1

@Coutinho007 Zawsze to nowe wyzwania.

0

@MateuszGotowka99 Niestety to już nie ta ekipa biega po murawie.

0

@regatta52 Przynajmniej kuźwa wychodziliśmy z grupy, a nie klepanie w LE

0

Zapieprzac kuźwa. Może już po wszystkim ale chociaż pokażcie jaja

1

I Znowu na czas. Mieć mecz pod kontrolą i zjebac....

1

Grunt, że udało się strzelic. Inter w ofensywie nie jest już taki dobry i zorganizowany, jak grając autobus. Docisnąć ich w drugiej połowie i wygrać.

0

@masq Na prezentacji

0

Dawać dawać. Nie oddajemy pola gry. Cisnąć

0

Idźcie w pizdu z tymi wrzutkami. Nic z tego nie ma. Już lepiej w bramkę strzelać.

0

Marciniak zwróci w końcu uwagę Onanie, czy się nie doczekamy

0

Gramy gramy panowie. Trzeba strzelić

0

@FcBarcelonaFanMSN To jego psi obowiązek. Trzeba na dupie jeździć.

0

@Sapos93 To wie chyba tylko sam sędzia

3

@gumaz Do tego to ma jeszcze trochę czasu

3

@Khajio Mogli chociaż jakiegoś ogórka kiszonego dać do tej suchej bułki...

0

@tomek8756 W tym roku przed 1 listopada?

2

@KrwawiaceoczyVEB Ostatnio wygrali 6:1, a seniorzy oczywiście musieli dać dupy.

1

@Mixtape Akurat jak grają z nami to często im ten mental siada. Ostatnio przy 2:0 już ich nie było w meczu

1

Stysiak niesamowity tie break. Czapki z głów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Szachtar Donieck to ogólnie bardzo ciekawy klub. Bogaty właściciel oligarcha. Zdobyty Puchar UEFA w 2009 roku. Spory zaciąg Brazylijczyków, z których kilku wybiło się na konkretny poziom w Europie. Od 2014 roku nie mogą grać na swoim stadionie, tylko w Kijowie (teraz nawet tam nie mogą) Czasem zastanawiam się, gdzie byłby ten klub, gdyby nie wojna na Ukrainie. Nowoczesne centrum treningowe, akademia piłkarska. Zapowiadało się to na naprawdę ciekawy projekt.

0

@Veysel Barca chce, Mudryk chce, Ferran nie, Szachtar nie.

0

@tristan87 Jaaazdaaa Szachtar!

1

@Kamilos84 Nie tylko stadion. Cały ośrodek był przepiękny, nowoczesny.

0

@Emhyr Oglądając Juventus w tym sezonie odnoszę wrażenie, że Allegri po prostu nie pasuje do nowoczesnej piłki. Poniekąd mnie to cieszy, bo im mniej betonowych trenerów, tym lepiej.

6

@karszun Wraca latem do Barcelony i będzie niszczył psychicznie @masq , który będzie musiał go oglądać w koszulce Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FC1899Barca Kolejne 5 dźwigni, Alemany sprzedaje nerke, a i tak nie starczy.

1

@AmigoBlancos Nie zagra.

0

@Adamski69 Mikel masz tu Jesusa i dawaj pościgamy się o tytuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?