0

@Uukasz_93 na 10 !

2

@davvidek tylko najpierw trzeba kogos spr!edac a ten zarzad nawet tego nie potrafi.Jest Coutinho Griezmann Messi Fati Trincao Dembele Pedri Suarez to po co nam w tej chwili Depay jeszcze potrzebny ?

0

@Volley ok .Zgadzam się ze jest za drogi.Ale mi chodzi głównie o to ze transfer Depaya przy takiej ilości graczy ofensywnych jest bez sensu.Depay nie jest klasyczna 9.Ja uważam że Depay to dobry zawodnik i cena super ale najpierw spr!edajmy z dwóch trzech i dopiero kupujmy.po co nam 12 gracz ofensywny ?

0

Coutinho Messi Dembele Prdri Trincao Griezmann .... po wyrzucać kase na Depaya ? Nam potrzeba nowej 9 ,prawego obroncy Eroca Garcii i Thiago Alcantary :l

0

@Volley bo Lautaro to typowa 9,a poza Suarezem takiej nie mamy

0

@lukbed232 Suarez juz nie dojezdza , byłby dobra opcja w roli jokera.Potrzeba nam nowej 9 a nie Depaya przy tej ilości zawodników ofensywnych.

0

@Volley ja rozumiem ten transfer bo cena promocyjna jak na takiego grajka ....tylko po co jak nie potrafimy nikogo sprzedac i zostaniemy z 10 ofensywnymi graczami plus Depay

0

@Volley czyli lepiej wydać 30 na Depaya ?

0

@OliverQueen Griezmann Messi, jest jeszcze Suarez.Wg mnie bezsensowny transfer przy tej ilości ofensywnych zawodników

1

@maciej7852 tylko po co nam kolejny skrzydłowy jak mamy ich za dużo? Nam potrzeba nowej 9

0

@Joshi bo to 9 na lata! Lepiej kupic kolejnego skrzydłowego wg Ciebie ?

1

@wojtekjoe Tylko po co on nam ? Po co wyrzucić kolejne 25-30 ? Jest Coutihnio Fati Dembele Griezmann Messi Trincao Pedri ...

0

Niech sprzedają tego Semedo i Juniora Firpo jak najszybciej!Po co nam Depay ? Mamy Leo Dembele Coutinho Fatiego Trincao Griezmanna...Nie lepiej zaoszczędzić na Depayach i Wijlnaldumach i sprowadzić Lautaro ?

7

Gość udzielił wywiadu, że jest wypalony , a oni będą mu wmawiać, że jest podekscytowany.

0

@tItOveN_Juventus a w Juve gral padake? Pytam z ciekawości bo nie oglądam za dużo meczów Juve

0

@BarcaSupporter niestety

0

@maroon bez komentarza

0

Depay tak bo dobry grajek i cena promocyjna natomiast Wijnaldum nie bo Thiago Alcantara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Depay za 25 baniek spoko juz dawno Barca tak tanio dobrego zawodnika nie sprowadziła.Natomiast zamias Wijnalduma wolałbym żeby wrocil do nas Thiago.Jakis kreatywny zawodnik w końcu by unas gral w drugiej linii

2

Zeby w ta operacje wcisnąć gdzies De Bruyne ...Najlepiej Bernardo Garcię i De Bruyne i 100 baniek:)Wiem wiem nierealne

2

De Bruyne Bernardo Garcia i 100mln :)

0

Jeżeli chodzi o Messiego to jiz za późno na dymisje natomiast jeżeli chodzi o Barce to jak najbardziej ...im szybciej tym lepiej.Jak on zostanie to pieniądze z Leo roz.....doli jak za Neymara

0

Nie wierze .....

5

Najważniejsze żeby Leo został!

1

Griezmann to gral w tym meczu na obronie ,Semedo to kompromitacja z tym jak go gosc na lewa noge objechał do lini bez żadnego zwodu ! Co on myslal ze na prawa pójdzie?

2

Jedno jest pewne ...dzisiaj niespodzianki bie bedzie !

1

Ej tak z innej beczki , wszyscy graja juz w nowych strojach to Barca dzisiaj tez czy szachownica ?

1

@Uukasz_93 Miłość do Barcelony ! Ale masz duzo racji

2

A z innej beczki Ferran Torres za 25 mln prze hodzi podobno do City!Czemu Barca nie robi takich transferów?Młody mega talen za 25 baniek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?