Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 Trochę chłop odżył za Ten Haaga.
1
@kuczyniak Hazard jest większym flopem od Coutinho, a to już jest osiągnięcie.
3
@Hubsao To jest zawstydzająca statystyka. Pokazuje to jak ten klub z samego topu spadł do poziomu średniaka.
0
@BorzyKrzys Trzeba go było brać za darmo w lecie. Gość daje to, czego wymaga się od skrzydłowego - liczby.
1
@Romario87 Przedłużył ostatnio do 2027 zdaje się. Więc można sobie dać spokój
1
@Geble Marzenie. James to kozak totalny
0
@qchulainn Jakis uraz po starciu z Leao. Próbował grac, ale nie dał rady
1
Nieźle to Chelsea wygląda dziś.
0
Milan totalnie zniszczony
2
@Kamiloza91 Haaland to fenomen. Może kiedyś zbliżyć się do tego rekordu
0
@tristan87 Ale pograli. Szkoda, że w Barcelonie tak nie można. Klepu klep musi być
0
@Hubsao Prowokują jak to ruscy mają w zwyczaju.
7
Bardzo zła wiadomość.
4
To jak var jest źle wykorzystywany przez sędziów to jest parodia. Głównego nic nie broni. Skoro piłkarze pokazują, że była ewidentna ręka w polu karnym to po prostu dla świętego spokoju powinien iść to sprawdzić. To powinien być jego obowiązek.
1
@Rafalloxfcb Nikogo to nie obchodzi. Mają 3 punkty.
2
@Image Tu się nikt nie tłumaczy. Zagraliśmy gowno, ale sędzia popełnił błąd, który mógł wypaczyć wynik meczu (w myśl zasady, że karny to nie gol)
1
@jacobFCB Leje ze śmiechu. To już Dynamo Kijów było lepsze
1
@Oskar00 Jak za tydzień nie wygramy to będzie pozamiatane. My z Bayernem nic nie ugramy
0
Kiedy my ostatnio wygraliśmy z kimś mocnym w Europie?
1
@Lukas90 Wystarczyło obejrzeć mecz z Mallorca. Jesteśmy w bardzo słabej dyspozycji, w dodatku wygląda to tak jakby wypadł nam mentalny lider na boisku w postaci Araujo
1
@Sulimo I jeszcze trzeba liczyć, że Inter z Monachium nic nie wywiezie. Jesteśmy głęboko w dupie, jeśli tu nie będzie choćby remisu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kondzik47 Po 8:2 z Bayernem nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć i złamać. Człowiek po prostu przywykl
2
@Hosh Nie był bym taki pewien. Arsenal jest bardzo mocny
0
@FCB_dimiC Przynajmniej sobie chłopak w fazie pucharowej Ligi mistrzów pogra. Nie to co my...
4
Z taką grą to już możemy się pakować do ligi Europy.
0
@Gibbon_FCB Minie jeszcze dużo czasu zanim Xavi zostanie trenerem klasy Valverde. O ile w ogóle kiedyś do tego dojdzie.
2
@Transu96 Znowu gralisbysmy wszystko przez Messiego, do tego zabieralby miejsce Dembele albo Raphini, teraz to przynajmniej mamy mocne skrzydła. Czy jakoś tak to leciało :D
3
@Kuba_1 Dla kogo jak kogo, ale dla Messiego zawsze jest miejsce w Barcelonie. To jego dom i jeśli obie strony tego pragną, niech tak się stanie
8
@shahman Wielki piłkarz i żywa legenda nie tylko Barcelony, ale i całej piłki nożnej.