1

@tristan87 Trzeba się modlić o Pedriego.

0

@esem91 Inter gra taką padake, że z drugiego miejsca pewnie wyjdziemy. Ja tam się obawiam, żebyśmy w lidze przypadkiem jakichś remisów nie połapali.

0

@kamiVeB Alonso-Eric-Christensen-Bellerin/Roberto. No chyba, że Araujo zdąży wrócić wtedy on na po.
Edit. Czytam właśnie, że Araujo raczej też nie zdąży. Lipa w uj

0

@tristan87 Jakim cudem oni przerzneli z nami eliminacje do mundialu to ja nie wiem. W tej chwili graj klasę lepiej od nas

1

@Peszko07 W sumie to wreszcie mielibyśmy szansę z kimś powalczyć. W dywizji B więcej drużyn na podobnym poziomie. W A jak narazie zbieramy tylko oklep

1

@michal26 A niech nawet ją wygrają. Dodałoby to trochę polotu tej smutnej jak p**** piłce reprezentacyjnej

2

@Peszko07 Niedługo możemy do nich dołączyć

1

@Piorun Już na Euro w mega trudnej grupie świetnie walczyli. Wydaje się, że dla Węgrów im trudniej, tym lepiej.

8

Z czterech pancernych został już tylko Janek i Grigorij

28

Odszedł od nas Franciszek Pieczka. Ogromna strata...

1

@KrwawiaceoczyVEB Jak dla mnie to Eric może być warty i 5 milionów, a Balde tyle co Jędrzejczyk. Ważne jest to co prezentują na boisku. Widać u nich progres i to cieszy

2

@Zbyszard W tym roku się to nie zmieni, bo zwycięży hiszpański trener.

1

@Gaz No właśnie o to chodzi. Taka Kostaryka, Węgry, czy Ekwador wychodzą na boisko jako typowe underdogi i gryzą trawę. Naszym kopaczom to wydaje się chyba, że są jakaś czołową drużyną Europy i mecze na stojąco będą wygrywać. Przynajmniej tak to wygląda

1

@draxidox Tak zwana gra z kija

12

@Deviler Kolejny funfel Kuleszy - polski Guardiola, Michał Probierz.

0

@Xpert77 Już nie przesadzajmy. Dla Argentyny to będzie pewnie mecz o pietruszkę, a dla nas o honor. Obstawialbym bardziej jakieś 2:0/3:1 dla nich.

2

@FCB_dimiC Ja to się nawet nie zdziwię jak z Arabią punkty stracimy. Poziom jaki nasi prezentują to dno, a Saudyjczycy z pewnością będą chcieli się pokazać i wyjdą mega zaangażowani. W piłkę grać potrafią, bo w eliminacjach wyprzedzili min. Japonię, czy Australię.

0

Pieprzona przerwa reprezentacyjna...

0

@Faun To pewnie sami studenci

1

@cules100pro Po jednym meczu xD Czy my za kadencji Pana Czesława zagraliśmy choć jeden dobry mecz?

0

@FCB_dimiC A to co jak prowadzą 2:0 to gość ma odpuszczać w stykowej sytuacji, bo Wojtuś miał kontuzje? Normalna sytuacja boiskowa, a Szczęsnemu puściły nerwy

0

@Rust_Cohle Tak jak napisał @Kessie , Francja nie wyjdzie z grupy. Klątwa zwycięzców musi działać.

0

@Emhyr Zlatan był lepszym transferem niż każdy z tej listy pod nim. Top 2 niestety nie do podważenia. Klapy totalne. Wydane prawiw 300 baniek na Grieza i Cou, a odzyskamy z tego ze 45

2

Polska bez szans, więc fajnie byłoby jakby wreszcie ktoś spoza Europy to wziął.

2

@Danny Gaucho Oj dobrze prawisz Danny. Do poziomu Luisito jeszcze daleka droga przed Haalandem. Jednak przyznać trzeba, że ma wszystko, żeby go na koniec kariery przebić.

1

@HighestInTheRoom Jeśli chodzi o ostatnią dekadę, to według mnie Suarez był lepszy nawet od Ibry. Spokojnie w Top 10 powinien być, i to w górnej części.

9

@Kz1234 Where Suarez?

1

@macio_944 Normalnie jak nie Barcelona. Oby tak dalej!

0

@The_Man Co tam powiedział

8

@VeB10Ronnie Z Messim po 2015 jednak ciągle wygrywaliśmy puchary. Niewiele brakło i mielibyśmy ligę bez porażki. Po jego odejściu nasze największe osiągnięcia to wicemistrzostwo i 1/4 LE. Argument z LM jak zwykle musi być wyciągnięty. Sam Messi miał wygrywać te rewanże, czy o co chodzi? Pomyslcie Lepiej co może zdziałać duet Messi-Lewy w takim meczu jak ten na Anfield.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?