Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Zawsze to nowe wyzwania.
0
@MateuszGotowka99 Niestety to już nie ta ekipa biega po murawie.
0
@regatta52 Przynajmniej kuźwa wychodziliśmy z grupy, a nie klepanie w LE
0
Zapieprzac kuźwa. Może już po wszystkim ale chociaż pokażcie jaja
1
I Znowu na czas. Mieć mecz pod kontrolą i zjebac....
1
Grunt, że udało się strzelic. Inter w ofensywie nie jest już taki dobry i zorganizowany, jak grając autobus. Docisnąć ich w drugiej połowie i wygrać.
0
@masq Na prezentacji
0
Dawać dawać. Nie oddajemy pola gry. Cisnąć
0
Idźcie w pizdu z tymi wrzutkami. Nic z tego nie ma. Już lepiej w bramkę strzelać.
0
Marciniak zwróci w końcu uwagę Onanie, czy się nie doczekamy
0
Gramy gramy panowie. Trzeba strzelić
0
@FcBarcelonaFanMSN To jego psi obowiązek. Trzeba na dupie jeździć.
0
@Sapos93 To wie chyba tylko sam sędzia
3
@gumaz Do tego to ma jeszcze trochę czasu
3
@Khajio Mogli chociaż jakiegoś ogórka kiszonego dać do tej suchej bułki...
0
@tomek8756 W tym roku przed 1 listopada?
2
@KrwawiaceoczyVEB Ostatnio wygrali 6:1, a seniorzy oczywiście musieli dać dupy.
1
@Mixtape Akurat jak grają z nami to często im ten mental siada. Ostatnio przy 2:0 już ich nie było w meczu
1
Stysiak niesamowity tie break. Czapki z głów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Szachtar Donieck to ogólnie bardzo ciekawy klub. Bogaty właściciel oligarcha. Zdobyty Puchar UEFA w 2009 roku. Spory zaciąg Brazylijczyków, z których kilku wybiło się na konkretny poziom w Europie. Od 2014 roku nie mogą grać na swoim stadionie, tylko w Kijowie (teraz nawet tam nie mogą) Czasem zastanawiam się, gdzie byłby ten klub, gdyby nie wojna na Ukrainie. Nowoczesne centrum treningowe, akademia piłkarska. Zapowiadało się to na naprawdę ciekawy projekt.
0
@Veysel Barca chce, Mudryk chce, Ferran nie, Szachtar nie.
0
@tristan87 Jaaazdaaa Szachtar!
1
@Kamilos84 Nie tylko stadion. Cały ośrodek był przepiękny, nowoczesny.
0
@Emhyr Oglądając Juventus w tym sezonie odnoszę wrażenie, że Allegri po prostu nie pasuje do nowoczesnej piłki. Poniekąd mnie to cieszy, bo im mniej betonowych trenerów, tym lepiej.
6
@karszun Wraca latem do Barcelony i będzie niszczył psychicznie @masq , który będzie musiał go oglądać w koszulce Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@FC1899Barca Kolejne 5 dźwigni, Alemany sprzedaje nerke, a i tak nie starczy.
1
@AmigoBlancos Nie zagra.
0
@Adamski69 Mikel masz tu Jesusa i dawaj pościgamy się o tytuł.