Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@talizmo Real to nie klub dla Kloppa. On woli pójść gdzieś, gdzie trwa bądź potrzebna jest przebudowa.
0
@Volk Czeczeni się będą między sobą bić? Mi pasuje. Nie cierpię tych wszystkich Chimaevów, Makachaevów i innych Nurmagomedovów. Jak dla mnie mogliby się sami wybić.
3
@P33ck Ciekawe jak sobie poradzi. Jego PSG grało całkiem całkiem.
1
@Essos Myślę, że remis.
0
@Faro Zapytaj trenerów jaki ma to sens, albo prezesów klubów, dlaczego zatrudniają takich, a nie innych szkoleniowców, albo dlaczego nie mają pieniędzy na jakościowe wzmocnienia.
1
@Medium Fenomen, napastnik dekady się szykuje.
5
@MesQueUnClub96 Czyli przyznajesz wreszcie, że wyniki strzeleckie Roberta w Bayernie to ogromna zasługa tego, że miał idealnie ułożony zespół, który pomagał mu kręcić takie staty?
Haalandowi właśnie to zarzucasz.
0
@Faro Każdy orze jak może. Nie oczekujmy, że maluczcy będą się rzucać z kijami na czołgi. Brighton też nikt nie broni się murować, tylko po prostu mają trenera, który nie jest minimalistą jak jego co drugi kolega po fachu w Hiszpanii i chce grać otwartą piłkę. Chwała mu za to.
Kolejna sprawa to tak jak już wspomnial wyżej @YNOSVT pieniądze. Kluby z dołu tabeli PL stać na dużo bardziej jakościowych zawodników niż takie Elche, czy Granadę
0
@Krystian1588 Zbyt dużo dla nich zrobił, żeby wypieprzali go w połowie sezonu.
4
@NaFazieHitman Mam nadzieję, że Gamrot i Oliveira wygrają.
0
@Khajio Całkiem spore wymagania jak na 18-latka, który jeszcze nic nie osiągnął.
2
@Messibestplayerintheworld Ronaldo pewnie na siebie glosowal
6
Wraz z upływem czasu muszę uderzyć się w pierś. Sam byłem zwolennikiem zwolnienia Valverde, ale wywalenie go po tym Superpucharze, to była jedna z głupszych decyzji Bartomeu, a było ich całkiem sporo. Jeżeli chcieli go zwalniać to trzeba to było zrobić odrazu po przegranym finale PK z Valencią, albo już zaczekać do końca sezonu, znaleźć jakiegos dobrego trenera na jego miejsce i dopiero się pożegnać.
Podejrzewam, że gdyby Ernesto został do końca sezonu wygralibyśmy jeszcze ligę i na pewno nie przegralibysmy aż 8:2 z Bayernem.
14
@Okrutnik Co cię śmieszy w ZP za 2012?
2
@mateusz1989VeB Mam nadzieję, że dojdzie wreszcie do starcia ze starym muranskim.
9
Takie tam luźne porównanie najlepszego sezonu Suareza i Benzemy.
https://zapodaj.net/d3354f4782d57.jpg.html
5
@AmigoBlancos Nie tylko jego. Tych userow było kilku, do tego jeszcze pół polskiego internetu.
5
@Medium 2022 rok, a ludzie dalej zdziwieni, że piłkarze wybierają względem swoich sympatii, a nie analizując grę, statystyki i formę danego grajka.
1
@MAGNETO Za Oliveirą. Liczę, że sprowadzi na ziemię ruska
0
@Emhyr Oby to chodziło na wzór XIM.
1
@Janiama Barca 3:1 Villareal
0
@Kondziubarca Alba miał dobre wejście z Realem. Zasłużył na szansę.
1
@AmigoBlancos Jedną wymęczy.
2
@kubix05 Ileż bym dał, żeby cofnąć się w czasie i przeżyć jeszcze raz najlepszy okres w historii klubu. Łezka się w oku kręci jak sobie człowiek przypomni jak oglądał młodych Inieste, Puyola, Xaviego i Messiego.
5
@FC1899Barca W ogóle nie jest przykro. Sam na to wszystko pracuje.
2
@barcanawieki Ten Haag się w tańcu nie pierdzieli. Jedzie z gwiazdeczką równo.
0
@Kidd Lewy z karnego po bezmyślnym wejściu Otamendiego
1
@panczo Polew z United to był rok temu. Teraz poza początkiem sezonu nie widzę powodów do śmiania z nich. Jeśli Ten Haag się nie złamie i nie zacznie stawiać na Ronaldo, to ja wróżę mu sukces. Może nie w tym sezonie, ale kiedyś na pewno
1
@Cotutajsiedzieje Przecież on ma mental dziecka. Chłop ma prawie 40 lat, a zachowuje się jak rozwydrzony smarkacz
@Benz Jakoś widziałem w PSG Messiego siedzącego na ławce i nie robił takich cyrków. Ronaldo sam jest sobie winien takiego traktowania
6
@MesQueUnClub96 Zacznijmy od tego, że jak on w ogóle pojedzie na mundial to będzie śmiech na sali. Żałosna, polska myśl szkoleniowa.