Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 Bramkarz - City, obrona - City, pomoc - City, atak - na równo, trener - City.
7
Dziewczyny pomszczą chłopaków?
1
@kamar24 Jaka mniejsza legenda? Suarez to 3 najlepszy strzelec w historii klubu. Powodzenia życzę Lewandowskiemu, żeby dorównać osiągnięć Urusowi. Fajnie by było, ale to raczej niemożliwe.
Po prostu napisał jak jest i tyle. Haaland na ten moment jest najlepszym napastnikiem, a Robert tuż za nim.
0
@Kitek1640 Czteropak żubra i szlugi.
1
@MESSIah16 Silva, Kompany i Aguero. Pierwszy w kolejce na pewno De Bruyne
0
@FcPortoFan1999 Towarzystwo wzajemnej i rodzinnej adoracji rządzi Wisłą. Brak kompetentnych osób. Tam nawet Skorża, czy Papszun by polegli. Zresztą niewiadomo jak będzie, bo czytałem, że znowu brakuje kasy i musieli dosypywać. Ciekawe jak długo to pociągną.
Z Brzęczkiem od początku było skazane na porażkę. Niedość, że cienki trener to jeszcze wujek. Wyniki słabiutkie, ale wujka głupio wywalić, a sam do dymisji się podać nie chciał. Dopiero teraz chyba sobie porozmawiali przy obiadku, że najlepszym wyjściem będzie dymisja i jakkolwiek wyjście z twarzą.
1
@FcPortoFan1999 Misja samobójcza. Tam nie tylko trener był problemem.
10
@fart Kupili Krystynie kumpla na ławkę, żeby nie było mu smutno.
0
@DonMatteo901 Szkoda, śmiesznie było.
6
@Striker Christiansen, godny następca Langleta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@cris2706 Benzema jest bardzo dobry, ale to nie ten poziom napadziora co Lewy, czy Suarez w prime. Chichotem losu jest to, że jako jedyny z nich będzie miał Złota Piłkę.
4
@GeneralXavi Z całą moją sympatią do Arka wybrałbym Świderskiego. Chłopak gra w słabej lidze, ale świetnie funkcjonuje przy Lewandowskim. Po prostu się sprawdza i strzela. Milika bym nie skreślał. Na pewno może być przydatny. Nawet po wejściu z ławki może dać sporo, co pokazuje obecnie w Juve.
1
@GeneralXavi Wiem, że była trudna. Po prostu twierdzę, że te pudła Milika są zbyt wyolbrzymiane. Ze Świderskiego, czy Buksy nikt by się nie smial. Beka z niego być może blokuje go psychicznie i potem chłopak za bardzo chce. Przecież nie raz już udowodnil, że potrafi strzelać piękne bramki nawet w reprezentacji.
1
@SuperPatsonFCB Jakby Lewandowski tego nie trafił z Holandia to mówiłoby się o trudnej piłce, która odbiła się od ziemi tuż przed nim. Taka prawda.
7
@Culers Jakoś mi to nie przeszkadza.
1
@robsons23 Łaska kibiców białych na pstrym koniu jeździ. Jednego dnia jesteś bogiem i najlepszym piłkarzem świata, drugiego plackiem do sprzedania.
14
Barca liderem po 839 dniach przerwy. Po latach upokorzeń wracamy na szczyt ligi, ale nie możemy się tym zadowolić. Robić swoje, krok po kroku do końca. Trzeba wymagać od siebie jeszcze więcej i jeszcze mocniej dopingować zespół. Chłopaki mają potencjał na zrobienie czegoś wielkiego
2
@kuz Niech się przyzwyczajają chłopaki.
3
Mam nadzieję, że jednak klasyk wygramy. Tą niezliczoną passę szczęścia ktoś musi wreszcie zakończyć.
0
@bartas97 No i to jest poważne osłabienie.
11
@Emhyr 99% piłkarzy już rozkladaloby ręce w kierunku sędziego domagając się odgwizdania faulu. Tymczasem Leo zapodaje prostopadła piłę leżąc na ziemi.
Na mnie to zawsze robi mega wrażenie
3
@Cotutajsiedzieje Kto by się spodziewał? Gość jest totalnie bez formy. Bez niego w składzie ograli liderujący Arsenal. Ten Haag dobrze kombinuje
2
@AlexDark00 xDxDxD merytoryczny komentarz jak większość twoich o Lewandowskim. Skreślanie Alonso po jednym meczu, w którym zagrał przyzwoicie to głupota do kwadratu. Zdecydowanie wolę jego występ i Balde na po, niż wracającego po urazie Roberto, czy Albę w tragicznej formie.
2
@xvcWinterSoldier Albo niespodziewanie wypadł przez okno z 4 piętra. Takie tam mają przeciągi
4
@Coutinho007 Alonso-Garcia-Christensen-Balde ogarną.
1
@bartekvisca Zobaczymy co będzie po mundialu, i ilu zawodników wróci wypompowanych lub z kontuzjami.
8
@Uukasz_93 Chciałbym się tak skończyć jak Messi
7
@Sensible Już myślałem, że @masq napisał coś pozytywnego o Messim. Nie tym razem.