0

Jacy ruscy? Fakt, te cycki są żałosne, ale + za to, że jako chyba jedyni zaśpiewali w ojczystym języku.

3

Chyba ona patrząc po budowie ciała, chyba że facet taka ciota ;p

0

Luiz cienias??

Mówisz poważnie czy jesteś niepełnosprawny? Bo jeśli jesteś, to Ci wybaczę.

3

Po co nam nowy trener? Messi jest uniwersalny! Wystawia skład, motywuje piłkarzy, ustala taktykę i dokonuje transfery! Taki piłkarz to skarb, coś jak Ryan Giggs.

Apropo Giggsa, może ktoś nie ogląda BPL, to go poinformuję, że w meczu z Hull City sam siebie wprowadził na boisko :D

0

Najpierw pytanie czy ktoś by cię tu chciał panie de Boer?

1

Zdecydowanie bardziej bym chciał Belga niż Ter Stegena.

7

Sami ze sobą? Ciekawe

0

Prześcieradła zasłużyły co najwyżej na degradację, z takimi ogórkami (wliczam frajern z obecną formą) do finału dostałby się mój lokalny klub grający w okręgówce.

0

Prześcieradła mocne? To Frajern się o własne nogi potykał. Btw fajna reklama na C+ Sport HD

1

Real by z Atleti nie istniał... to różnica klas, prześcieradła to klasa podwórkowa przy Atleti :)

0

Laporte

0

A przewidzisz mi ile dzieci będę miał i kiedy znajdę prawdziwą miłość???

0

Messi i Alves dwie wielkie pomyłki tego meczu. Ale gdyby Messi strzelił w 1 meczu 3 swojaki, skopał Pinto i wyszedł z boiska grać w bierki w 40 minucie i tak w następnym meczu grałby od początku. Sory, taki mamy klimat

0

Wyłączyłem telewizor i szczerze walę ten kabaret. Żeby się nie denerwować chyba z oglądaniem meczów poczekam na news "Alves wyrzucony", "Messi musi walczyć o pozycję w składzie" czy "Zarząd zwolniony".

0

Nawet z tego się nie cieszę :(

0

"znowu"? Kiedy ostatnio niby kupili jakiegoś napastnika?

0

Żałosne...

1

Dla mnie liga nie ma już znaczenia, jest w cieniu tej tragedii :(

0

Idźcie gdzie indziej z tym Real Bajern, to news o sankcjach...

0

44-8-8? Zostały 4 kolejki... chyba że wliczasz ew superpuchar, to wtedy tak

0

Z ciekawości, jak jedna drużyna wygra i PK i ligę, to superpuchar idzie do nich czy grają o niego z 2. w lidze drużyną?

0

Jaką zadyszkę? Bayern ma wygraną ligę i patrzenie na wyniki z niej jest śmieszne.

2

Słabe.

0

Alves na +, mało wrzutek, no, i to on dał nam 3pkt :)

0

Białe chusteczki co oznaczają?

0

Alves przeprowadza akcję "sabotaż", co za nowość :)

0

Ja bym go nie sprzedawał, bo angażuje się w grę, co widać. A w jakiej jest formie to pokaże dzisiejszy mecz, bo wcześniej wchodził tylko na góra 15 minut i trudno po takim czasie na boisku ocenić formę danego piłkarza.

4

Alves?
Alves?
Alves?
Alves?

0

Każdy hejter ma 2 mordy?

0

Muł do Barçy? Ciekawe... xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?