0

Pierwsze słowo jakie mi się nasuneło na język po 2 straconej bramce Barcy to "Valdes idź się schowaj"... ale na szczęście tylko Valdes był tak słabym zawodnikiem, a reszta grała jak ta-lala, może nawet lepiej... lepiej, nie lepiej tylko efektywniej niż za Guardioli?

0

@TracePL

Kontuzja to wykluczenie z gry spowodowane zaburzeniami zdrowia. A wątroba wymagająca przeszczeou to nie zaburzenie zdrowia? ;P

0

Barteq15 - Alexis i Villa nie grają na tym samym skrzydle...

0

Cieszę się że Guardiola sprzedał Ibrahimowićia, nie pasuje do Barcy i jest kompletnym "sępem" na boisku.

0

To na pewno wiadomo że puyol nie pojedzie??? :(

0

Nie wyzywajcie go - pewnie przed miał ostrą imprezkę i jeszcze nie wytrzeźwiał

0

Proponuje Neymara i to jedyny który się nadaje (dla mnie)

0

Nie chce tego starego nygusa, nie pasuje do Barcy.

0

Tak trenuje ale oczywiscie wspanialomyslni redaktorzy nie wiedza chyba co nas najbardziej obchodzi, i nie napisali.

0

Juz wrocil i trenuje z barca...

0

Czemu nie pojedzie na euro? przeciez 22.06 to dopiero 2 mecz a euro jest duzo dluzsze

0

VISCA EL PEP . WE MISS YOU!

0

Dlaczego nie było Valdesa? Dzieki za odpowiedz

0

@Scunad

Jesteś jak Jagoda z nSportu... Barcelona to nie tylko Messi ale cały wspaniały zespół przepełniony wielkimi piłkarzami. To tak, jakby nauczycielka na konkursie dawała zadania tylko dziecku, które się najlepiej uczy, bo reszta uczy się mniej efektywnie.

0

@malutkiFCB

Asienaebaeś ? A Sanchez ? Pedro ?

0

@Xavi6

W Barclays'ie nie idzie Chelsea'i, ale w LM wymiata, ale to już koniec ich przygody :)

0

@zado77

Valencia to nie takie słabiaki:) Liczę na Nietoperzy i uważam, że wygrają!

0

Idzie sobie barcelończyk
Hopsa-Sa, Hopsa-Sa!
Obok kroczy Katalończyk
Siala-la, siala-la!
Razem idą dziś na mecz
Tra-lala, tra-la-la!
Mecz już rozpoczyna się!
Hop-sa-sa!
Atakuje Barcelona!
Za plecami jest obrona!
Oj oj oj, oj oj oj
Strzela Hiszpan
Strzela Barca
Padła bramka - no i basta!
Hura-ra, hura-ra!
Koniec Realu zbliża się
Tra-la-la, tra-lala
Słychać gwizdek, Barca mistrze
Jest jest jest, jest jest jest!
Zakończył się mecz, kibicu Realu - idź becz!

Wszystkiego najlepszego życzę Barcy pucharu :)

0

Idzie sobie barcelończyk
Hopsa-Sa, Hopsa-Sa!
Obok kroczy Katalończyk
Siala-la, siala-la!
Razem idą dziś na mecz
Tra-lala, tra-la-la!
Mecz już rozpoczyna się!
Hop-sa-sa!
Atakuje Barcelona!
Za plecami jest obrona!
Oj oj oj, oj oj oj
Strzela Hiszpan
Strzela Barca
Padła bramka - no i basta!
Hura-ra, hura-ra!
Koniec Realu zbliża się
Tra-la-la, tra-lala
Słychać gwizdek, Barca mistrze
Jest jest jest, jest jest jest!
Zakończył się mecz, kibicu Realu - idź becz!

0

FanRealu90

To strona Barcy, jeśli Ci się coś nie podoba to usuń konto i wypiżdżaj z tym Twoim Realem...

Jak dla mnie ten koleś się najebał i pojechał na konferencję :D Takich debilów ze świecą szukać... krytykuje Barcelonę, a Osasuna jest ze sto razy gorsza... ech, ten świat spada na psy...

0

N20

Co Ty, Audi ? Tak słąbo Messiego cenisz? Jakaś porshówa albo ferra-konik ;D

0

@Darkstar

Był faul w postaci: sędzia odgwizdał. Ale nie wiem czy na pewno był faul...

0

szkoda bo hiszpania to mistrze :)

0

4. Burak Yılmaz (Trabzonspor), 31 goli x 1,5 = 46,5 punktu,

Nie wiem czemu ale mnie to śmieszy ! ;D

0

@bartek3771 Biorąc pod uwagę że Sakho lami jak naćpany, to jeszcze "bańka" to tysiąc a nie milion... nuff said about your comment ^.^

0

@Roberto'o no nie wiem. Biorąc pod uwagę, że za faul taktyczny tym bardziej zasłużył na czerwony kartonik ;)

0

@gladun w tym sezonie niestety raczej nie ma szans, chyba że znowu będzie grał z urazem... (Villa ma kontuzję bo pan Josep Guardiola dał go na mecz z pękniętym piszczelem, nuff said)

0

Barcelona nie spisuje się w grze w takich warunkach - murawa przeznaczona dla piłkarzy z Mediolanu... idealna murawa do długich piłek i do lobowania (Ibrahimović), natomiast dla Messiego, który preferuje strzały w dolne rogi - nie da się grać. Dlatego nie karćcie Messiego za ten mecz, bo wiadomo że warunki nie odpowiadały do jego stylu gry.

0

Nie wiem o co Wam chodzi. Szpieg FC Barcelony wie co robi, oglądał mecze Davida Luiza. Może to będzie tylko rezerwowy? Może dobrze będzie się spisywał w szeregach Katalończyków? Kto wie, dajmy mu szansę :)

0

@GTA a dla mnie nie jest najgorsze to, że Real jest pierwszy w rankingu tylko że Ty jesteś niższą formą społeczną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?