0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ciema Do superpucharu xD

0

@KrychaFCB Modric to klasa sama w sobie jeśli chodzi o grę.

1

@clyde Bo jak nasi amigosi wygrywali pierwszy tryplet, to Modric jeszcze kopał się po czole w Tottenhamie. Dużo później wszedł na taki wysoki poziom

1

@El dominatore Gdzie ci Pep przyjdzie trenować Barcelonę z takim Roberto, Busim jak może sobie pykac w Manchesterze z Haalandem i De Bruyne

0

@MesQueUnClub96 Może wreszcie nasi zaczną grać.

0

@adi7adi8 Ter Stegen

4

@Kamilos84 I kto za niego? Kolejny wynalazek? Będziemy co roku wywalać trenerów?

1

O ile z Interem widać było doskok do rywala, chęci i zapierdalanie, tak dziś tego w ogóle nie ma. Dwie bramki Realu, Benzema i Valverde mają godzinę na oddanie strzału

0

@Survier Różnica jest też taka, że Messi jako piłkarz zaraz będzie kończył karierę, a Xavi jako trener dopiero zaczyna.

0

@Survier Ślepo zapatrzony jesteś. @masq ma Messiego, ty Xaviego.

0

Rok temu bez tych wszystkich transferów, z Aubą i Torresem nasza gra wyglądała dużo lepiej. Coś ewidentnie poszło w złą strone

1

@michal26 Jeden z dwójki Araujo/Christensen już by wystarczył. Wtedy Kounde na po i jazda. Tak to niestety jesteśmy skazani na Roberto.

1

@Kondziubarca Roberto mógłby dostać jakieś boosta jak to czasem w ważnych meczach mu się zdarza.

0

@esem91 1:1 albo 1:2 wygramy.

3

Dokładnie tego dnia, 16 października 2004 roku najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej zadebiutował w najpiękniejszych barwach Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LS Trzeba mieć nadzieję, że to jego ostatni sezon. Niech się weźmie za biznesy, bo od pewnego czasu wychodzi mu to lepiej niż granie w piłkę

16

@Damian11 Nie. Klasyk to zawsze klasyk i choćbyśmy byli na 15 miejscu w tabeli, to pokonanie Realu zawsze sprawiłoby przyjemność.

20

W razie co będzie dobra wymówka, jak ostatnio z brakiem Benzemy.

1

@Szklaner Iniesta to był skrzydłowy? Inna rola jest pomocnika, a inna skrzydłowego. Skrzydłowy ma robić liczby i wiatr na boku. Dembele robi wiatr i coś tam asystuje, ale to nie jest grajek, na którym zbudujemy topowy projekt bo jest zbyt nieregularny.
Zresztą nie porównuj proszę naszej legendy Andresa, do Dembouza, bo to zupełnie innej klasy piłkarze.
@kamiVeB No właśnie o tym mówię. Jak chcecie opierać projekt na gościu, który non stop się leczy, a jak mu zdrowie dopisuje i gra regularnie to gra w kratkę?
I żeby nie bylo, lubię komara. Prawdopodobnie jest obecnie naszym najlepszym skrzydłowym (to o czymś świadczy) Podoba mi się jak jeździ na dupie i zapierdziela, tak jak z Interem, tylko w jego przypadku często gęsto nic z tego nie wynika.

8

@kamiVeB Skoro Dembele, który ma 20 bramek na krzyż w La Liga od 2017 roku jest naszym motorem napędowym, to ja się przestaje dziwić, czemu my drugi rok z rzędu zagramy w Lidze Europy. To jest fajny i dynamiczny piłkarz, którego warto mieć w kadrze i jest spoko do gry z ławki w 60 minucie. Chłop im gra więcej i bardziej regularnie, tym jest gorszy.

0

@Vebrol Szkoda, że nie Valbuena

1

@POGROMCA Bo jeszcze nigdy nie było takiego piłkarza jak Messi.

0

@bartas97 Gwiazdorek

0

@Kamiloza91 Oni nawet w końcówce ery Koemana, gdy graliśmy największą srake nie potrafili z nami wygrać więcej niż 2 golami. Remis będzie, albo wygramy nieznacznie.

0

@Emhyr Valverde wyrzucony w połowie sezonu - przychodzi Setien i brak poprawy.
Setien wyrzucony po pół roku - przychodzi Koeman i mimo wygranego PK znowu nie widać poprawy.
Koeman wyrzucony w trakcie sezonu - przychodzi Xavi i od stycznia do kwietnia była poprawa, po czym znowu średnio.
Kto następny do kolejki? Ja tam wolę dać mu pracowac, a już na pewno do końca sezonu.

0

@tristan87 To byłaby kolejna głupia decyzja zarządu.

1

@Emhyr Jak widać wypierdzielanie kolejnych trenerów nic nam nie daje. Pora to zmienić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?