0

@Survier Wiem. Ja tylko ogólnie mówię

0

@Janas11224 Perez skorzystał na tym, że Schumacher próbował walczyć z Kevinem. Gdyby Haasy grały zespołowo, tak jak przy walce z Hamiltonem (do czasu, aż Magnussen odjechał) też miałby problem z wyprzedzeniem. Silnik Ferrari robi swoje na prostej.

1

Na Zoom TV "Kroll" Pasikowskiego z Lindą, Pazurą i Lubaszenką

4

@Survier Nigdy nie zrozumiem oceniania 22-letniego chłopaka po połowie sezonu. Przyszedł do nas w styczniu, po poważnej kontuzji. Wykręcił niezłe staty, miał realny wklad w zajęcie 2 miejsca w lidze. Jest podstawowym reprezentantem Hiszpanii, to coś znaczy. Dajmy mu czas, bo ma duży potencjał.

0

@matirix20 Jeszcze długa droga przed nim, żeby dorównać Rodriemu, ale kibicuje mocno.

3

@Clue Obejrz sobie ostatnie GP Wielkiej Brytanii na Silverstone. Jeżeli po tym nie zrozumiesz piękna tego sportu, to widocznie, po prostu to nie jest dla ciebie ;)

7

@Criss18Barca Oj Rodri w Barcelonie to marzenie...

0

@Wojcio 30% Polaków też go niestety kocha

1

@redbed123 Jak się brytole z wypadku Verstappena na Silverstone to był krzyk, jak tak można? Teraz to w sumie luz.

4

@Nano22 Najlepszy indywidualny sezon pomocnika jaki widziałem. Żaden Modric, De Bruyne, Bruno nie ma podjazdu do tamtego Xaviego.

4

@doc Kto by się spodziewał?

2

@Emhyr Real i Bayern ściągnęli koszulki od Swansea z sezonu 12/13.
https://zapodaj.net/897afc431a0f7.jpg.html

2

@macio_944 Drybling i balans ciała Messiego to jest najpiękniejsza rzecz w futbolu. Można podziwiać i podziwiac

1

@lucca87 Ktoś do rywalizacji z Albą i jakiegoś prawego obrońcę nam trzeba. Boki obrony leżą jak leżały

7

@Ojciec5tkidzieci Ghana eleganckie transfery przed mundialem

7

Brawo Rafa!!! Co za mental. Chłop to legenda i wzór.

3

@kryhaa Sanchez>>>>Asensio. Przepaść między nimi na korzyść Alexisa.

0

@jacob345 Boli go potężny Lech?

21

@Kondziubarca Hahahah ten co się Messim poczuł

0

@Uukasz_93 Boruc to zawsze miał coś z głową. Ostatnie 2 sezony w Legii to już w ogóle palma odbiła totalnie. Widocznie chłop traktował to jak sportową emeryturę, a nie jakies wyzwanie.

2

@Herato Neymar w Barcelonie to był kozak totalny, ale i tak za każdym razem wybrałbym Ronaldinho.

1

@BaroPodertos Czasem serio się nic nie dzieje, ale taki wyścig jak dziś to jest czyste złoto i piękno tego sportu

21

To jest najlepszy wyścig tego sezonu

1

@HighestInTheRoom A to chyba, że tak.

1

@MesQueUnClub96 Co się z tym chłopem stało... A było nie odchodzić z Renault

0

@HighestInTheRoom Dla twojego Maxa to gorzej. Leclerc łatwo wygra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i właśnie dlatego Sainz raczej nigdy nie będzie numerem 1.

1

Świetny start Sainza. Normalnie jak nie on

4

@Kapitan hawk Zawsze pierwszy. @Medium to były piękne czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?