Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już oficjalnie !!!!!
1
Tylko ze on był wczoraj najlepszy na boisku to dlaczego mam chcieć żeby on już się żegnał i leciał do Chin
5
Ja jestem starszej daty pamietam jak Iniesta wchodził do gry za Van Galla dla mnie to wzruszenie ze to już koniec ,napisałem co czuje
3
To już jest koniec ...łzy w oczach i moich -Dziekuje Andres
0
Głupie pytanie prosta odpowiedz
2
Suarez od kilku meczu piach totalny !Czemu mu nie da odpocząć ?Dembele znowu na ost minuty nie rozumiem Valverde
0
Mega ofensywny skład pytanie tylko czy nie za bardzo ?
0
Jak Dembele bo nie oglądałem pierwszej połowy ?
0
Super skład ,ciekawe czy to zda egzamin to taki moj skład marzeń na ten sezon tylko wydawało mi się ze tylu ofensywnych graczy nigdy Coach nie wystawi .oby dembele odpalił i Coutinho
1
Oficjalnie Ronaldinho kończy karierę :( To był zaszczyt obgadać Cię w koszulce FCB;)
2
Caly czas sie zastanawiam czy da rade w pierwszej 11 znalesc miejsce dla Dembele ,Coutinho ,Leo i Luisa ?Jakby to odpalilo to kosmos
0
Jak jeszcze odpali Dembele i Coutinho a Ernesto uda sie ich wszystich pogodzic na boisku .... COSMOS
0
Raczej Eto,o chyba z Panatinaikosem w LM :)
0
Do czego to doszło żeby Paryż bawił się Barcelona ! BARCELONA gowniany katarski paryz co za czasy FUCK
0
Tylko transfer Coutinho nas ,,uratuje'' .Iniesta całego sezonu nie pociągnie a Roberto nigdy nie wejdzie na jego poziom.Choc bardzo to lubię i cenie powinien zostać i grać na pozycji Rakiticia bądź spróbować to za Busiego.
0
Tylko Lemar realny reszta nie osiagalna
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1711088155865464&id=1538563363117945
0
Kupili by za taka kasę Hazarda to byś napisał że za stary...Ja też bylem zwolennikiem Hazarda bo wg mnie to jedyny piłkarz który mógł zastąpić Neymara idealnie pasujący do stylu Barcy ale wiadomo że był nie do wyjścia z Chelsea.Dembele da radę zobaczysz ,oby tylko z głową miał wszystko porządku
0
Ciekawe jaka klauzule wymyśla.
0
Jeżeli tylko z głową będzie u niego wszystko w porządku to mega gwiazda na lata ,zobaczysz.
0
Nie zagra bo papiery z Chin nie przyszły wszystkie
3
Coutinho, Dembele i Serri
0
Raczej 5-3-2 ...
0
Mi się wydaje że to będzie sezon podobny do Taty Martino
0
Po to samo co Paulinho
0
Jak wszyscy są tacy zajebisci wg Ciebie to dlaczego przegraliśmy u siebie z Realem ?
0
Ż czym do ludzi...Rakitic ? Gdzie jest Thiago i Fabregas ? Wychowankowie Deuloufeu dobry na sredniakow , denis . .nie ta polka , Po co tyle kasy na Semedo skoro on ma być zmiennikiem Vidala? Transfer 30 latka z a40 baniek zostawię bez komentarza
0
Może nie.Coutinho i Dembele nikt inny
0
On był rezerwowym w Spurs....40 mld za niego to jakiś dramat.Nie mówię że się nie przyda jako rezerwowy ale nie za taka kase.Z Alvesem nie przedluzyli kotraktu bo po 30 a teraz za 30 latka 40mld...Nie kumam tego.
0
Dembele bardziej prawe skrzydło a nie lewe.Musi być Coutinho na lewe Dembele na prawe a leo srodek