Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rl9k1nG Oczywista oczywistość. Każdy kto wyzywa nasze legendy, Xaviego, czy Messiego, czy Koemana jest skończonym kretynem, głąbem i nie zasługuje na kibicowanie Barcelonie
0
@barcelonaLM Dobrze mówisz, ale nie wiem, czy ta drużyna jest gotowa na wygranie tytułu. Mam dziwne wrażenie, że w drugiej części sezonu go przerżniemy. Na pewno nie z taką stratą jak rok temu, ale jednak wydaje mi się, że Real to weźmie niestety.
0
@Arczek2001 Sam chciał, nikt go nie zmuszał.
0
@Transu96 I to nie byłby zły pomysł. Chłopak ma wizję i to podanie.
0
@Adamski69 To 7 miejsce w lidze włoskiej trochę przekłamuje obraz Interu. Manchester City to to nie jest, mają swoje problemy, ale to doświadczona i na prawdę jakościowa ekipa. Wystarczy popatrzeć na nazwiska jakie mają w kadrze. To są w większości doświadczeni gracze. Przez ostatnie 2 lata wygrali więcej pucharów niż my. Dla porównania, u nas wychodzi w podstawie dwóch nastolatków i Eric, który gra dopiero drugi sezon na topowym poziomie. Z ławki wchodzi kolejnych dwóch nastolatków. No to mówi samo za siebie.
Oczywiście nie usprawiedliwiam Barcelony. Dzisiejszy mecz był jak najbardziej do wygrania. Po prostu twierdzę, że Inter to solidna ekipa, a nie placki jak tu niektórzy opisują.
1
@macio_944 Podziękować za wszystko, pożegnać z honorami i tyle. Mam nadzieję, że to jego ostatni sezon
5
@pluszek Dobrze sędziowal. Jedynie mógł na początku Onanie żółtą dać za pajacowanie i przedłużanie. Jakby Dembele dostał czerwo, to też nie miałbym pretensji.
0
@Vernon_Roche Gorzej jak Arsenal wcześniej trafimy
0
@Destroyer_of_Worlds Oczywiście, że ma czas, tylko niestety u niego widać blokadę psychiczną. Może chłopak się boi zaryzykować (nie dziwię się). Pytanie, czy on da radę i sobie z tym poradzi.
1
Ale te niecelne wrzutki do nikogo mnie denerwowały cały mecz. Mieliśmy pierdyliard rożnych i praktycznie zerowe zagrożenie z tego
3
@Chaoss W obecnej dyspozycji to nie wiem, czy Barca by Legię rozgniotla.
1
@Borry Stary @Luciano99
0
@usztafik Nie poleci.
2
Szkoda Ter Stegena. Gość wyczynia cuda w bramce, a i tak dostaje 3 po wielbłądach obrony.
1
@FC1899Barca Balde miał słabiutkie wejście. Zaryzykowałbym tezę, że Alba zagrałby lepiej
0
@Arnold1234 Chyba przesadzasz. De Jong nie grał źle. W tej chaotycznej końcówce starał się napędzać do przodu. Gorzej wyglądał Kessie
0
@MesQueUnClub96 Szkoda, że nie wygraną. Wszystko się tak układało, miałem nadzieję, że choć raz odwrócimy wynik meczu...
1
@damiano16398 Przecież Depay jest kontuzjowany
0
Pique kapitalnie
0
Do końca chłopaki. Odwrócicie to!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GwiezdnY_10 Nie obrażaj Robbena
0
@Kitek1640 I to po wielomilionowych transferach
1
@Coutinho007 Zawsze to nowe wyzwania.
0
@MateuszGotowka99 Niestety to już nie ta ekipa biega po murawie.
0
@regatta52 Przynajmniej kuźwa wychodziliśmy z grupy, a nie klepanie w LE
0
Zapieprzac kuźwa. Może już po wszystkim ale chociaż pokażcie jaja
1
I Znowu na czas. Mieć mecz pod kontrolą i zjebac....
1
Grunt, że udało się strzelic. Inter w ofensywie nie jest już taki dobry i zorganizowany, jak grając autobus. Docisnąć ich w drugiej połowie i wygrać.
0
@masq Na prezentacji