0

Kiedy im sie zaczyna ten ban???w styczniu ???

0

Bellerin ,Denis Suarez ,Umtiti i Nolito :)

1

super odpowiedz i na temat!!!

10

Gdyby nie jego bramka nie byłoby mistrzostwa :)

2

Jezu Chryste !!!Douglas Costa prawym obroncą ,niesamowita fantazja :)

0

Zawsze mowilem ze idealna 9 dla Barcy jest Aguero...Lw Hazard RW Duglas a sr off Leo

0

Z Villa real juz była kicha

0

Neymar od kilku meczy nie potrafi dojechac na mecz...

0

Gdzie jest Suarez ???Oni sa wszyscy zajechani

4

Genialny ruch Lucho,ta sama jednastka moze sie odbudowac po porazce w z Realem i wszystko wroci na stare tory,wyjdzie na to ze to byl tylko wypadek przy pracy...lub jezeli dzisiaj nie uda sie wygrac beda komentarze ze Lucho dal d.... i nie zmienil nic w skladzie. Wiec Lucho albo jestes wielki albo..dla mnie i tak jestes wielki ;) Vamos BARCA !!!

6

Szkoda ze Ney nie dojechał na mecz,do zmiany po pierwszej połowie. ...Nie jestem wielkim zwolennikiem Rakiticia ale wg mnie dzisiaj nie zasłużył na zmianę ,obyśmy się podnieśli po porażce i zagrali dobry mecz z Atletico :)

0

Mozna go wypozyczyc do jakiegos innego klubu Promiera Division zeby gral regularnie i sie rozwijal,bo sprzedanie go wg mnie edzie duzym bledem

0

Barce nie Barse

0

Mam pytanie.Chce leciec na mecz Barcy z Sociedad 29.11.Czy nie bedzie problemu z kupnem biletu na mecz w przeddzien meczu na miejscu w Barcelonie?

3

A ja cały czas uważam ze on jest za słaby technicznie jak na pierwszy skład barcy...Rafinha by go wygryzl z 11 w tym sezonie

0

Pedro przechodzi testy medyczne w Chelsea...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?