0

@draxidox Warto dodać, że ze śmiechu

0

@kuz Za każde pieniądze się opłacało.

0

@MesQueUnClub96 Aubą, a nie czekaj...

0

@Xpert77 Lewus się skończył?

2

Laurent Blanc trenerem Lyonu. No jestem ciekawy jego powrotu do europejskiej piłki.

4

@Danny Gaucho Firmino>Darwin za 75 baniek

0

@takisobiektos No i jaki morał? Warto było mu zaufać i dać pracować?
@Janas11224 Arteta miał taki plus, że na samym początku z Arsenalem wygrał 2 puchary. Gdyby nie to pewnie poleciałby wcześniej. Robi dobrą robotę i ta drużyna się rozwija. Oby tak dalej

3

@Pawel13sz Śmiechy śmiechami, ale tamto PSG pod wodzą Blanca z Ibra, Cavanim i Lavezzim z przodu oglądało się dużo lepiej niż ten zakalec Pochettino z gwiazdorskim MNM z przed roku.

19

@AmigoBlancos To bez znaczenia. Macie taką grupę, że nawet Ancelotti może stać na bramce.

4

Kontuzja Arthura jest na tyle poważna, że wymaga operacji. Brazylijczyk wypada z gry na minimum 3-4 miesiące. [James Pearce - The Athletic]
Co ten Klopp w nim zobaczył to nie mam pojęcia. Dobrze, że to tylko wypożyczenie.

1

@John_Doe Czechów to nie ma co lekceważyć. W piłkę grać potrafią. Pokazali na ostatnim Euro.

2

@Janiama Ronaldo to Omonii strzelić nie może więc bym się nie rozpedzal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris Ferrari xD Prędzej Mercedes wróci do walki o tytuł niż ekipa z Włoch to wygra.

1

@MesQueUnClub96 To samo Perez z Leclerciem. Bez DRS jest tak mało wyprzedzania...

0

@mekston Jedyny, który coś wyprzedza.

1

Stroll podczas swojej kariery w F1 miał/ma na prawdę ciekawych kolegów zespołowych. Massa, Vettel, za rok Alonso.

0

@taris Dzwon Leclerca prawdopodobny, ale z Magnussenem to będzie ciężko

0

@Gruszeg Ja tam uwielbiam Silverstone, ale może to dlatego, że byłem tam 4 razy na wyścigu. Sepang fajny tor. Szkoda, że wypadł z kalendarza.
Ogólnie wolę te starsze tory typu Malezja, Chiny, SPA niż te nowe komercyjne gówna typu Miami, Katar

0

@MesQueUnClub96 Swoją drogą to był zajebisty wyścig.

0

@pluszek Jak zagramy taki dobry mecz i wygramy z mocnym rywalem.

1

Samu is back. Będzie się dzialo

0

@Uukasz_93 Nawet ten drukarz im nie pomoże.

0

@Uukasz_93 Dla mnie to jest ewidentny karny i kartka dla Vlahovica. Celowy ruch ręką do piłki

2

@Medium Najlepsze jest to, że oni wymienili go na placka Danilo

1

@pt9 Nic straconego. Na Mercedesa jeszcze ma czas. Dobrze, że wyrwał się wreszcie ze stajni Red-Bulla. Alpine to najlepszy zespół środka stawki z aspiracjami do walki o podium. Chłopak jest bardzo szybki co udowodnił już nie raz. Oby mu się wiodło.

5

Gasly oficjalnie w Alpine i super. Lubię go, oby miał samochód, w którym będzie mógł pokazać swoją szybkość.

4

@MESSIah16 Prawdę powiedział i tyle.

0

@Romario87 To prawda. Real z pewnością chce kupic Reeca Jamesa, ale go nie kupi.

2

@kamiVeB Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?