5

@VeB10Ronnie Wygranie PL jest trudne, a to, że City ma 4 tytuły w 5 lat świadczy o tym jak wielki to jest zespół i potwierdza klasę Guardioli

0

@Uukasz_93 Lepiej przedłużyć go i sprzedać za rok.

3

@Uukasz_93 Jak Depay ma zostać to trzeba go przedłużyć, bo i tak za rok odejdzie za darmo

0

@BaroPodertos Pora na Arsenal.

83

@Comentateiro Słabiutkie zachowanie Mbappe. Jakby poszedł za akcją to być może miałby okazję na skończenie z 5 metra

1

@tbas Tak naprawdę to tylko pierwsza czwórka jest topowa. Reszta to solidni gracze, ale półkę niżej. Szkoda, że w La Masii nie mamy jakiegoś diamentu na boki obrony, bo jak mamy marnować na po potencjał Araujo, albo Kounde to nie wytrzymie

0

@ShawnC I kto przyjdzie w jego miejsce? Kolejny Setien, albo Koeman?

2

@Joe_Pesci Ale przecież Messi jest tu w ogóle niepotrzebny i gdzie miałby grać xD
Ładnie to zrobił i brakuje jego magii na Camp Nou

1

Trzeba przyznać, że Neymar wchodzi w ten sezon na pełnej urwie.

4

@QuaReL XDD 40 minut sezonu i już wyroki

0

@neeed Argument o braku pieniędzy w Barcelonie zawsze mnie bawi.

0

@Deviler Mental szybko poleciał do szatni dzwonić po kolejnych klubach.

0

@Paradoks Grunt, że zmądrzał i zamiast rozbijać się po rezerwach topowych klubów, poszedł tam, gdzie będzie grał regularnie. Z ligi holenderskiej można się nieźle wybić.

0

@Paradoks Może jeszcze coś z niego będzie

1

@Sysia11 Ja osobiście twierdzę, że dopóki Ronaldo tam będzie siedział, Ten Haag nic nie zbuduje

22

Może nasz przyjaciel Gary Neville dla odmiany zabrałby głos w sprawie swojego klubiku.

1

@AFA90 Po czym z Napoli zajmie 5 miejsce w lidze i znów będzie szukał nowego klubu.

4

@cris2706 Na razie to oni niech spróbują przeskoczyć drużyny pokroju Leicester, WHU, czy Aston Villi. Totki, Arsenal, Chelsea to w tej chwili dwie klasy wyżej.

0

Dobra Magłaja samobója na 5:0 i mecz kompletny

0

@ChampionLW A jaką bekę miały muły rok temu, gdy po 3 kolejkach Arsenal miał 0 punktów. Teraz poczują na własnej skórze jak to jest

0

@Emhyr Nie no nie róbmy krzywdy Frenkiemu. Nie wysyłajmy go tam

2

Eriksen to jest gość. Zamienił mocarne Brentford na ogóry z czerwonej części Manchesteru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kuz Oby się nie zmarnował tam

2

@Bartek22 Boki obrony leżą. Brak zmiennika dla Alby, brak nominalnego prawego obrońcy - czyli będziemy ze śo robić po. Do tego bramkarz też nie powala. Z przodu jest ogień, ale tyły z dziurami

7

@Sulimo Im starszy, tym gorsze pierdzieli kocopoly

0

@PawkoFCB Mental jest bez szans na top 5. Jak się zalapie do Top 15 to może odtrąbić sukces

1

@kiper09 Liverpool dobrze by na tym wyszedł. Wymiana 1 do 1 i każdy zadowolony

0

@msmsms Skończy się tak, że Mclaren zapłaci Alpine za niego i tyle.

2

Gary Neville tak na prawdę lubi Barcelonę, tylko wstydzi się zagadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?