0

@Uukasz_93 To akurat jest koszulka Galatasaray.
@Pewex mnie uprzedził.

1

@DonMatteo901 Nie da się Jędrzejczyka lubić. Niedość, że przygłup to jeszcze momentami odcina mu prąd na boisku.

1

@FC1899Barca - 1-krotnie Tik-Tok Fans' Player of the Year Award

3

Dziś 39 urodziny obchodzi napastnik ze świetnym wykończeniem (moim zdaniem najlepszym), latający Holender - Robin van Persie.



Szybko zleciało.

1

@Lionel_Messi10 Gość jest tam ikoną, legendą. W dobre miejsce trafił Luisito.

3

@Colon Nadzieja na to, że powalczymy na każdym froncie i pokażemy, że mocna Barca wraca. Jak w parze z tym pójdą puchary to będzie świetnie

0

@ViscaelBarca2007 Odrazu mógłby mu grę za darmo zaproponować.

2

@ChampionLW Z Lechem by wygrali.

33

@Kondziubarca 52 miliony brutto. Matko bosko...

13

@Cabaz Pora pogodzić się z tym, że mistrz Polski to taki sam no-name jak ci z Islandii.
Dwie dychy po kursie ponad 5 na Vikingura to była dobra inwestycja

2

@Oskar00 Lech, Legia, czy Pogoń. Wszystko jedno. Polska piłka klubowa to jest dno.

6

@MontelQ No niestety. Ciężko jest walczyć na wszystkich frontach grając samymi wychowankami. Takie pokolenie, jak to z Iniesta, Xavim, Messim itp. zdarza się raz na wiele lat. Cieszmy się z Gaviego.

1

@Songo91 Który to już raz mają z nimi porozwiązywać te kontrakty? Efektów brak, a lesery jak były w klubie, tak dalej są.

0

@GCBW Niech go podpisuja w zimie. Umowa do 2023. Za darmo w przyszłym roku to będzie uczciwa cena. Akurat wskoczylby w miejsce Pique, który poleci do Puiga.
Z drugiej strony, czy jest potrzebny? Mamy już Araujo, Kounde, Christensena. Eric świetnie pokazał się w presezonie. Chyba, że zmiana systemu. Ciekawe co tam Xavi kombinuje.

0

@Encore Team Spirit w czerwonej części Manchesteru musi być potężny. Trudne zadanie przed EtH

1

@msmsms Warto dodać, że na własne życzenie.

2

@Ojciec5tkidzieci Tak się buduje kadrę do gry na dwa fronty. Nowak to bardzo solidny ligowiec

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VegetaPolska Ciekawe co oni tam w tym Alpine odwalaja

0

@arcziFCB Akurat ta jedna nie była zła, tylko bramkarz dobrze zareagował.

0

@VegetaPolska Żeby się przypadkiem nie okazało, że ten "żóltodziub" Piastri objedzie Ocona. Chłopak ma duży potencjał

4

@Esteban_ Penaldo

2

@Kgorecki2500 Będą mieli jaja wejść na terytorium, na którym stoją wojska NATO?

0

@Rl9k1nG Szkoda przede wszystkim ludzi. Oby do niczego nie doszlo

3

@Rl9k1nG Syreny alarmowe powinny być używane tylko w takich sytuacjach.

0

@PawkoFCB To szybciutko zapisuj

0

Dwie dyszki na zwycięstwo Verstappena to był dobry interes.

1

@koziar Przecież Russel spod skrzydeł Toto jest. Wolff to jego agent

0

@against_modern_football Bardzo dobrze. Piękna kompromitacja Ferrari

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?