0

@Pilka_jest_okragla Nie ma przypadków ;)

2

@michal26 Remis w Mediolanie, wygrana z Interem na Camp Nou, kolejna wygrana z Pilznem i mamy 10 punktów. Inter ugra maksymalnie punkt w Monachium (wątpię) i możliwe +3 z Pilznem - da im to w ostatecznym rozrachunku 7/8 punktów. Nam zostanie jeszcze mecz z Bayernem, gdzie możemy ugrać punkty. Wyjście z grupy pewne.
Oczywiście Zgadzam się, że z Interem w takiej dyspozycji trzeba po prostu wygrać. Nie ma wymówek.

2

@Colon Jest w mega formie.

0

@Medium Spojrzałem właśnie w statystki. Na razie gra bardzo mało. Ciekawe czym jest to spowodowane, bo zawsze wydawał mi się takim zarabistym ligowcem, który swoje strzeli.

0

@maatiixx Z Interem pewnie wyjdzie od początku

3

@Janiama Mallorca 0:1 Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pioz123 Co ty porównujesz. Alemany to powszechnie znany i szanowany w świecie piłki fachowiec. Kto sie interesował tematem, ten widział jaką robotę robił w Valencii. Za jego prezydentury w Mallorce klub zdobył Puchar Króla.
Barjuan był nawet dobrym piłkarzem, ale jako trener nie wypalił. W Barcy B słabo to wyglądało. Zostaje w klubie na innym stanowisku tylko dlatego, że lubi się z Laportą.
Oczywiście nic do niego nie mam, życzę mu jak najlepiej. Tak samo Laporcie, bo jego zarząd robi dobrą robotę. Po prostu nie lubie tego kolesiostwa. Zamiast kompetentnych ludzi na niektórych stanowiskach będziemy mieli "zaufanych" ludzi Prezydenta, którzy niekoniecznie znają się na swojej robocie.

5

@kuz O tej nagrodzie niech świadczy fakt, że jest przyznawana chyba od 2013 roku, a Messi wygrał ją pierwszy raz w 2016.

4

Posadka dla kumpla musi być

1

@MESSIah16 Patrząc na to jakie wyniki ostatnimi latami robiła Roma w Serie A, takie wicemistrzostwo byłoby teraz dla nich wielkim sukcesem.

2

@Tomason Walka w tym sezonie jest już zakończona, czy FIA tego chce, czy nie. Verstappen nie przegra tytułu mając taką przewagę i dysponując najlepszym samochodem w stawce.

0

@michal26 Nigdzie nie napisałem, że wiemy. Mówię tylko, że putin to pieprzony hipokryta i manipulant.

3

@Uukasz_93 Hipokryta sam wysyła swój naród na śmierć i to w imię czego? Za co oni walczą? Sami pewnie nawet nie wiedzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10 Polska, Francja, Szwecja, Turcja, Słowacja, Gibraltar

0

@agaFCB Większość europejskich potęg w kryzysie, albo grają poniżej oczekiwań. Dania w gazie, Argentyna i Brazylia w gazie. To mogą być fajne mistrzostwa

0

@dniel Nawet 0 punktów w grupie jest bardziej realne niż choćby 1/4 dla tej drużyny. Takie są fakty niestety

0

No i zrobiło się meczycho.

0

@MesQueUnClub96 Ramsdale mógłby dostać szanse
Edit: Jednak teraz patrzę, że broni Pope

0

Widzę, że Southgate mocno zakochany w tym Pickfordzie

25

@P33ck No jak prawie każdy Anglik ma +30 milionów do wartości za obywatelstwo.

3

@DLFCB Ale co się go wczoraj nie mógł Czesiu nachwalić po meczu, bo chłopak waleczny i grał z urazem xD

0

@tomek8756 Zjeb to mało powiedziane.

3

@DLFCB Świderski dobrze funkcjonuje przy Lewandowskim. Każdy następny mecz powinien zaczynać od 1 minuty.

0

@Emhyr Znowu na jednego napastnika? Będzie w plecy

0

@Emhyr Mam flashbacki z takiego jednego obrońcy, co w Barcelonie grał. Dobrze, że chociaż nie o kolano chodzi.

3

@Messi1992 Leo to chodząca legenda tego sportu. Chyba do żadnego innego piłkarza nie ma tyle respektu, co do Messiego.

0

@Aragorn33 Panika jest przesadna, ale obawy uzasadnione. Wypadnie nam nie daj Boże jeszcze Eric i do łask wróci Pique, a wiadomo, że w najlepszej formie to on nie jest

0

@Rewolucja123 Może to jeszcze te z partii przeznaczonej dla wietkongu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?