Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 na 10 !
2
@davvidek tylko najpierw trzeba kogos spr!edac a ten zarzad nawet tego nie potrafi.Jest Coutinho Griezmann Messi Fati Trincao Dembele Pedri Suarez to po co nam w tej chwili Depay jeszcze potrzebny ?
0
@Volley ok .Zgadzam się ze jest za drogi.Ale mi chodzi głównie o to ze transfer Depaya przy takiej ilości graczy ofensywnych jest bez sensu.Depay nie jest klasyczna 9.Ja uważam że Depay to dobry zawodnik i cena super ale najpierw spr!edajmy z dwóch trzech i dopiero kupujmy.po co nam 12 gracz ofensywny ?
0
Coutinho Messi Dembele Prdri Trincao Griezmann .... po wyrzucać kase na Depaya ? Nam potrzeba nowej 9 ,prawego obroncy Eroca Garcii i Thiago Alcantary :l
0
@Volley bo Lautaro to typowa 9,a poza Suarezem takiej nie mamy
0
@lukbed232 Suarez juz nie dojezdza , byłby dobra opcja w roli jokera.Potrzeba nam nowej 9 a nie Depaya przy tej ilości zawodników ofensywnych.
0
@Volley ja rozumiem ten transfer bo cena promocyjna jak na takiego grajka ....tylko po co jak nie potrafimy nikogo sprzedac i zostaniemy z 10 ofensywnymi graczami plus Depay
0
@Volley czyli lepiej wydać 30 na Depaya ?
0
@OliverQueen Griezmann Messi, jest jeszcze Suarez.Wg mnie bezsensowny transfer przy tej ilości ofensywnych zawodników
1
@maciej7852 tylko po co nam kolejny skrzydłowy jak mamy ich za dużo? Nam potrzeba nowej 9
0
@Joshi bo to 9 na lata! Lepiej kupic kolejnego skrzydłowego wg Ciebie ?
1
@wojtekjoe Tylko po co on nam ? Po co wyrzucić kolejne 25-30 ? Jest Coutihnio Fati Dembele Griezmann Messi Trincao Pedri ...
0
Niech sprzedają tego Semedo i Juniora Firpo jak najszybciej!Po co nam Depay ? Mamy Leo Dembele Coutinho Fatiego Trincao Griezmanna...Nie lepiej zaoszczędzić na Depayach i Wijlnaldumach i sprowadzić Lautaro ?
7
Gość udzielił wywiadu, że jest wypalony , a oni będą mu wmawiać, że jest podekscytowany.
0
@tItOveN_Juventus a w Juve gral padake? Pytam z ciekawości bo nie oglądam za dużo meczów Juve
0
@BarcaSupporter niestety
0
@maroon bez komentarza
0
Depay tak bo dobry grajek i cena promocyjna natomiast Wijnaldum nie bo Thiago Alcantara
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Depay za 25 baniek spoko juz dawno Barca tak tanio dobrego zawodnika nie sprowadziła.Natomiast zamias Wijnalduma wolałbym żeby wrocil do nas Thiago.Jakis kreatywny zawodnik w końcu by unas gral w drugiej linii
2
Zeby w ta operacje wcisnąć gdzies De Bruyne ...Najlepiej Bernardo Garcię i De Bruyne i 100 baniek:)Wiem wiem nierealne
2
De Bruyne Bernardo Garcia i 100mln :)
0
Jeżeli chodzi o Messiego to jiz za późno na dymisje natomiast jeżeli chodzi o Barce to jak najbardziej ...im szybciej tym lepiej.Jak on zostanie to pieniądze z Leo roz.....doli jak za Neymara
0
Nie wierze .....
5
Najważniejsze żeby Leo został!
1
Griezmann to gral w tym meczu na obronie ,Semedo to kompromitacja z tym jak go gosc na lewa noge objechał do lini bez żadnego zwodu ! Co on myslal ze na prawa pójdzie?
2
Jedno jest pewne ...dzisiaj niespodzianki bie bedzie !
1
Ej tak z innej beczki , wszyscy graja juz w nowych strojach to Barca dzisiaj tez czy szachownica ?
1
@Uukasz_93 Miłość do Barcelony ! Ale masz duzo racji
2
A z innej beczki Ferran Torres za 25 mln prze hodzi podobno do City!Czemu Barca nie robi takich transferów?Młody mega talen za 25 baniek!