2

@ElTomas Gnabry przedłużył kontrakt do 2026.
@Malibu ze Sterlingiem się zgodze, ale tak poza nim, to nie było wielu dostępnych skrzydłowych. Może ze 3, na których warto było skupić uwagę. W tej trójce był Raphinia.


0

@michal26 Bo kosztuje 30 baniek i właśnie bierze go Arsenal.

2

@Criss18Barca Kogo na przykład? Ilu skrzydłowych o takim profilu jest dostępnych na rynku, w takich pieniądzach?

1

2 medale Polaków w rzucie młotem. Brawo Fajdek! Brawo Nowicki! Teraz zobaczymy z jakiego kruszcu
Edit: Złoto i srebro dla Polski. Pięknie!

7

@maciar Barca i Real to TOP. Nawet jak sportowo nie dają rady, to marka i medialność robi swoje. Taki Bayern, United, City, czy PSG nie ma nawet podjazdu. Tak było, jest i będzie.

0

To będzie sezon ostatniej szansy dla Ter Stegena? Jak myślicie? Jeśli gość się nie poprawi, to mogą w końcu stracić cierpliwość i poszukać zastępstwa.

3

@KrychaFCB Dla mnie, już po odejściu Alvesa było to pewne. Nie ma sensu go sprzedawać, bo nie sprowadzimy nikogo sensownego na jego miejsce. Może akurat chłopak się poprawi i będzie mocnym punktem.

3

@DonMatteo901 Tutaj też pojawiały się asy, co umniejszaly Messiemu statusu legendy po odejściu do PSG.

1

@Gappeq Kibice Realu kibicujący Argentynie Messiego w meczu z Polską, bo Lewy w Barcelonie. Coś niesamowitego by to było.

0

@Messibestplayerintheworld Skoro to ma być jego ostatni sezon, to bardzo fajnie byłoby pożegnać się tak jak Xavi ;)

1

@VegetaPolska Buta, pycha i brak pokory? Opisujesz białą stronę Madrytu?

1

@kamiVeB Pedri nie do ruszenia.

0

@Malinka Dobry prezes to taki, który otacza się kompetentnymi ludźmi. Laporta nie musi się na wszystkim znać i wszystkiego wiedzieć. On ma mieć od tego najlepszych ludzi. Przyjście Alemanego to najlepsza rzecz jaka mogła spotkać ten klub po wygranych wyborach przez Lapcia.

1

@MrPGG I tak wolałbym obejrzeć w Eleven, czy Canal+

0

@Emhyr Już prędzej Raków się postawi Astanie, niż Lech wyrzuci Batumi. Smutna prawda niestety. O Lechii i Pogonii to nie ma co nawet pisać, bo tam będą baty

1

@P33ck Szczerze mówiąc nie widzę United w Top 4 obecnie

1

@tomek8756 I szybko się to nie zmieni. Reszta Europy odjeżdża nam szybciej, niż ją gonimy.

0

@VbamboeB Przecież Messi jadł Lays'y i popijał Pepsi. Lewy przy nim to wzór

0

@DonAndresFCB Panie, bo takie kontrakty to się podpisuje piórem. Jak można przyjść do biura Barcelony tak nieprzygotowanym.

15

Mascherano na mundialu w Brazylii był świetny. Lubiłem go oglądać. Bez niego Argentyna nie dotarłaby do finału. Ta interwencja przy strzale Robbena...


2

@masq Trzymajcie się tam. Dużo zdrówka dla żony!

5

@Kondziubarca Jarek jak zapętlony. Ciągle to samo.

0

@Uukasz_93 Wina Rutka. Wzięli jakiegoś placka na bramkę i wmówili kibicom, że to będzie wzmocnienie. Przyszło co do czego, chłop puszcza babole i wszyscy zdziwieni. Zresztą jak się przegrywa 1:5 i oddaje 2 strzały w meczu to nie ma co winić tylko bramkarza. Druga połowa to było dno i wodorosty zaprezentowane przez całą drużynę Kolejorza.

0

@Pawel13sz Gdzie talizman Douglas?

0

@Jasialdinho Znając zajebiste historie sprzedaży Barcelony to skończy się na 8 milionach euro + 2 w bonusach.

1

@Pawel13sz Wszystkie 4 bramki piękne. Luisito to był bestia.

0

@Cule1234 Wijnaldum grał jak kozak na Euro, chciałem go do nas. Po roku my mamy Pedriego, Gaviego i Nico, do tego przyszedł Kessie, a Wijnaldum na wylocie z PSG. Dobrze, że do tego transferu nie doszło.

1

Mati Borek piękna rola w E=MC2.

3

@HighestInTheRoom Piszesz tylko o Hamiltonie, a przecież ta sama sytuacja jest obecnie z każdym innym kierowcą w stawce. Nie wmowisz mi, że Max, czy Leclerc tym Mercedesem trzymaliby tempo obecnego RBR, czy Ferrari.

2

@FC1899Barca Widzę, że sekta ma się dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?