Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Crema Catalunya jak zdobedziemy LM to przestana sie smiac
3
@FCB420 Neymar Griezmann Messi
Coutinho De Jong Arthur
Alba Umtiti Pique Semedo
Ter Stegen
18
Coutinho aut Dembele 7 a Ney 11
0
@Borneo Troche tak ...
0
@Borneo a co mnie obchodzi j3go kontuzja? Wrocil , jest gotowy to oczekuje od niego gry na wysokim poziomie.Potencjal ma ale pod wzgledem myslenia na boisku dla mnie to jest imbecyl .Tyle na jego temat
0
@Borneo na plus Dembele ....dalej nie czytam
9
Barca chciala Thiago Silve,Veratiego czy Marquiniosa a szejk sobie wzial Neymara teraz Barca znowu sie kreci kolo Neymara to szejk wzial sobie Simonsa .Lepiej chodzimy na zakupy gdzie inniej.Omijac Paryz
1
Narazie najslabsi obaj Busquetsy :) Dobry ten Ricky Puig, maly troche ale niezle smiga
0
Ja myslalem ze Oriol Busquets to srodkowy pomocnik a nie prawy obronca :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 jednak mialem racje i Griezmenn z 17
6
Jest Pique , Umtiti , Langlet i Todibo to co tu wzmacniac ? Trzeba Neymara i atakowac lige mistrzow
4
ZieliniChce wrocic i mniej zarabiac wiec nie idzie tam gdzie wiecej daja kasy.Ja jestem za jego powrotem
0
@l0Messini jeden, pomylka
2
Griezmann 17 Neymar 11 Dembele 7 Coutinho aut De Jong 21 Alenia 6 Todibo 24
1
Campos mi sie przypomnial ????????
0
@Marjando dla mnie kozak zawodnik , Roberto do pomocy a Cancelo i Semedo walka o prawa obrone ????
1
@Naturopata a czyim ?
0
@Coutinho007 Moim zdaniem nawet nakby odpukac Pique zlapal kontuzje to Valverde by cofnal do obrony Busiego a Todibo by dostal z 10 koncowych minut i ewentualnie Puchar Krola i to tez ze slabszymi zespolami.
23
Ja bym go wypozyczyl nawet jak nie przyjdzie De Ligt.On potrzebuje sie ogrywac a u Valverde nie ma na to szans
6
Dla mnie City pojada Juve i z Barca w finale ! A tam Barca z kontry i 6 LM nasza ????
2
To Rakitic napewno zostanie ;)
0
Zajebista taktyka na City w finale
0
A Umtitti ?sprzedales ?
0
https://footroll.pl/footlol/grafiki/12204,tak-moga-wygladac-stroje-barcy-na-jutrzejsze-el-clasico
0
W koncu trafi sie jakas druzyna co nam strzeli 3 bramki w pierwszej polowie i bedzie pozamiatane.oby nie w lidze mistrzow.FART
2
Dlaczego Dembele a nie Suarez !
7
Najlepsza 9 w histori pilki kopanej
0
Ja bym chcial tylko zeby Suarez nie zagral ani minuty
1
Nie da sie na to patrzec, oni kurwa nie istnieja z Bilbao !