Nasza przewaga jest taka, że to nasz ostatni mecz w sezonie, a Rojiblancos kilka dni później grają finał LM z Los Blancos. Coś sobie muszą odpuścić, bo nie wierzę, że w przeciągu kilku/kilkunastu dni podbiją Camp Nou i wygrawerują swą nazwę na pucharze Ligi Mistrzów.
Te tancerki były żałosne (mowie o Polsce), ale sama piosenka nawet. Duży plus za to, że zaśpiewali po polsku a nie po angielsku. Swoją drogą, czemu oni nie śpiewają w swoich językacj? Wstydzą się? ;)
0
obrazasz mnie ?? przeprazsaj
0
Podaj mi przykład gorszego trenera.
Za Martino drużyna miała zero zaangażowania, nie grali praktycznie nic a martińcio z tej ławecki zadowolony.
0
nie Espanyol B tylko był mecz FC Barcelona - RCD Espanyol ale zagrali rezerwami ;>
0
0
0
Martino? Słaby trener, najsłabszy jaki do tej pory trenował FC barcelone.
0
Hahhahahah
0
prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają ale jak kończą. skończyliśmy z 0 trofeami. cóż...
0
0
Roberto grał
4
Barca B pokonala Espanyol? :D
5
Wyłącz fifę!!
0
Superpuchar? Razi mnie Twa niewiedza.
0
Alexis wart z 30-40mln, a Llorente? 20mln nie wiecej.
Dlatego mamy placic jego wartosc i co i w gratisie dać im Alexisa???
0
Hahaha
0
Pedro i 10mln? Haha, ile Pedro jest wart z 5mln? Bardziej 40-50mln i Pedro... Pogba to,"nie dla psa kiełbasa"
0
Naprawdę? Nie spodziewałem się.
1
Zluzuj wora i nie spamuj tak tymi poematami, i tak nikt tego raczej nie przeczyta
0
Wstyd mi, że jesteś kibicem Barcelony.
Wyjdź.
0
Dla mnie:
Pinto - Alves, Pique, Bartra, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Neymar, Messi, Alexis
0
Atletico to nie antyfutbol, gwarantuję ci że nie będzie to obijanie bramki Atletico, chociaż mogę się mylić, bo wystarczy im remis.
0
Nasza przewaga jest taka, że to nasz ostatni mecz w sezonie, a Rojiblancos kilka dni później grają finał LM z Los Blancos. Coś sobie muszą odpuścić, bo nie wierzę, że w przeciągu kilku/kilkunastu dni podbiją Camp Nou i wygrawerują swą nazwę na pucharze Ligi Mistrzów.
0
Dobrze?
0
Stegen nie przypadł mi do gustu ze względu na styl wypowiedzi
0
Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata" Grahama Huntera chyba.
0
Mecz jest na C+ Family 2. Mam nc+ i w programie tak właśnie jest napisane.
0
Tyle, że on nie jest graczem AM tylko Chelsea.
0
Co z tego?
1
Dla 12-latka jak ty tak, ale tak Polska zaprezentowała się w Europie. Teraz będziesz kojarzył się z za przeproszeniem puszczalstwem :(
0
Te tancerki były żałosne (mowie o Polsce), ale sama piosenka nawet. Duży plus za to, że zaśpiewali po polsku a nie po angielsku. Swoją drogą, czemu oni nie śpiewają w swoich językacj? Wstydzą się? ;)