Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rl9k1nG Syreny alarmowe powinny być używane tylko w takich sytuacjach.
0
@PawkoFCB To szybciutko zapisuj
0
Dwie dyszki na zwycięstwo Verstappena to był dobry interes.
1
@koziar Przecież Russel spod skrzydeł Toto jest. Wolff to jego agent
0
@against_modern_football Bardzo dobrze. Piękna kompromitacja Ferrari
5
@Chaoss Wcale mnie to nie zdziwi. Ferrari kabaret tydzień w tydzień.
0
@Chaoss Do momentu założenia twardych Leclerc jechał swój wyścig.
0
Leclerc to osiwieje w tym Ferrari. Chłop miał najlepsze tempo na torze, a skończy na 5/6 miejscu przez strategię zespołu
0
@Nieznajomy Chyba w picimpolo, bo na pewno nie w F1
0
@T^L Przecież co roku praktycznie ten tytuł wygrywają.
0
@Tomason Perez na pośrednich i tak bez szans z Hamiltonem na miękkich. Wciskanie gazu nic mu nie da
4
@DejMian111 Mecz dla Unzue i osób chorych na ALS
0
@Pilka_jest_okragla Świetny grajek. Brakowało mi w Barcelonie takiego typowego Brazola na skrzydle. Niech czaruje
1
@Xpert77 Jak Ferrari dowiezie P1 i P2 to będę zdzwiony
0
@Bocheno1 To jest właśnie dobra sytuacja dla Fatiego. Już nie będzie wszystko na jego barkach spoczywać, będzie mógł Spokojnie zwiększać obciążenie i łapać minuty. Jak będzie zdrowy i w pełni formy to posadzi na ławie każdego.
4
@KrychaFCB Nie ma co Minguezy stawiać w jednym rzędzie z takim Puigiem. Jeden z nich pokazał zaangażowanie, oddanie dla drużyny i ambicje. Drugi akceptuje wieczne siedzenie na trybunach w zamian za tytuł na insta "Jugador del FC Barcelona".
Powodzenia Oscar. Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
1
@Deviler Nie. Znakiiiii
0
@JaroCoach Ter Stegen
7
Obejrzałem sobie wczoraj nowego Top Guna. Z nostalgią wspominam pierwsza część, więc nie mogłem odpuścić. Piękny hołd dla klasycznego kina akcji.
Dla Toma Cruise'a czas chyba stanął w miejscu. Gość ma 60 lat, a wygląda wciąż świetnie.
1
@Krystian1588 Super sprawa
0
@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Sezon byłby o wiele ciekawszy, gdyby Ferrari odrobiło straty.
0
@MessiTheBesst A to Messi gra jakiś mecz w niedzielę, że Ronaldo pisze o królu?
5
@KrwawiaceoczyVEB Klub w sam raz na jego umiejętności.
0
@Gall Okej. Rozmawiamy o rozgrywkach, w których jest jakakolwiek, choćby najmniejsza rywalizacja ;)
2
@Pedri16Future Może Dest będzie robił za zmiennika dla Alby. Na prawej mogą zagrać Araujo, Kounde, Azpilicueta ma niby przyjść. Mało miejsca dla Amerykanina.
4
@Unf Zgadzam się z @GeneralXavi . Nie ma czegoś takiego jak obowiązek wygrania ligi. To jest jednak sport i wszystko się może zdarzyć. Real wcale nie jest słabszy od nas. Może znowu sezon życia Atletico? Kto wie? Nie zapominajmy, że dopiero co odpadliśmy w grupie LM, a potem z Eintrachtem w LE. Obowiązkiem jest być konkurencyjnym na każdym froncie i zaprezentować się jak najlepiej. Jak chłopaki dołożą puchary to będzie miło.
1
Yaya Toure w sezonie 13/14 to był dzik totalny. 24 gole i 12 asyst. Genialny wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Czemu nikt nie umieszcza tu Aguero? Chłop nastrzelal multum bramek, wygrywał tytuły, miał ikoniczne momenty. Według mnie zasługuje, by być w tej 11 bardziej niż Ronaldo, czy Salah
6
@Worny Francuski Eddie Murphy :D Chłopie zrobiłeś mi dzień