0

@Limit_l3ss Nie no tak, wyjdźmy podstawową 11 bo nie damy rady z Pilznem.

0

@LS Przeciwko Pisowi. Dość dojnej zmiany.

3

@MesQueUnClub96 Nieważne. Grunt, że Hurkacz w finale

0

@czółkovsky w sumie nic nie tracą. Nawet pensji nie płacą

0

@Allbi W Mercedesie też lubią się czasami zaorać strategią, ale Ferrari to już jest wyższy level

4

@Lionel_Messi10 Za wcześnie wyjechał z Europy. Spokojnie mógłby jeszcze pograć we Włoszech, albo wrócić do Ajaxu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo Leclerc, Max, Hamilton

3

@FC1899Barca Takie samo jest pieprzenie o golach Mbappe, Neymara i asystach Messiego w Ligue 1. "Liga ogórkowa". Klasowy piłkarz wszędzie sobie poradzi i będzie grał świetnie

20

Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Ter Stegena w tym sezonie. Na prawdę bardzo dobrze broni i jest pewnym punktem. Oby tak dalej

1

@Kgorecki2500 Gdy Milikowi został rok do końca kontraktu, zdecydował, że nie przedłuży i chce odejść. Mówiło się o Juve. Prezes Napoli chciał za niego zaporowej ceny i go nie sprzedał. Po czym Milik przez pół roku nie powąchał murawy. Nie mógł nawet trenować razem z drużyną, tylko oddzielnie.

14

Szacun dla Arka Milika za to, że dał rade podnieść się po takich ciężkich kontuzjach. Gra w klubach z topu i na prawdę daje rade. Mało który polski piłkarz ma taką karierę. Tylko pucharów w gablocie mu brakuje, ale może jeszcze coś wpadnie.
Życzę mu udanej zemsty na Napoli, szczególnie na De Laurentisie za to jak go potraktował.

2

@GeraltzKatalonii Pique to już powinien powoli pakować walizę. Szacun za to co zrobił dla klubu i za to jakim był zawodnikiem, ale to jest człowiek bez kręgosłupa moralnego. Jest ostatnią osobą, która mogłaby kogoś pouczać na temat zachowania. Myślę, że to jego ostatni sezon

1

@fart Pora wrócić na salony. Vamos!

4

@Messi1992 Pjanic rozwalil

2

@Encore Piękne to były czasy dla Bundesligi. Bayern miał godnego rywala w walce o tytuł, były jakieś emocje. Teraz już na początku sezonu można na 99,9% stawiać, że Bawarczycy będą mistrzem.

1

@mateusz1989VeB Ale to dobre było

0

@HansFCB Większe kłopoty to będzie miała Chelsea. Tam na ten moment nie ma nawet pół napastnika.

0

@The_Man I oczywiście Tuchelowi nikt nie wypomni chorych kwot wydanych na transfery. W przypadku Guardioli jest to Zazwyczaj największy argument jego hejterow.

2

@Pawel13sz Masche to był gość. Piłkarz z klasą. Może kiedyś usiądzie na ławce trenerskiej w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

Co trzeba mieć w głowie, żeby siadać pijanym za kierownicą... Dokonałem dziś "obywatelskiego zatrzymania" w swojej miejscowości, pod sklepem. Zauważyłem, że delikwent ledwo stoi na nogach, a pakuje się za kółko. Po przyjeździe policji gość wydmuchał 2,7 promila, a co najlepsze okazało się, że ma zabrane kwity. Za co? Za wódkę. Do tych ludzie na prawdę nic nie dociera. Najgorszy sort...
Jeśli widzicie takiego kretyna, to nie bójcie się zareagować. Być może ocalicie czyjeś życie.

0

@sendesara W tym sezonie Lyon dalej będzie się bił o puchary, a West Ham o utrzymanie. Wedlug mnie Paqueta ma potencjał na granie w LM i szkoda, że wybrał Młoty

0

@Culer_1906 Real to trzeba lać. Nieważne, czy Madryt, czy Valladolid.

2

@Lionel_Messi10 Co to były za piękne czasy. No i piękne koszulki

4

@Essos Kessie dwa sezony temu w Milanie to był potwór. Poprzedni sezon przeciętny, u nas na razie też. Tchouameni ma potencjał na bycie lepszym piłkarzem.

1

@Encore Szkoda Paquety, ale kasa robi swoje. Niezły grajek, a będzie się tułał w srodku tabeli PL.

0

@AlexDark00 Co tu porównywać. Piłkarsko Piątek nawet nie stał przy Moracie.
@tristan87 To bardziej jego agent jest geniuszem. Takiego placka wpychać do niezłych klubów to trzeba umieć.

2

@Chaoss I to się nie zmieni. Całe to nowe pokolenie nie stało nawet przy takich kierowcach jak Alonso, czy Kimi

4

@Pewex Zazwyczaj nie lubię oglądać sequeli legendarnych produkcji, bo wychodzi klapa. Tutaj nawiązanie do pierwszej części jest po prostu dobre, wszystko pasuje i nie jest wzięte z dupy. Dobór aktorów też super, do tego wiecznie młody Tom Cruise. Wiadomo, że było kilka przegięc, na które trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, ale dla mnie to był powrót do młodzieńczych lat. Taki stary, dobry i klasyczny film akcji, których teraz mi brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?