Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny Chłopak niedość, że ma unikatowy talent to jeszcze jest skromny. Ma dużo pokory, ciężko pracuje, jest profesjonalista. Ma ten klub w sercu. Jak go nie kochać? Sam kupiłem sobie koszulkę z Pedrim, z poprzedniego sezonu.
0
@czółkovsky Nasz Goldenboy, ulubieniec kibiców.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AdiKingu96 Ale mógłby sobie jakiegoś skrzydłowego i bocznego obrońcę jeszcze sprowadzić, bo zwęziła się kadra
0
Alves mógłby dostać swoje 5 minut i ładnie się pożegnać z kibicami na Camp Nou. Zasługuje na to
3
@ChampionLW Nie wiem kto mógł twierdzić, że transfer najlepszego napastnika młodego pokolenia może być złym transferem.
3
@ShawnC Cillessenem też by nie pogardził. Wieczny rezerwowy, ale jak trzeba było grać to był skałą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mateusz1989VeB Ter Stegena za 60 baniek można im dać. Na biednego nie trafilo
1
@DonMatteo901 Bruno to się nadaje do pchania karuzeli obecnie.
14
@Nano22 Do Cillessena nie miał podjazdu. Jaspeer to był idealny bramkarz numer 2. Słabo wyszła ta wymiana. Nie mniej, do Neto nic nie mam i życzę mu powodzenia.
3
@DaPidejpi W 2015 powinien dostać za tego gola w finale PK z Bilbao. Spektakularna bramka. Kilka lat później podobny rajd Sona pokonał min. unikatowego gola piętą Suareza. Dziwne mają kryteria
0
@Dembouz1899 Co się dziwić, jak chlop zamiast trenować w sezonie przygotowawczym z drużyną, to cały czas szukał nowego klubu.
0
@Marcelinho99 Przegrywaliśmy rewanże w LM dlatego, że większość piłkarzy, w tym ten z twojego avatara nie grali na miarę tego klubu. Jedna jednostka nic nie zmieni. Cały system gry leżał. To jest wielki kamień do ogródka naszych ówczesnych trenerów, że nie potrafili tego zmienić i ciągle było klepane to samo. Po kolejnych dramatach doszedł jeszcze aspekt psychologiczny. Niektórzy zawodnicy nie powinni więcej grać w takich meczach, a już tym bardziej zestawienie obrony w niemal ten sam sposób nie powinno mieć miejsca. Mam nadzieję, że Xavi nie powtórzy błędów swoich poprzedników i ogarnie temat.
0
@VegetaPolska Oby go kontuzje omijały
8
@Lionel_Messi10 Szkoda, że nieuchronnie zbliża się koniec jego kariery. Będzie brakować jego magii..
0
@Encore Co się janusze z kompleksem Messiego zesrali w komentarzach
3
@Comentateiro Brać tego skończonego dziadka leśnego w przyszłym roku. Niech poczaruje jeszcze na Camp Nou zanim zawiesi buty na kolku.
5
@PatrychoO Bo jest najlepszy w historii.
0
@tristan87 Żałosna kara.
0
@taris Pamiętny mecz z Belgią... Piękny Ebi
2
@P33ck Wow. Mocne transfery Galaty
4
@Emhyr Nie gra na swojej pozycji
0
@Zoker Bo widocznie chce zbudować zespół z głową i daje sobie sporo czasu na wskoczenie do topu. Według mnie zrobili dobre transfery.
0
@taris Zaraz się jeszcze okaże, że Gavi zostanie sprzedany i tyle będzie.
0
@barcowy1899 Z drugiej strony przyszedł Haaland i Alvarez. Za Fernandinho mają Philipsa. W pomocy KDB, Foden, Gundogan, Grealish, Bernardo. Jest Mahrez. Ma w czym Pep wybierać, a okienko wciąż trwa i mogą kogoś kupić. Jakiś skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia mógłby się im przydać.
1
@barcowy1899 Ciężko wyrokować, gdy nawet pierwsza kolejka nie minęła, ale mogę coś strzelić.
1. City
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Chelsea/Tottenham
6. Newcastle/Man. United
8. West Ham
0
@Pawel13sz Ja chciałbym zobaczyć trójkę obrońców. 3-4-3/3-5-2 bez znaczenia. Do tego Pena w bramce.
https://zapodaj.net/cb52d023cd7fc.png.html
2
@Survier Wenger to był gość. Trzymał ten Arsenal w 4, grając przyjemną dla oka piłkę. Dopiero po jego odejściu zobaczyli jaka robotę wykonywał.
0
@Homeopata8989 W ogóle walka o Top 4 może być mocno ciekawa w tym roku. City i Live to wiadomo, potem Chelsea ze Sterlingiem i Kalidou. Arsenal się bardzo wzmocnił. Totki porobiły dobre transfery, do tego mają fachowca na ławce. United w tym momencie postawilbym na 6 miejscu