Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Firestone Im to nawet jak prąd wyłącza, to powiedzą, że w sumie spoko, bo można więcej porozmawiać, a nie się gapić w telewizor.
1
@kubix05 U mnie na wsi Bizon i Ursus C-360 dalej popularne. Tylko MZ-tka już rzadko spotykana.
1
@Lionel_Messi10 Dlatego najlepiej dla obu stron to się po prostu dogadać. Memphis dużo zrobił żeby rok temu dołączyć do Barcelony. Nie róbmy mu teraz pod górkę wysyłając do średniaka takiego jak West Ham
1
@Lionel_Messi10 Nie ma szans to na jego grę w WHU. Odejdzie do Juve, albo nigdzie
14
@tobiasson92 Ciekawe, czy to wystarczy do upadku PiSu, czy dalej barany będą wierzyć, że brak prądu to wina Tuska, Putina albo UE
2
@Medium Pięknie będą się prezentowały w Lidze Europy/Konferencji
0
@Lionel_Messi10 Zajebisty biznes dla Barcelony. Płacimy pieniądze dobremu grajkowi za siedzenie na trybunach, zamiast z niego korzystać. Żadna strona na tym nie skorzysta. Barca będzie miała problemy z rejestracją, a Memphis z regularną grą (na mundial i tak pojedzie, nawet jakby się nie łapał)
0
@Lionel_Messi10 Bez szans na taki transfer. Depay nie będzie chciał grać w klubie ze środka tabeli
0
@PatrykBarca Czy Bellerin prezentuje dużo wyższy poziom od Desta? Moim zdaniem nie. Jeden i drugi grałby ogony w tym sezonie. Jedyne co przemawia za Hectorem to kwestie ekonomiczne, czyli to, że będzie za darmo, a na Descie można jako tako zarobić. W obecnej sytuacji klubu, czyt. nie wiadomo co z rejestracją zawodników, jest to czynnik decydujący i tylko dlatego taki temat istnieje
0
@Emhyr Oby tylko mógł grać regularnie
6
Dani Alves na swoim Instagramie
https://zapodaj.net/679e114c1a177.png.html
14
@MysticCat Skruczysyn, 3 minuty wisi w powietrzu
2
@fart Jak dla mnie to Dudelange jest faworytem. Mogliby bukmacherzy przecenić Lecha, to by się trochę zarobiło
0
@arasz1819 Jakby Jagiellonia grała w pucharach to może by był
1
To co Lech odpierdala w tym meczu to jest niemożliwe.
0
@Barca1992 No beka z Lecha, ale podejrzewam, że na ten moment, to tylko Raków z polskiej ligi wygrałby z tym Vikingurem, co jest oczywiście śmieszne, ale i smutne.
1
@Hajny Za to im płacą chyba nie?
1
Mogli wygrać 6:0, odpadną po karnych
0
Hahahahahhaha coś pięknego
0
Piękny kabaret odstawia Lech w ofensywie
2
@KrwawiaceoczyVEB Dembele strzeli
0
@kiper09 Strzał Gruzina na koniec też zajebisty.
1
@Image Ale do października to już na pewno się wyrobią.
0
@Transu96 Z Normanem.
5
@Rust_Cohle Zdecydowanie @Janiama . Zieliński wciąż czeka aż mu coś w głowie przeskoczy.
1
Benzema z golem
0
@MesQueUnClub96 Mariusz Rumak in
1
@HighestInTheRoom Najlepszy to był Ronaldo z makaronem na głowie. Mało co i by się zesrał ze złosci
0
@tomek8756 To jest coś niesamowitego, że na takie gówno rocznie płynie 2 miliardy złotych
1
@Kgorecki2500 Żeby przypadkiem nie skończył jak Kubo.