0

Już odpowiedziałem Ci na ten wielki poziom twoich komentarzy wyżej, a teraz żegnam.

1

Jak widzę dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Dziwię się, że tak mało rozwinięci umysłowo ludzie wiedzą, jak założyć konto na stronie. Mogliby tą rejestrację bardziej skomplikowaną zrobić, nie byłoby tu takich dezinteligentów którzy nie dyskutują, tylko piszą komentarze na poziomie gimnazjum w odpowiedzi na normalne wypowiedzenia osób, które z piłką nożną mają większy staż.

1

Oglądam wszystkie mecz Chelsea, Manchesteru Utd i City, Evertonu, Liverpoolu i Arsenalu, czasem gdy nie mam co robić oglądam też inne mecze, więc mi nie zarzucaj, że kłamię, bo to poważny zarzut.

0

Może i się nie boi, ale robi to nader rzadko. Żeby pokazał czerwoną to ktoś na boisku musi komuś chyba za przeproszeniem nogi z dupy powyrywać aż po uszy. No, albo po prostu dostać odpowiednią sumkę w łapę :)

0

Tak się składa że oglądam Premier League i jeśli Wam pasuje ten sędzia do meczu Barcelony, to zapewne wy BPL nie oglądacie.

0

Okej, zobaczymy. Ten sędzia jest na pewno najbardziej odpowiednim sędzią dla Diego Costy ;) I jeśli nie oglądasz Premier League, to za pewne myślisz, że to co robił Ramos było czymś niewybaczalnym - ale w meczach Webba coś takiego jest na porządku dziennym, to już nawet nie jest piłka nożna tylko jakiś marny kick-boxing

0

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA HAHAH HAHAHA HAH HAHAH HAHA leżę i kwiczę! HAHAHAHA XDDDDDDD Jak nic nie wiesz o danym arbitrze, to błagam, nie pisz "informacji" o nim, bo się ośmieszasz. Nie ma w zwyczaju hahah... haha nie no, nawet tego nie przepiszę, bo ze śmiechu chyba padnę. To nie on przypadkiem ma miano jednego z najbardziej pozwalających na BARDZO BARDZO BARDZO ostrą grę w Premier League? Niech zgadnę, oglądasz w piłce nożnej tylko mecze Barcelony, a tak poza tym to wszystko czytasz nie wiem, na onecie albo w ogóle. W każdym razie jak dla mnie, wyszedłeś na kompletnego głupka tym komentarzem. Ale mam niezłą bekę, u made my day!

0

Dobry arbiter? To jest żart? Mam nadzieję, że to żart

0

Dziwię się ludziom, którzy mówią, że jest to dobry arbiter. Chcę zobaczyć miny tych ludzi podczas meczu, gdy będą widzieć co będzie wyprawiał Costa ;)

1

Ten komentarz jest żartem? Pozwala na chamską grę. Dla Barcelony nie będzie to dobry arbiter, bo Barca jest zespołem który nie gra twardo.

0

To chyba krótko oglądasz piłkę nożną, jeśli nie masz żadnych innych zarzutów niż mecz z Austrią

0

Nie jednym meczem, bo przekrętów z Webbem było więcej

0

Dlatego napisałem bodajże, nie byłe pewny, Austria i Niemcy to prawie to samo :D jaka gafa, przepraszam :( Aczkolwiek jak dla mnie Howard Webb to najbardziej sprzedajny, chamski i głupi sędzia jakiego znam. Ale widzę, że próbujesz mnie tu brzydko "wkręcić", ale nie od dziś jestem kibicem piłki nożnej i nie dam się tak oszukać, że niby Lewandowski grał w tamtym meczu. Z tego co pamiętam zadebiutował on chyba w eliminacjach do MŚ 2010...

0

Sprzedajemy jakiejś firmie nazwę Camp Nou w zamian za przebudowę stadionu. Jak dla mnie, jest to opłacalne ;)

0

Może powiesz, że karne tez niechętnie gwizda? A pamiętny karny w meczu Polski z bodajże Niemcami?

5

Pewnie dodane przed Camp Nou zostanie nazwa jakiejś firmy, np. Kinder Camp Nou ;-;

0

Sprzedaj go!

0

Znasz znaczenie wyrażenia "na przykład"?

0

Kto co minął?

0

zapierdziela, ale bez skutku. duzo niepotrzebnych strat. Jak dla mnie jego wystep na -, ale jak czytac te komentarze, to niektorzy go juz sprzedaja

2

Sprzedajmy od razu cały skład! Kupimy Thiago Silve, Luiza, Diego Lopeza, Cr7, Ronaldinho i jazda po LM!!!!

0

Ja natomiast was zdziwię - jestem za Realem, bo to drużyna która na pewno zrobiłaby ciekawszy mecz w półfinale, niż ekipa pana Kloppa ;)

0

Nadciągnął?

0

Szczerze? Neymar zbyt często dodaje coś od siebie. Ale mi i tak podoba się jego gra, tylko te symulacje nawet mnie, kibica Barcelony często gęsto przyprawiają o mdłości.

0

Może miał być smutny, przepraszać wszystkich graczy Barcelony po kolei, że strzelił? Co Barcelona zrobiła dla Vili? Nic, nawet nie interesowali się nim gdy miał poważną kontuzję. Rozumiem, że gdyby był wychowankiem i się tak cieszył - wyglądałoby to inaczej. Ale Barca to był tylko mały epizod w karierze Asturyjczyka.

0

Dokładnie. Umowa jest podpisana, ale będzie obowiązywać od 1 lipca, z początkiem otwarcia okienka. Jeśli zostanie nałożona kara, to po prostu w ogóle nie będzie obowiązywać

0

Mam rozumieć, że chcą wyprzedać cały skład żeby kupić napastnika? Nie no, całkiem dobry pomysł :D

0

Bardzo dobre spotkanie :) Mieliśmy problemy, ale daliśmy radę - bo jesteśmy Barceloną!
A co do tego wyjścia Kiko Casilli, to... buahahha :D
VeB!

0

Wróci wcześniej... pewnie nie dlatego że będzie chciał ale będa mu kazali.

0

Cr7 grzałby ławę w Barcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?