak w plecy jest całkowicie realny...
0
My mamy nawet problem dostać się z piłką na ich połowę, to o czym my rozmawiamy.
1
@FIJI Nie ma już żadnych szans niestety.
1
@Cygan BRC Jak nasi wyjdą z nastawieniem, że to mecz o pietruszkę, to Bayern im czteropak wrzuci luźno.
1
No i mleko się rozlało. Trudno się mówi. Trochę wstyd drugi rok z rzędu grać w Lidze Europy. Teraz zostaje dobrze pokazać się w tych dwóch meczach. Spróbować wygrać z tym Bayernem, bo aby tego jeszcze brakuje, żebyśmy wjeby dostali na Camp Nou..
0
@koziar Z Latifim to mają 14,5 tytułów.
12
No i gitara. Niech mu się wiedzie
2
@koksik2700 Dojna zmiana. Kradną na potęgę i śmieją się ludziom w twarz.
0
@tbas Gdy lewego zabraknie nastąpi wielki reset polskiej myśli szkoleniowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Ghostface Tylko o piłce możesz zawsze czytać w artykułach na głównej.
5
@ptsd Tak tak, ruscy nie stracili więcej jak 70 tysięcy żołnierzy, ale samych najemników z NATO zginęło 50 tysięcy. Już to widzę. Liczb zabitych żołnierzy Ukraińskich nie skomentuje nawet, bo według tego co mówisz Ukraina straciłaby już wielki % całej swojej armii. Niby jakim cudem kontynuują kontrofensywe w kierunku Chersonia, skoro ponieśli już takie straty?
1
@Herato Brak doświadczenia młodych zawodników robi swoje. Znamienne jest to, że z Interem na Camp Nou straciliśmy punkty przez błędy starych wyjadaczy
16
@Deviler 295 goli i asyst w 289 meczach, top 3 najlepszych strzelców historii klubu. Po prostu najlepsza "9" Barcelony w XXI wieku. Legenda.
2
@kirzan Dopiero co podpisał kontrakt, więc może sobie ostrzegac. Tak jak @Cvzx napisał, Fati to na razie nie jest jakość na pierwszy sklad. Niech ciężko pracuje, a może uda mu się to zmienić.
0
@Awtameok_Klana Akurat tu wiadomosc od Romero jest bardziej wiarygodna, niż to, że Messiego obchodzą jakieś skłócone między sobą szejki.
0
Vettel kierowca dnia. Dobre show dał
0
@Piorun Max płakał przez sporą część wyścigu o wiatr, teraz Hamilton o limity
2
@FabianMrozek Jeśli to będzie mistrz Anglii to będzie to zajebiste dla całego świata piłki. Wreszcie ktoś przełamie monopol City w Premier League.
1
@Maciej1078 Gdzie niby napisał, że jest lepszy?