0

@barteq Nie wiemy jeszcze jak ogarnia. Zagrał dopiero w 2 meczach. Do końca sezonu ma czas, żeby udowodnić swoją wartość. Ja tam jestem jakoś dziwnie pewien, że zaoferuje nam dużo więcej niż Semedo, czy Dest.

17

@Pawel13sz Kilka dobrych meczów zatarło co niektórym ogólny obraz tego zespołu w ostatnich miesiącach.

18

@barteq Na PO w Barcelonie nie chodzi tylko o szybkość. Tu po prostu trzeba to ogarniać. Albo to masz, albo nie. Dest, czy Semedo byli nawet szybcy i co z tego? Sergi Roberto obu wciąga nosem na tej pozycji, bo on po prostu rozumie ten system gry.
Jednak zgadzam się, że na głosy o przedłużeniu umowy z Bellerinem jest jeszcze za wcześnie.

1

@PabloVEB Niech sobie tam kopia o Puchar Uralu z Białorusią, Tadżykistanem i Czeczenia

0

@tristan87 To robią jeszcze kolejne Mission Impossible? Tom Cruise będzie?

1

@AllBundy Bo od takiego jednego meczu czarne im się źle kojarzą.

1

@draxidox To ma już dobrze wyćwiczone. Nie jedną ustawę w nocy podpisywał

12

@Bartula Parę pojedynków z Araujo i Kounde to mu się tańców odechce.

0

@TaKeSe Szansa jest zawsze, ale bardzo mała. Ferrari na pewno wygra jeszcze jakiś wyścig.

2

@Borneo "Musiałby zaakceptować granie na zmianę z Fatim". Gość mieści się w Top 5 najlepszych piłkarzy na świecie w tym sezonie, jest chodząca legenda nie tylko Barcelony, ale całej piłki nożnej i ma się dostosowywać pod Fatiego, młodego talenciaka, który jeszcze nic się osiągnął, i tak na prawdę nie wiadomo, czy w ogóle kiedyś jeszcze odpali. Fakty są takie, że Messi grałby teraz w podstawie każdego klubu na świecie, bo jest wybitnym playmakerem. Nie musi się do niczego dostosowywać. Jeśli wróci i będzie w takiej formie jak obecnie, to będzie grał, bo nakrywa czapką Pedriego, Gaviego, Dembele i Fatiego razem wziętych. Takie są fakty, i choć uwielbiam nasze młode perełki, to Messi jest półkę wyżej.
Możemy sobie popisać na forum, i tak nie mamy na nic wpływu. Jeśli Leo będzie chciał wrócić, a Xavi da zielone światło to się to stanie.

0

@speed1 Neymar jest kapitalny w tym sezonie. Oby bez kontuzji dograł sezon

0

@Bzyczekk Już nie chodzi o to, czy te słowa są prawdziwe, czy nie. Po samych decyzjach Xaviego widać, że nikt nie będzie grał za zasługi, ani dlatego, że są kolegami. Alba i Pique będą siedzieć na ławie dopóki się nie ogarną.

0

@Emhyr Będzie stary herb na koszulkach? Super sprawa

1

@Dembouz1899 1) Neymar
2) Haaland
3) Lewandowski
4) Messi

2

@PatrychoO Cieszę się, że Xavi potrafi oddzielić przyjaźń od roboty. Pique jest za słaby na grę, to nie gra. Tak powinno być.

0

@Azi Nie było Benzemy, Courtois miał sraczkę i inne takie takie.

4

I cyk, całe 2 tygodnie urlopu rozpoczęte.

0

@AmigoBlancos Cały trzon zespołu wyprzedany. Awans do 1 ligi był na wyciągnięcie ręki. Odszedł trener, zatrudnili jakiegoś amatora, którego już zwolnili i mamy efekty. Cud będzie jak się utrzymają

0

@Wossi61FCB Przecież Jakubasowi bardziej niż na Motorze zależy na gruntach od miasta. W klub inwestuje tylko po to, żeby dogadać się z Żukiem. Jak dostanie co chce, to szybko wycofa się z Motoru i 4 liga powita.

5

Oliveira porobi tego ruska

23

@AmigoBlancos Jeśli mam być szczery to Vinicus mnie irytuje i mógłby sobie upaść i ryj rozwalić, ale jest świetnym piłkarzem. Niech sobie tańczy po zdobytych bramkach, każdy ma prawo celebrować gola jak chce, o ile mieści się to w przepisach. Gra w prowokujący sposób? No wkurza tym, ale tacy piłkarze byli, są i zawsze będą.

0

@PawkoFCB Sama prawda, a mediach jakoś cisza. Każde potknięcie Ronaldo cisza, każde Messiego rozdmuchane do granic możliwości. PR działa.

3

@dAvi_2 4 punkty w dwumeczu z Interem, jeszcze 3 z Pilznem i bez problemu wychodzimy z grupy, bez względu na wynik z Bayernem. Tak to widze

3

@Oskar00 Powołał go, żeby biali nie płakali o ilość graczy Realu

0

@PieN Kosmiczne pieniądze za niego zawołają.

1

@Rl9k1nG Strach pomyśleć co jest w Mariupolu...

0

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze Roma go weźmie

4

@Kessie Juve jak handlarz samochodów. Nic nie stuka, nic nie puka, nic nie cieknie, lalka fura, brać i jeździć. No i się Liverpool nabral

1

@verdant Kończy się najlepsza era męskiego tenisa

0

@Mow_mi_Douglas Trochę tendencyjne to fakt. Meczy gdzie miał ocenę poniżej 9,0 było w tym sezonie 5. Najniższa ocena to 7,2 z meczu z Monaco, gdzie nie miał ani gola, ani asysty. Chyba i tak świetnie? 5 goli i 8 asyst to zajebiste liczby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?