0

@maniak33333 Trochę chłop odżył za Ten Haaga.

1

@kuczyniak Hazard jest większym flopem od Coutinho, a to już jest osiągnięcie.

3

@Hubsao To jest zawstydzająca statystyka. Pokazuje to jak ten klub z samego topu spadł do poziomu średniaka.

0

@BorzyKrzys Trzeba go było brać za darmo w lecie. Gość daje to, czego wymaga się od skrzydłowego - liczby.

1

@Romario87 Przedłużył ostatnio do 2027 zdaje się. Więc można sobie dać spokój

1

@Geble Marzenie. James to kozak totalny

0

@qchulainn Jakis uraz po starciu z Leao. Próbował grac, ale nie dał rady

1

Nieźle to Chelsea wygląda dziś.

0

Milan totalnie zniszczony

2

@Kamiloza91 Haaland to fenomen. Może kiedyś zbliżyć się do tego rekordu

0

@tristan87 Ale pograli. Szkoda, że w Barcelonie tak nie można. Klepu klep musi być

0

@Hubsao Prowokują jak to ruscy mają w zwyczaju.

7

Bardzo zła wiadomość.

4

To jak var jest źle wykorzystywany przez sędziów to jest parodia. Głównego nic nie broni. Skoro piłkarze pokazują, że była ewidentna ręka w polu karnym to po prostu dla świętego spokoju powinien iść to sprawdzić. To powinien być jego obowiązek.

1

@Rafalloxfcb Nikogo to nie obchodzi. Mają 3 punkty.

2

@Image Tu się nikt nie tłumaczy. Zagraliśmy gowno, ale sędzia popełnił błąd, który mógł wypaczyć wynik meczu (w myśl zasady, że karny to nie gol)

1

@jacobFCB Leje ze śmiechu. To już Dynamo Kijów było lepsze

1

@Oskar00 Jak za tydzień nie wygramy to będzie pozamiatane. My z Bayernem nic nie ugramy

0

Kiedy my ostatnio wygraliśmy z kimś mocnym w Europie?

1

@Lukas90 Wystarczyło obejrzeć mecz z Mallorca. Jesteśmy w bardzo słabej dyspozycji, w dodatku wygląda to tak jakby wypadł nam mentalny lider na boisku w postaci Araujo

1

@Sulimo I jeszcze trzeba liczyć, że Inter z Monachium nic nie wywiezie. Jesteśmy głęboko w dupie, jeśli tu nie będzie choćby remisu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kondzik47 Po 8:2 z Bayernem nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć i złamać. Człowiek po prostu przywykl

2

@Hosh Nie był bym taki pewien. Arsenal jest bardzo mocny

0

@FCB_dimiC Przynajmniej sobie chłopak w fazie pucharowej Ligi mistrzów pogra. Nie to co my...

4

Z taką grą to już możemy się pakować do ligi Europy.

0

@Gibbon_FCB Minie jeszcze dużo czasu zanim Xavi zostanie trenerem klasy Valverde. O ile w ogóle kiedyś do tego dojdzie.

2

@Transu96 Znowu gralisbysmy wszystko przez Messiego, do tego zabieralby miejsce Dembele albo Raphini, teraz to przynajmniej mamy mocne skrzydła. Czy jakoś tak to leciało :D

3

@Kuba_1 Dla kogo jak kogo, ale dla Messiego zawsze jest miejsce w Barcelonie. To jego dom i jeśli obie strony tego pragną, niech tak się stanie

8

@shahman Wielki piłkarz i żywa legenda nie tylko Barcelony, ale i całej piłki nożnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?