0

@tristan87 Najlepsze jest to, że Wacław Kowalski nie był pierwszym wyborem do zagrania Pawlaka. Wzięli go tak na prawdę, tylko dlatego, że główny kandydat zrezygnował. Strzał w dziesiątkę, bo facet zagrał rolę życia.

2

@mientusek1407 Mecz na styku będzie, ale wygramy.

1

@Janiama Mi się wydaje, że Kessie w podstawie za Gaviego wyjdzie

1

@Rastafarnianin Ludzie zaczną go bardziej doceniać, gdy go zabraknie. Dziura nie do zasypania

0

@Ali3231 Sławemente w kadrze. 9 lat czekania

0

@Rhaan W wieku Nagelssmana to Xavi wygrywał Ligę Mistrzów jako piłkarz. Jeśli chodzi o staż trenerski Niemiec ma dużo większy, więc nie dziwne, że ma więcej sukcesów. Ogólnie Niemcy mają świetnych trenerów. Tuchel, Klopp - może im teraz nie idzie, ale to są fachowcy. Flick robi maszynę z reprezentacji Niemiec, a Nagelssmana w Bayernie jeszcze bym nie skreślał. Do tego jest kilku mniej znanychz ale całkiem utalentowanych szkoleniowców z tego kraju

2

@lucca87 Bayern w dołku, a Barca gra całkiem dobrze. Rozsądny typ, chociaż ja bardziej celowałbym w remis

0

@LS Wszyscy patrzą na sportowy drużynowe przez pryzmat piłki kopanej (nie mylić z nożna. U nas jest kopana) Ręczni długo byli w topie drużyn na świecie, teraz też potrafią pojechać na turniej i się nie skompromitować. Koszykarze tak jak mówisz. Siatkarze wiadomo, medale zdobywają, ale za to na igrzyskach nie idzie. Tylko piłkarzyki zawsze dupy dają

4

@bartekvisca Jeździł w Formule E

0

@Encore Przydałby się taki Gianelli w naszej reprezentacji. Janusz fajny chłopak, ale to nie ten poziom

1

Gratulacje dla Włochów. Aktualni Mistrzowie Europy i Świata byli dziś od nas dużo lepsi

1

@DamianBarcaCule To samo.

1

@Encore Zasłużenie.

0

@Barcaa12 No niestety dziś nasi są bez podjazdu do tych dzieciaków.

1

Deklasacja. Dostajemy lekcje siatkówki w finale

2

Jeśli w 4 secie nie nastąpi jakaś nagła reaktywacja Kurka i nie poprawiny przyjęcia to jest po meczu

0

Leją nas jak bobów najgorszych

0

@michal26 Dziś lepsi są Włosi

0

Mocarny serwis Włochów. Ciężko tu będzie

1

Set w dupe niestety

0

Potężny serwis u Włochów

1

@Wilczeq Zamykaj

0

@DonMatteo901 Iga Świątek nadzorowała remont kibli na Bernabeu po prostu.

3

@FC1899Barca To jest bardziej prawdopodobna opcja niż użycie przez nich atomu na Ukrainie.

0

@ElTomas Z tymi wygranymi wyborami przez pisdzielcow, to niestety wielce prawdopodobne jest to, że jednak stracisz wiarę w ludzi.

3

@mekston Dobry wyścig jechał chłop. Zasłużone

0

@Chaoss Też myślę, że nie odrobi

0

@sevs Raczej nie wygra

0

@J4no Tak jasne. Real zrobi 36 zwycięstw w lidze, bo tylko Barcelona umie im urwać punkty. Jeszcze zdążą potracic. Spokojnie, to dopiero początek sezonu

0

@MesQueUnClub96 Zmienia się zmienia. Leclerc odrabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?