0

@Crema Catalunya jak zdobedziemy LM to przestana sie smiac

3

@FCB420 Neymar Griezmann Messi
Coutinho De Jong Arthur
Alba Umtiti Pique Semedo
Ter Stegen

18

Coutinho aut Dembele 7 a Ney 11

0

@Borneo Troche tak ...

0

@Borneo a co mnie obchodzi j3go kontuzja? Wrocil , jest gotowy to oczekuje od niego gry na wysokim poziomie.Potencjal ma ale pod wzgledem myslenia na boisku dla mnie to jest imbecyl .Tyle na jego temat

0

@Borneo na plus Dembele ....dalej nie czytam

9

Barca chciala Thiago Silve,Veratiego czy Marquiniosa a szejk sobie wzial Neymara teraz Barca znowu sie kreci kolo Neymara to szejk wzial sobie Simonsa .Lepiej chodzimy na zakupy gdzie inniej.Omijac Paryz

1

Narazie najslabsi obaj Busquetsy :) Dobry ten Ricky Puig, maly troche ale niezle smiga

0

Ja myslalem ze Oriol Busquets to srodkowy pomocnik a nie prawy obronca :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 jednak mialem racje i Griezmenn z 17

6

Jest Pique , Umtiti , Langlet i Todibo to co tu wzmacniac ? Trzeba Neymara i atakowac lige mistrzow

4

ZieliniChce wrocic i mniej zarabiac wiec nie idzie tam gdzie wiecej daja kasy.Ja jestem za jego powrotem

0

@l0Messini jeden, pomylka

2

Griezmann 17 Neymar 11 Dembele 7 Coutinho aut De Jong 21 Alenia 6 Todibo 24

1

Campos mi sie przypomnial ????????

0

@Marjando dla mnie kozak zawodnik , Roberto do pomocy a Cancelo i Semedo walka o prawa obrone ????

1

@Naturopata a czyim ?

0

@Coutinho007 Moim zdaniem nawet nakby odpukac Pique zlapal kontuzje to Valverde by cofnal do obrony Busiego a Todibo by dostal z 10 koncowych minut i ewentualnie Puchar Krola i to tez ze slabszymi zespolami.

23

Ja bym go wypozyczyl nawet jak nie przyjdzie De Ligt.On potrzebuje sie ogrywac a u Valverde nie ma na to szans

6

Dla mnie City pojada Juve i z Barca w finale ! A tam Barca z kontry i 6 LM nasza ????

2

To Rakitic napewno zostanie ;)

0

Zajebista taktyka na City w finale

0

A Umtitti ?sprzedales ?

0

W koncu trafi sie jakas druzyna co nam strzeli 3 bramki w pierwszej polowie i bedzie pozamiatane.oby nie w lidze mistrzow.FART

2

Dlaczego Dembele a nie Suarez !

7

Najlepsza 9 w histori pilki kopanej

0

Ja bym chcial tylko zeby Suarez nie zagral ani minuty

1

Nie da sie na to patrzec, oni kurwa nie istnieja z Bilbao !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?