Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Warto dodać, że ze śmiechu
0
@kuz Za każde pieniądze się opłacało.
0
@MesQueUnClub96 Aubą, a nie czekaj...
0
@Xpert77 Lewus się skończył?
2
Laurent Blanc trenerem Lyonu. No jestem ciekawy jego powrotu do europejskiej piłki.
4
@Danny Gaucho Firmino>Darwin za 75 baniek
0
@takisobiektos No i jaki morał? Warto było mu zaufać i dać pracować?
@Janas11224 Arteta miał taki plus, że na samym początku z Arsenalem wygrał 2 puchary. Gdyby nie to pewnie poleciałby wcześniej. Robi dobrą robotę i ta drużyna się rozwija. Oby tak dalej
3
@Pawel13sz Śmiechy śmiechami, ale tamto PSG pod wodzą Blanca z Ibra, Cavanim i Lavezzim z przodu oglądało się dużo lepiej niż ten zakalec Pochettino z gwiazdorskim MNM z przed roku.
19
@AmigoBlancos To bez znaczenia. Macie taką grupę, że nawet Ancelotti może stać na bramce.
4
Kontuzja Arthura jest na tyle poważna, że wymaga operacji. Brazylijczyk wypada z gry na minimum 3-4 miesiące. [James Pearce - The Athletic]
Co ten Klopp w nim zobaczył to nie mam pojęcia. Dobrze, że to tylko wypożyczenie.
1
@John_Doe Czechów to nie ma co lekceważyć. W piłkę grać potrafią. Pokazali na ostatnim Euro.
2
@Janiama Ronaldo to Omonii strzelić nie może więc bym się nie rozpedzal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris Ferrari xD Prędzej Mercedes wróci do walki o tytuł niż ekipa z Włoch to wygra.
1
@MesQueUnClub96 To samo Perez z Leclerciem. Bez DRS jest tak mało wyprzedzania...
0
@mekston Jedyny, który coś wyprzedza.
1
Stroll podczas swojej kariery w F1 miał/ma na prawdę ciekawych kolegów zespołowych. Massa, Vettel, za rok Alonso.
0
@taris Dzwon Leclerca prawdopodobny, ale z Magnussenem to będzie ciężko
0
@Gruszeg Ja tam uwielbiam Silverstone, ale może to dlatego, że byłem tam 4 razy na wyścigu. Sepang fajny tor. Szkoda, że wypadł z kalendarza.
Ogólnie wolę te starsze tory typu Malezja, Chiny, SPA niż te nowe komercyjne gówna typu Miami, Katar
0
@MesQueUnClub96 Swoją drogą to był zajebisty wyścig.
0
@pluszek Jak zagramy taki dobry mecz i wygramy z mocnym rywalem.
1
Samu is back. Będzie się dzialo
0
@Uukasz_93 Nawet ten drukarz im nie pomoże.
0
@Uukasz_93 Dla mnie to jest ewidentny karny i kartka dla Vlahovica. Celowy ruch ręką do piłki
2
@Medium Najlepsze jest to, że oni wymienili go na placka Danilo
1
@pt9 Nic straconego. Na Mercedesa jeszcze ma czas. Dobrze, że wyrwał się wreszcie ze stajni Red-Bulla. Alpine to najlepszy zespół środka stawki z aspiracjami do walki o podium. Chłopak jest bardzo szybki co udowodnił już nie raz. Oby mu się wiodło.
5
Gasly oficjalnie w Alpine i super. Lubię go, oby miał samochód, w którym będzie mógł pokazać swoją szybkość.
4
@MESSIah16 Prawdę powiedział i tyle.
0
@Romario87 To prawda. Real z pewnością chce kupic Reeca Jamesa, ale go nie kupi.
2
@kamiVeB Neymar