Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Najlepsze jest to, że Wacław Kowalski nie był pierwszym wyborem do zagrania Pawlaka. Wzięli go tak na prawdę, tylko dlatego, że główny kandydat zrezygnował. Strzał w dziesiątkę, bo facet zagrał rolę życia.
2
@mientusek1407 Mecz na styku będzie, ale wygramy.
1
@Janiama Mi się wydaje, że Kessie w podstawie za Gaviego wyjdzie
1
@Rastafarnianin Ludzie zaczną go bardziej doceniać, gdy go zabraknie. Dziura nie do zasypania
0
@Ali3231 Sławemente w kadrze. 9 lat czekania
0
@Rhaan W wieku Nagelssmana to Xavi wygrywał Ligę Mistrzów jako piłkarz. Jeśli chodzi o staż trenerski Niemiec ma dużo większy, więc nie dziwne, że ma więcej sukcesów. Ogólnie Niemcy mają świetnych trenerów. Tuchel, Klopp - może im teraz nie idzie, ale to są fachowcy. Flick robi maszynę z reprezentacji Niemiec, a Nagelssmana w Bayernie jeszcze bym nie skreślał. Do tego jest kilku mniej znanychz ale całkiem utalentowanych szkoleniowców z tego kraju
2
@lucca87 Bayern w dołku, a Barca gra całkiem dobrze. Rozsądny typ, chociaż ja bardziej celowałbym w remis
0
@LS Wszyscy patrzą na sportowy drużynowe przez pryzmat piłki kopanej (nie mylić z nożna. U nas jest kopana) Ręczni długo byli w topie drużyn na świecie, teraz też potrafią pojechać na turniej i się nie skompromitować. Koszykarze tak jak mówisz. Siatkarze wiadomo, medale zdobywają, ale za to na igrzyskach nie idzie. Tylko piłkarzyki zawsze dupy dają
4
@bartekvisca Jeździł w Formule E
0
@Encore Przydałby się taki Gianelli w naszej reprezentacji. Janusz fajny chłopak, ale to nie ten poziom
1
Gratulacje dla Włochów. Aktualni Mistrzowie Europy i Świata byli dziś od nas dużo lepsi
1
@DamianBarcaCule To samo.
1
@Encore Zasłużenie.
0
@Barcaa12 No niestety dziś nasi są bez podjazdu do tych dzieciaków.
1
Deklasacja. Dostajemy lekcje siatkówki w finale
2
Jeśli w 4 secie nie nastąpi jakaś nagła reaktywacja Kurka i nie poprawiny przyjęcia to jest po meczu
0
Leją nas jak bobów najgorszych
0
@michal26 Dziś lepsi są Włosi
0
Mocarny serwis Włochów. Ciężko tu będzie
1
Set w dupe niestety
0
Potężny serwis u Włochów
1
@Wilczeq Zamykaj
0
@DonMatteo901 Iga Świątek nadzorowała remont kibli na Bernabeu po prostu.
3
@FC1899Barca To jest bardziej prawdopodobna opcja niż użycie przez nich atomu na Ukrainie.
0
@ElTomas Z tymi wygranymi wyborami przez pisdzielcow, to niestety wielce prawdopodobne jest to, że jednak stracisz wiarę w ludzi.
3
@mekston Dobry wyścig jechał chłop. Zasłużone
0
@Chaoss Też myślę, że nie odrobi
0
@sevs Raczej nie wygra
0
@J4no Tak jasne. Real zrobi 36 zwycięstw w lidze, bo tylko Barcelona umie im urwać punkty. Jeszcze zdążą potracic. Spokojnie, to dopiero początek sezonu
0
@MesQueUnClub96 Zmienia się zmienia. Leclerc odrabia.