Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Wiem. Ja tylko ogólnie mówię
0
@Janas11224 Perez skorzystał na tym, że Schumacher próbował walczyć z Kevinem. Gdyby Haasy grały zespołowo, tak jak przy walce z Hamiltonem (do czasu, aż Magnussen odjechał) też miałby problem z wyprzedzeniem. Silnik Ferrari robi swoje na prostej.
1
Na Zoom TV "Kroll" Pasikowskiego z Lindą, Pazurą i Lubaszenką
4
@Survier Nigdy nie zrozumiem oceniania 22-letniego chłopaka po połowie sezonu. Przyszedł do nas w styczniu, po poważnej kontuzji. Wykręcił niezłe staty, miał realny wklad w zajęcie 2 miejsca w lidze. Jest podstawowym reprezentantem Hiszpanii, to coś znaczy. Dajmy mu czas, bo ma duży potencjał.
0
@matirix20 Jeszcze długa droga przed nim, żeby dorównać Rodriemu, ale kibicuje mocno.
3
@Clue Obejrz sobie ostatnie GP Wielkiej Brytanii na Silverstone. Jeżeli po tym nie zrozumiesz piękna tego sportu, to widocznie, po prostu to nie jest dla ciebie ;)
7
@Criss18Barca Oj Rodri w Barcelonie to marzenie...
0
@Wojcio 30% Polaków też go niestety kocha
1
@redbed123 Jak się brytole z wypadku Verstappena na Silverstone to był krzyk, jak tak można? Teraz to w sumie luz.
4
@Nano22 Najlepszy indywidualny sezon pomocnika jaki widziałem. Żaden Modric, De Bruyne, Bruno nie ma podjazdu do tamtego Xaviego.
4
@doc Kto by się spodziewał?
2
@Emhyr Real i Bayern ściągnęli koszulki od Swansea z sezonu 12/13.
https://zapodaj.net/897afc431a0f7.jpg.html
2
@macio_944 Drybling i balans ciała Messiego to jest najpiękniejsza rzecz w futbolu. Można podziwiać i podziwiac
1
@lucca87 Ktoś do rywalizacji z Albą i jakiegoś prawego obrońcę nam trzeba. Boki obrony leżą jak leżały
7
@Ojciec5tkidzieci Ghana eleganckie transfery przed mundialem
7
Brawo Rafa!!! Co za mental. Chłop to legenda i wzór.
3
@kryhaa Sanchez>>>>Asensio. Przepaść między nimi na korzyść Alexisa.
0
@jacob345 Boli go potężny Lech?
21
@Kondziubarca Hahahah ten co się Messim poczuł
0
@Uukasz_93 Boruc to zawsze miał coś z głową. Ostatnie 2 sezony w Legii to już w ogóle palma odbiła totalnie. Widocznie chłop traktował to jak sportową emeryturę, a nie jakies wyzwanie.
2
@Herato Neymar w Barcelonie to był kozak totalny, ale i tak za każdym razem wybrałbym Ronaldinho.
1
@BaroPodertos Czasem serio się nic nie dzieje, ale taki wyścig jak dziś to jest czyste złoto i piękno tego sportu
21
To jest najlepszy wyścig tego sezonu
1
@HighestInTheRoom A to chyba, że tak.
1
@MesQueUnClub96 Co się z tym chłopem stało... A było nie odchodzić z Renault
0
@HighestInTheRoom Dla twojego Maxa to gorzej. Leclerc łatwo wygra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i właśnie dlatego Sainz raczej nigdy nie będzie numerem 1.
1
Świetny start Sainza. Normalnie jak nie on
4
@Kapitan hawk Zawsze pierwszy. @Medium to były piękne czasy