3

@FC1899Barca Odegramy się na boisku.

0

@Homeopata8989 To byłby dobry tranafer Interu. Todibo ma potencjał. Niestety, gdy był w Barcelonie to głowa była jeszcze gdzie indziej.
Gdyby było inaczej prawdopodobnie nie płacilibyśmy teraz 60 baniek za Kounde

2

@P33ck Miał dobry moment w Fiorentinie. Mówiło się nawet o BVB, Interze, czy Barcelonie, ale chłop po kontuzji nie był sobą. Oby się odbudował i wrócił na właściwy poziom
@Encore Po kontuzji nie wrócił na poziom, który prezentował wcześniej

0

@KrwawiaceoczyVEB Jak dadzą dobra kasę to nie ma się co zastanawiać w naszej sytuacji. Za darmo, albo jakieś grosze to lepiej żeby został.

0

@tomek8756 Oby Lapcio miał pióro.

0

@Borneo Jedyny prawilny z Mattem Damonem

0

@Nazio87 No nie gadaj, że nie widziałeś nawet jednego filmu, ani nie czytałeś książki

2

@HighestInTheRoom Nie no Statham TOP wiadomo.

0

Jason Bourne, czy John Wick?

6

@GadulkiGembulki_FCB Ogólnie to cała ta akcja Budweisera była świetna. Nawet Przemek Tytoń piwko odebrał.

0

@Survier Jakieś rady? Normalnie ci się udało? Czy klikales kilka tygodni z rzędu?

5

@Janas11224 Ja bym go trzymał do lutego na trybunach, żeby na mundial nie pojechał. To jest jego ostatnia duża impreza, na którą miał szansę pojechać. Widocznie kaska wygrała. Później to już mi obojętne.

0

@Maker0 Też mam w koszyku, ale na razie nie mogę przebrnąć dalej

0

Kupił ktoś węgiel z tej strony pgg? To chyba graniczy z cudem

7

@GCBW Ja tam to już widziałem 2 razy. Nie pogardzę trzecim.

3

@FCB24 Chłop grając tym skończonym dziadkiem leśnym Messim i defensywnym napastnikiem Griezmannem wygrał Puchar Króla, więc z obecną kadra tryplety rok w rok.

16

@tomek8756 Nie no ludzie... To już lepiej, żeby w ogóle nie było kolejnej części. Sparrow to Depp i tyle, a piraci z Karaibów to film o przygodach Sparrowa, a nie jakiejś tam pani pirat.
To tak jakby twórcy Top Guna wpadli na pomysł, że nakręca kolejna część, ale Mavericka zastąpi jakaś kobita. To nie ma żadnego sensu.

5

@AllBundy Za takiego kozaka to była promocyjna cena

0

@ShawnC Nagromadzenie syfu, afer i brudnych interesów w tym klubie jest przerażające. Ciekawe co jeszcze kiedyś wyplynie

2

@FC1899Barca No i to jest wyzwanie. Przychodzi do Barcelony w kryzysie, na początku ery po Messim i spróbuję z nią coś wygrać. To jest ten mental.

36

Dani Alves to jest gość :D
https://zapodaj.net/b906e0aa83365.png.html

1

@barcelonaLM No to z takim podejściem życzę powodzenia w wychodzeniu z szamba. Mają dobrego trenera, to trzeba dać mu czas. Oni nawet Guardiolę wypieprzyliby po kilkunastu kolejkach.

9

@barteq Jeszcze nic nie osiągnął, żeby fochy stroić. Niech się bierze do roboty. Jak mu zdrowie pozwoli, to wróci na odpowiedni poziom

0

@Firestone Spokojnie

1

@banann16 A ja im nie współczuję

1

Kurna może i to było już drugie odejście Daniego z Barcelony, ale jak cały stadion zaczął skandować jego imię to jakoś mnie ruszyło. Wzruszający moment, gdy taka legenda opuszcza klub

0

@mateusz1989VeB Tak będzie.

0

@tristan87 Uwielbiam go. Dani na zawsze jest nasz.

5

@kamiVeB Największą owację otrzymał Pedri. Zasłużenie.

1

@jedrek7000 A czyli gwizdanie na Roberto to spoko, ale Braita, który ma ten klub w dupie to szkoda, bo strzelił 4 gole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?