3

@Ascend U mnie cena w przeciągu 4 dni wzrosła z poziomu 7,15 zł do 7,73. To jest jakiś nieśmieszny żart.

0

@Drozdu7 Jak na ławie posadzi go Fati, to nie będzie szkoda

1

@MesQueUnClub_87 Nawet lepszy, bo przynajmniej da się go oglądać

1

Tom Cruise ma jakiś pakt z diabłem podpisany? Chłop się w ogóle nie starzeje. Jak się porówna wygląd aktorów z pierwszej części Top Guna kiedyś i obecnie, to można być pod wraznieniem jak gość się niesamowicie trzyma.

3

@Pawel13sz Aż tak to nie. Końcówka Suareza była no powiedzmy szczerze w kratkę. Potrafił strzelić przepięknego gola, ale 80% czasu kopał się po czole.
Nie zmienia to jednak mojego ogólnego zdania o nim. Dla mnie to jest jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza 9 w historii Barcelony i piłki nożnej.

7

@MesQueUnClub96 Lepszy? Chyba tylko w 2020, ale Suarez był bardziej spektakularny i jego się dużo lepiej oglądało. 2 złote buty w erze, gdy Messi i Ronaldo byli w swoim najlepszym okresie mówi samo za siebie

7

@Pawel13sz Nie wiem, czy Suarez w sezonie 13/14 nie był najlepszą 9 jaką dane mi było oglądać.

1

@Kgorecki2500 Ja miałem dziś wygraną United za dychę.

1

@mientusek1407 Będzie ostra walka z Liverpoolem

3

@Firestone De Bruyne >>>> jakikolwiek inny pomocnik na świecie. Oczywista oczywistość

10

@Vebrol To jest ten mental

11

@BaroPodertos Grunt, że nie dał się przedryblowac

14

@mateusz1989VeB Genialny i ratujący skórę Manchesterowi Ronaldo vs skończony dziadek leśny Messi

2

@kuz Dlatego podobała mi się Barcelona Enrique. Dominowała, ale nie za wszelką cenę. Potrafili oddawać inicjatywe i zabójczo kontrować.
Dominując rywala cały mecz oczywiste jest to, że prędzej czy później nadziejemy się na 2/3 groźne kontry w meczu. Niestety na Barcelonę często to wystarcza

1

@macio_944 Ewentualnie jeszcze wyzywanie Laporty od nieudaczników za "bezsensowne transfery" i "Liga już przegrana"

3

@macio_944 A co ma się dziać? Będzie to samo, co po każdej stracie punktów. Wybije szambo, będzie zwalnianie Xaviego i sprzedawanie piłkarzy.

1

Dźwięk wkręcającego się na obroty silnika SW-400 Andorii w Bizonach to jest coś pięknego. Zawsze z nostalgią wspominam żniwa u dziadków i te maszyny.


2

@Derean Bayern to mógłby popróbować jakiejs innowacyjnej taktyki, nie wiem może granie z lotnym bramkarzem, bo to się robi nudne.

1

@Encore Kolejna gwiazdeczka z przerośniętym ego w United? Z pewnością to wypali

2

@Pawel13sz Klub odpowiedni na jego umiejętności.

16

Piękne czasy, gdy Umtiti był potężnym obrońcą, skałą nie do przejścia. Szkoda, że zmarnowal sobie resztę kariery
https://zapodaj.net/1da9114cdf2ba.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Schoogs Ale to będzie flop

3

@Jakchcesz Ależ on pięknie grał z Messim. Co to było za połączenie. Szkoda, że tak krótko...

7

@Pawel13sz To były piękne dni. Jeszcze przyjdzie nam poczekać na moment, w którym uda się powtórzyć ten sukces

2

@Pawel13sz A my jesteśmy mu wdzięczni za niezliczoną masę wzruszeń, radości i dawki pięknych goli, które nam zafundował. Luisito to legenda tego klubu

5

@DawidekFCB To się nie robi śmieszne, tylko żałosne. Chłopak odrzuca Chelsea, przychodzi tu grać za połowę tego co mu dawali, a my go nie możemy zarejestrować.

1

@Nihas Kabaret.

0

@kejdzi Nie mój cyrk, nie moje małpy. Niech się biali martwią

0

@Criss18Barca Na ten moment to Gaviemu za rok kończy się kontrakt. Żeby ewentualnie sprzedać to trzeba najpierw przedłużyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?