Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Emhyr Bardzo ładnie to wyszło. Oby tak częściej. Świetna piłka od Raphinhi
1
@Mns21 Nie no Lucho, nie wygłupiaj sie
0
@maroon Bayern 12/13 i 19/20
0
@DonMatteo901 Śmiała teza patrząc na fakt, że Tuchel nawet ze swoim "zajebistym" Chelsea nie był w stanie walczyć o mistrzostwo.
0
@maroon Ma służyć temu, żeby młode talenty nie musiały porzucać swoich karier i marzeń ze względu na brak finansów i obowiązek znalezienia pracy.
3
Mały kibic Leeds po ostatnim meczu swojej drużyny.
https://zapodaj.net/ae84745a80df5.jpg.html
4
@Keson Mnie najbardziej przeraża, że to babsko jest w Trybunale Konstytucyjnym do 2028 razem z komuchem Piotrowiczem.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tą całą gownoburze zaczęli po meczu, w którym nie zostali skrzywdzeni, a sędzia podejmował prawidłowe decyzje. Uroilo im się coś w tych głowach, zaklinają rzeczywistośc i zmieniają przepisy piłki nożnej tak, żeby pasowały pod narrację.
0
@Transu96 Co tam pompka się urał?
1
@TheNekro94 Jak nie zejdzie drastycznie z pensji to może sobie pomarzyć o grze w Sportingu.
0
@against_modern_football Typowy Alonso. W każdym zespole przy odejściu miał jakieś kwasy, albo coś mu nie pasowało. Obstawiam, że do połowy sezonu i w Astonie też zacznie kręcić nosem i pokłóci się z szefostwem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 Ramos już pewny wyjazdu? Jego powrót do kadry to może być sporą wartość dodana dla Hiszpanów, zwłaszcza, że w tym sezonie jest na prawdę niezły.
7
@Emhyr Nastąpiło zwolnienie maszyny losującej
1
@Arkon Chciałbym Napoli/Milan, ale wątpię. Ktoś z czwórki faworytów, czyli City, Bayern, PSG i Real
1
@sebo939 Pique mógłby coś odpalić. I tak każdy po nim jedzie, to nie zrobi mu pewnie różnicy
2
@DaPidejpi W takiej grupie to Kriszczianu miałby 8. To nie to samo co Sociedad, Omonia i potężny Szeryf
0
@Herato Ebi Smolarek, Kamil Grosicki
0
@Lionel_Messi10 A może w razie niepowodzenia na mundialu (życzę mu jak najlepiej) Leo straci motywację, stwierdzi, że pierdzieli i już mu się nie chce?
0
@BaroPodertos Orka Realu o poranku zawsze jest przyjemna.
3
@mindbender84 Z tej kamery patrząc, gdyby nie zagranie ręką (która jest nienaturalnie podniesiona do góry i ułożona) mógłby samobója strzelić.
2
@cris2706 Niech się srają. Enrique wie co robi.
0
@cris2706 Enrique i tak woli tego swojego Simona. Teraz Kepa w dobrej formie i może będzie bronił.
Najlepsze jest to, że często dziennikarze i środowisko sra się do Lucho o wybory personalne, że woli jakiegoś młodziaka, a nie bierze drewna Vazqueza, czy De Gei, a on później broni się wynikami.
6
@lukaszmatusiewicz Araujo przeszedł operację i wróci po mundialu. Niewiadomo kiedy dokładnie.
51
@Transu96 Z całym szacunkiem dla Czechów, ale tu musi być zwycięstwo nawet bez Lewandowskiego.
3
@PatrychoO Ale playmaker.
9
@Uukasz_93 Junior to największy pajac w tej lidze.
1
@Encore Eriksen to najlepszy transfer United. Niesamowite, że chłop dał rade wrócić do gry na takim poziomie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium 2 asysty zrobił i tak. Widać, że pasuje do tej gry Arsenalu.