Jorge Messi chyba za dużo wymaga. Gdyby nie Barcelona, jego rodzina byłaby teraz bardzo biedna, a Leo może nawet zmarłby z powodu swej choroby. Barca tyle zrobiła dla jego rodziny, a on teraz wielką łaskę robi, żeby podpisać kontrakt. Nieładnie.
Ciebie chyba mózg boli. Ofensywa Barcelony jest fatalna. Nie potrafimy zrobić żadnej sytuacji podbramkowej, bo za wszelką cenę chcemy wejść z piłką do bramki.
Jakie fochy? To Messi strzelił focha bo nie mógł grać na środku (bo na środku lepiej spisywał się Ibra) i wielka gwiazda Barcy musi mieć najlepiej, nie mogę grać, sprzedać go! Messi jest genialny ale dalej mam do niego żal o Ibrahimovicia.
Patrząc na Twój avatar wiem już, że mam do czynienia z mniej inteligentnym człowiekiem. Ale prawda jest taka, że gość ma rację. Gdyby biedaczek Messi nie poczuł się odrzucony przez klub, bo przychodzi inny napastnik to mielibyśmy teraz w drużynie 2 topowych napastników, do tego jednego który potrafi uderzyć głową.
Możecie pisać co chcecie, ale ja mu przyznam rację. Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, do tego wysoki i głupotą było pozwolić takiemu talentowi odejść.
Kolejne no-name'y współczesnej piłki. Nam potrzebny jest trener rozpoznawalny, dobry, z jajami i taki, który nie boi się wprowadzać zmian, a taktyki żadnego z wymienionych nie znam, mimo, że interesuję się piłką od dłuższego czasu. Jedyny, którego kojarzę to Luis Enrique.
Jednak moim numerem 1 jest Jurgen Klopp. Ta, marzenie.
Zauważyłem pewną zależność: z wszystkimi, którzy w Barcie grają już trochę czasu dzieje się coś dziwnego. Natomiast Neymar i Bartra zachowują się normalnie. Czy to nie jest trochę dziwne? Że Neymar i Bartra nie wiedzą o czymś, o czym wie reszta klubu i to tą resztę klubu dołuje? Dodam jeszcze, że dziwny jest pewien fakt: do momentu odejścia Puyola wszystko było dobrze, później się posypało. Kilka dni temu o odejściu poinformował Pinto, a teraz pojawił się dziwny artykuł o rzekomej chęci odejścia Messiego. Trochę to wygląda jakby piłkarze uciekali z klubu, nie sądzicie?
Ach, mam ochotę cię zbesztać, ale pewnie jesteś faneczką barcy bo mają ładne mordki a o piłce nie masz pojęcia, a podczas tego meczu byłaś w wózku. Było 1-0 dla Polski, a karny był w 90'-którejś minucie, więc by nie przegrali
Serio? Kolejny osioł. Ten De Wensnfink to Ricky van Wolfswinkel, bardzo utalentowany gracz, przede wszystkim młodszy niż Klaas. Huntelaar ma bowiem 30 lat, a Wolfswinkel 25, więc jest to przyszłość repr. Holandii. Musi grać, bo jeśli nie, nie zdobędzie doświadczenia i reprezentacja Holandii będzie bez przyszłościowego ataku.
Przyznaję Ci rację chłopie, jako jedynej osobie dotąd w tych komentarzach. Dokładnie takie same mam zdanie o tym sędzim. Tylko ja dodałbym jeszcze, że to handlarz, ale to ja bym to dodał ;D
Wiesz, jak dla mnie Webb to przereklamowany sędzia. Ma opinię takiego nieomylnego sędziego, takiego twardego i niezłomnego. Według mnie ta opinia jest ze względu na fakt, że każdy mecz w którym zostaną popełnione jakieś błędy sędziego, Howard komentuje i wygłasza swe racje, jak by to on nie postąpił, żeby było dobrze. (Np. wypowiedź Webba po El Clasico 3-4). Według mnie jest to sędzia bardzo słaby. IMO także największy handlarz w całym świecie piłki nożnej
4
Jorge Messi chyba za dużo wymaga. Gdyby nie Barcelona, jego rodzina byłaby teraz bardzo biedna, a Leo może nawet zmarłby z powodu swej choroby. Barca tyle zrobiła dla jego rodziny, a on teraz wielką łaskę robi, żeby podpisać kontrakt. Nieładnie.
0
Ciebie chyba mózg boli. Ofensywa Barcelony jest fatalna. Nie potrafimy zrobić żadnej sytuacji podbramkowej, bo za wszelką cenę chcemy wejść z piłką do bramki.
0
Pierwsza porażka Barçy w lidze BBVA w tym roku była porażką właśnie z Athletic Bilbao :)
0
a ten pan na twoim avatarze?
2
Jakie fochy? To Messi strzelił focha bo nie mógł grać na środku (bo na środku lepiej spisywał się Ibra) i wielka gwiazda Barcy musi mieć najlepiej, nie mogę grać, sprzedać go! Messi jest genialny ale dalej mam do niego żal o Ibrahimovicia.
0
Nie mam zamiaru dyskutować z tobą, bo nie jesteś "kibicem", tylko chamem. Żegnam.
1
Patrząc na Twój avatar wiem już, że mam do czynienia z mniej inteligentnym człowiekiem. Ale prawda jest taka, że gość ma rację. Gdyby biedaczek Messi nie poczuł się odrzucony przez klub, bo przychodzi inny napastnik to mielibyśmy teraz w drużynie 2 topowych napastników, do tego jednego który potrafi uderzyć głową.
17
Możecie pisać co chcecie, ale ja mu przyznam rację. Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, do tego wysoki i głupotą było pozwolić takiemu talentowi odejść.
7
A na bramce kto stanie? Może Bóg, i będziemy go dopingować hasłem "Broń Boże"...
0
Koke? Zero szans, po co miałby przechodzić do (na ten moment) gorszego klubu?
0
Czyli nie chcesz, żeby najlepszy piłkarz na świecie dostał nowy kontrakt w Twoim ulubionym klubie?
1
Taki dżołk, tak?
0
Kolejne no-name'y współczesnej piłki. Nam potrzebny jest trener rozpoznawalny, dobry, z jajami i taki, który nie boi się wprowadzać zmian, a taktyki żadnego z wymienionych nie znam, mimo, że interesuję się piłką od dłuższego czasu. Jedyny, którego kojarzę to Luis Enrique.
Jednak moim numerem 1 jest Jurgen Klopp. Ta, marzenie.
2
Zauważyłem pewną zależność: z wszystkimi, którzy w Barcie grają już trochę czasu dzieje się coś dziwnego. Natomiast Neymar i Bartra zachowują się normalnie. Czy to nie jest trochę dziwne? Że Neymar i Bartra nie wiedzą o czymś, o czym wie reszta klubu i to tą resztę klubu dołuje? Dodam jeszcze, że dziwny jest pewien fakt: do momentu odejścia Puyola wszystko było dobrze, później się posypało. Kilka dni temu o odejściu poinformował Pinto, a teraz pojawił się dziwny artykuł o rzekomej chęci odejścia Messiego. Trochę to wygląda jakby piłkarze uciekali z klubu, nie sądzicie?
0
Czemu? Będzie grał za niego Montoya
2
Ile będziemy musieli im zapłacić, żeby go wzięli?
0
Do tego końca to może lepiej bez Alvesa
3
Styl gry jest zależny od trenera... żaden klub nie ma przypisanego do siebie stylu gry którego nie można zmienić...
0
Klopp mój ulubiony trener.
Jeśli chodzi o Martino to niezbyt go lubię.
Klopp w Barcelonie to byłoby coś pięknego!
7
Do 2017 roku.
0
Racja, jeśli go chcą to niech siedzi, zresztą widać, że dobrze się tam czuje. Tylko, żeby mu się tam za bardzo nie spodobało ;)
0
Co tu dużo mówić - szykuje się wielki mecz! :)
0
Ach, mam ochotę cię zbesztać, ale pewnie jesteś faneczką barcy bo mają ładne mordki a o piłce nie masz pojęcia, a podczas tego meczu byłaś w wózku. Było 1-0 dla Polski, a karny był w 90'-którejś minucie, więc by nie przegrali
0
Mistrz ;D
0
Serio? Kolejny osioł. Ten De Wensnfink to Ricky van Wolfswinkel, bardzo utalentowany gracz, przede wszystkim młodszy niż Klaas. Huntelaar ma bowiem 30 lat, a Wolfswinkel 25, więc jest to przyszłość repr. Holandii. Musi grać, bo jeśli nie, nie zdobędzie doświadczenia i reprezentacja Holandii będzie bez przyszłościowego ataku.
0
Chyba 3/4 klubów z PL miały z nim jakieś przeboje... jak dla mnie jest to zwykły handlarz i postać wyrobiona przez media
0
Dokładnie!
0
Przyznaję Ci rację chłopie, jako jedynej osobie dotąd w tych komentarzach. Dokładnie takie same mam zdanie o tym sędzim. Tylko ja dodałbym jeszcze, że to handlarz, ale to ja bym to dodał ;D
0
Wiesz, jak dla mnie Webb to przereklamowany sędzia. Ma opinię takiego nieomylnego sędziego, takiego twardego i niezłomnego. Według mnie ta opinia jest ze względu na fakt, że każdy mecz w którym zostaną popełnione jakieś błędy sędziego, Howard komentuje i wygłasza swe racje, jak by to on nie postąpił, żeby było dobrze. (Np. wypowiedź Webba po El Clasico 3-4). Według mnie jest to sędzia bardzo słaby. IMO także największy handlarz w całym świecie piłki nożnej
0
Chyba zbyt łatwo chwalisz tego sędziego.