5

Nie no kurwa, to już jest na prawdę żenada.

0

Camp Nou żyje. Szkoda, że na boisku nie ma podobnej atmosfery

0

@Pawci023x Tak. Gdyby im się chciało, to by nas roznieśli

2

@Hanok Jeden z nielicznych, do których nie ma się o co przyczepić.

1

@czółkovsky Żaden z wymienionych. Jak już to Klopp po sezonie, a marzenie to Flick. Tuchel jest konfliktowy. Po dwóch, max 3 sezonach wylatuje i drużynę trzeba budować od nowa.

12

Przez ostatnie 3 sezony bijemy rekordy. Szkoda, że te negatywne

0

@BrzydkiAS "Kibice" sukcesu. Tfuu

3

Ja pierdole karny. Pierwszy w sezonie

0

@bigshow0 Walka jest już zakończona. Spójrz w tabele

2

Brawo dla Dembele. Jedyny, któremu się dziś chce i zapewnia jakieś wrażenia artystyczne. Pięknie tam nawinął Daviesa

0

Z takim zaangażowaniem czteropak w plecy jest całkowicie realny...

0

My mamy nawet problem dostać się z piłką na ich połowę, to o czym my rozmawiamy.

1

@FIJI Nie ma już żadnych szans niestety.

1

@Cygan BRC Jak nasi wyjdą z nastawieniem, że to mecz o pietruszkę, to Bayern im czteropak wrzuci luźno.

1

No i mleko się rozlało. Trudno się mówi. Trochę wstyd drugi rok z rzędu grać w Lidze Europy. Teraz zostaje dobrze pokazać się w tych dwóch meczach. Spróbować wygrać z tym Bayernem, bo aby tego jeszcze brakuje, żebyśmy wjeby dostali na Camp Nou..

0

@koziar Z Latifim to mają 14,5 tytułów.

12

No i gitara. Niech mu się wiedzie

2

@koksik2700 Dojna zmiana. Kradną na potęgę i śmieją się ludziom w twarz.

0

@tbas Gdy lewego zabraknie nastąpi wielki reset polskiej myśli szkoleniowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Ghostface Tylko o piłce możesz zawsze czytać w artykułach na głównej.

5

@ptsd Tak tak, ruscy nie stracili więcej jak 70 tysięcy żołnierzy, ale samych najemników z NATO zginęło 50 tysięcy. Już to widzę. Liczb zabitych żołnierzy Ukraińskich nie skomentuje nawet, bo według tego co mówisz Ukraina straciłaby już wielki % całej swojej armii. Niby jakim cudem kontynuują kontrofensywe w kierunku Chersonia, skoro ponieśli już takie straty?

1

@Herato Brak doświadczenia młodych zawodników robi swoje. Znamienne jest to, że z Interem na Camp Nou straciliśmy punkty przez błędy starych wyjadaczy

16

@Deviler 295 goli i asyst w 289 meczach, top 3 najlepszych strzelców historii klubu. Po prostu najlepsza "9" Barcelony w XXI wieku. Legenda.

2

@kirzan Dopiero co podpisał kontrakt, więc może sobie ostrzegac. Tak jak @Cvzx napisał, Fati to na razie nie jest jakość na pierwszy sklad. Niech ciężko pracuje, a może uda mu się to zmienić.

0

@Awtameok_Klana Akurat tu wiadomosc od Romero jest bardziej wiarygodna, niż to, że Messiego obchodzą jakieś skłócone między sobą szejki.

0

Vettel kierowca dnia. Dobre show dał

0

@Piorun Max płakał przez sporą część wyścigu o wiatr, teraz Hamilton o limity

2

@FabianMrozek Jeśli to będzie mistrz Anglii to będzie to zajebiste dla całego świata piłki. Wreszcie ktoś przełamie monopol City w Premier League.

1

@Maciej1078 Gdzie niby napisał, że jest lepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?