Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Ebi Smolarek, Kamil Grosicki
0
@Lionel_Messi10 A może w razie niepowodzenia na mundialu (życzę mu jak najlepiej) Leo straci motywację, stwierdzi, że pierdzieli i już mu się nie chce?
0
@BaroPodertos Orka Realu o poranku zawsze jest przyjemna.
3
@mindbender84 Z tej kamery patrząc, gdyby nie zagranie ręką (która jest nienaturalnie podniesiona do góry i ułożona) mógłby samobója strzelić.
2
@cris2706 Niech się srają. Enrique wie co robi.
0
@cris2706 Enrique i tak woli tego swojego Simona. Teraz Kepa w dobrej formie i może będzie bronił.
Najlepsze jest to, że często dziennikarze i środowisko sra się do Lucho o wybory personalne, że woli jakiegoś młodziaka, a nie bierze drewna Vazqueza, czy De Gei, a on później broni się wynikami.
6
@lukaszmatusiewicz Araujo przeszedł operację i wróci po mundialu. Niewiadomo kiedy dokładnie.
51
@Transu96 Z całym szacunkiem dla Czechów, ale tu musi być zwycięstwo nawet bez Lewandowskiego.
3
@PatrychoO Ale playmaker.
9
@Uukasz_93 Junior to największy pajac w tej lidze.
1
@Encore Eriksen to najlepszy transfer United. Niesamowite, że chłop dał rade wrócić do gry na takim poziomie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium 2 asysty zrobił i tak. Widać, że pasuje do tej gry Arsenalu.
1
@mekston Ogólnie dla mnie sam fakt, że Ferrari dysponując takim samochodem, mając przez pół sezonu ogromną przewagę nad Mercedesem robi tylko 50 punktów więcej jest znamienny. Makaroniarze dali dupy po całości, a Merc jest coraz szybszy.
1
@MAGNETO Kapustę z grzybami to jadłem, ale bigosu nie.
5
@IronSanHybrid Czesi nas rozkupią, a Niemcy okradną i wsadzą Tuska na tron.
1
@DonMatteo901 Ramos asysta do Messiego. Parę lat temu nie do pomyślenia :D
1
@MICHU2 wyniki, które on ma są TRAGICZNE? Wyniki, które osiąga Xavi są trudne do oceniania jednoznacznie. Z jednej strony kompromitacja w LM, z drugiej świetny start w lidze. Jakby wam ktoś przed sezonem powiedział, że po 12 kolejkach na 36 punktów możliwych będziemy mieli 31 to byście to wzięli z pocalowaniem ręki. Teraz nagle to jest tragedia.
Po drugie nie ma co porównywać tamtej Barcelony do obecnej. Valverde poza kilkoma rodzynkami (Fati) grał samymi doświadczonymi zawodnikami. W pomocy Rakitic, Iniesta, Busi. W ataku Messi z Suarezem. Trzon zespołu był klarowny. Spójrz teraz na nasz obecny skład. Na papierze jest bardzo dobry, ale o jego sile muszą stanowić nieopierzane dzieciaki, które nic w piłce nie osiągnęły plus Robert Lewandowski i Dembele. Chyba jest różnica w jakości, a punktowo w lidze wcale nie widać zbyt dużej różnicy.
0
@Faro Ma dopiero 19 lat. Wszystko przed nim.
1
@Jakchcesz Pedri ma na prawdę dobre uderzenie z dystansu. Szkoda, że tak rzadko próbuje.
2
@Encore Nawet jak wróci, to Messi przebije go prędzej, czy później.
0
@Kszysiek7 Już pomijając brak sensu takiej kandydatury, to on chyba odchodzi po mundialu z reprezentacji ze względu na swoją chorobę.
5
@JohnnyBarca Gość mocno przehypowany jest, ale trzeba przyznać, że klubu do rozwoju kariery po Benfice to nie wybrał sobie za dobrego
0
@mekston Śmiech na sali, że nigdy nie dostał tej nagrody. W 2015 za rajd z Bilbao należała mu się jak psu buda. To samo za gola podcinką z Betisem
0
@Tomo1989 Wow. Jeśli spojrzeć na masę rozpędzonej ciężarówki to zatrzymała się zaskakująco szybko. Można by rzec, że prawie "stanęła dęba" w miejscu
0
@Medium Lucho wie co robi.
0
@Encore Najsłabszy z całej czwórki, a najwięcej wygrał.
1
@MesQueUnClub96 Nie.
0
@Limit_l3ss Śmiejemy się wszyscy z klubów Ekstraklasy, że zmieniają trenerów jak rękawiczki, zamiast dać im czas. Rozumiem, że teraz mamy robić to samo w Barcelonie?
2
@doc Alba spokojnie jeszcze pograłby gdzieś w Europie.