6

@Emhyr Bardzo ładnie to wyszło. Oby tak częściej. Świetna piłka od Raphinhi

1

@Mns21 Nie no Lucho, nie wygłupiaj sie

0

@maroon Bayern 12/13 i 19/20

0

@DonMatteo901 Śmiała teza patrząc na fakt, że Tuchel nawet ze swoim "zajebistym" Chelsea nie był w stanie walczyć o mistrzostwo.

0

@maroon Ma służyć temu, żeby młode talenty nie musiały porzucać swoich karier i marzeń ze względu na brak finansów i obowiązek znalezienia pracy.

3

Mały kibic Leeds po ostatnim meczu swojej drużyny.
https://zapodaj.net/ae84745a80df5.jpg.html

4

@Keson Mnie najbardziej przeraża, że to babsko jest w Trybunale Konstytucyjnym do 2028 razem z komuchem Piotrowiczem.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tą całą gownoburze zaczęli po meczu, w którym nie zostali skrzywdzeni, a sędzia podejmował prawidłowe decyzje. Uroilo im się coś w tych głowach, zaklinają rzeczywistośc i zmieniają przepisy piłki nożnej tak, żeby pasowały pod narrację.

0

@Transu96 Co tam pompka się urał?

1

@TheNekro94 Jak nie zejdzie drastycznie z pensji to może sobie pomarzyć o grze w Sportingu.

0

@against_modern_football Typowy Alonso. W każdym zespole przy odejściu miał jakieś kwasy, albo coś mu nie pasowało. Obstawiam, że do połowy sezonu i w Astonie też zacznie kręcić nosem i pokłóci się z szefostwem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koksik2700 Ramos już pewny wyjazdu? Jego powrót do kadry to może być sporą wartość dodana dla Hiszpanów, zwłaszcza, że w tym sezonie jest na prawdę niezły.

7

@Emhyr Nastąpiło zwolnienie maszyny losującej

1

@Arkon Chciałbym Napoli/Milan, ale wątpię. Ktoś z czwórki faworytów, czyli City, Bayern, PSG i Real

1

@sebo939 Pique mógłby coś odpalić. I tak każdy po nim jedzie, to nie zrobi mu pewnie różnicy

2

@DaPidejpi W takiej grupie to Kriszczianu miałby 8. To nie to samo co Sociedad, Omonia i potężny Szeryf

0

@Herato Ebi Smolarek, Kamil Grosicki

0

@Lionel_Messi10 A może w razie niepowodzenia na mundialu (życzę mu jak najlepiej) Leo straci motywację, stwierdzi, że pierdzieli i już mu się nie chce?

0

@BaroPodertos Orka Realu o poranku zawsze jest przyjemna.

3

@mindbender84 Z tej kamery patrząc, gdyby nie zagranie ręką (która jest nienaturalnie podniesiona do góry i ułożona) mógłby samobója strzelić.

2

@cris2706 Niech się srają. Enrique wie co robi.

0

@cris2706 Enrique i tak woli tego swojego Simona. Teraz Kepa w dobrej formie i może będzie bronił.
Najlepsze jest to, że często dziennikarze i środowisko sra się do Lucho o wybory personalne, że woli jakiegoś młodziaka, a nie bierze drewna Vazqueza, czy De Gei, a on później broni się wynikami.

6

@lukaszmatusiewicz Araujo przeszedł operację i wróci po mundialu. Niewiadomo kiedy dokładnie.

51

@Transu96 Z całym szacunkiem dla Czechów, ale tu musi być zwycięstwo nawet bez Lewandowskiego.

3

@PatrychoO Ale playmaker.

9

@Uukasz_93 Junior to największy pajac w tej lidze.

1

@Encore Eriksen to najlepszy transfer United. Niesamowite, że chłop dał rade wrócić do gry na takim poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium 2 asysty zrobił i tak. Widać, że pasuje do tej gry Arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?