Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Nie przekonuje mnie to co napisales .To jest Fc Barcelona tu maja grac najlepsi na swiecie a nie gosc co nie potrafi strzelic 8 bramek w lidze.Ja ciebie nie atakuje tylko uwazam ze taki gosc nie powinien nigdy i to w wieku 28 lat trafic do Barcy
1
Nie wierzę w to ...
1
@qbuteq Breatwhite nam uratuje sezon :)
0
@kokos_xd A to nie wiedzialem , srednio sie interesuje Getafe.Dzieki za odp
0
Ten nasz glowny cel transferowy na lawce ? Ja myslalem ze to jakas gwiazda Getafe
6
W czym on jest gorszy od Juniora ?
23
Najwazniejsze ze nie sprowadzili Rodrigo za 60 baniek
3
@Rhaan brak slow na to co napisales ...
2
Tylko Lautaro ! Ale to w letnim okienku
0
@Mati2207 Zgadzam sie z Toba chociaz Douglas na lewym i tak wiecej by zdzialal od Griezmanna bo jest typowym skrzydlowym.A z prawonoznych na najwyzszym poziomie to tylko Neymar
0
@Mati2207 tak tylko rzucilem Douglasa jakos pierwszy mi na mysl przyszedl .I wydaje sie realny do sprowadzenia w zimowym okienku.
0
Ja bym dodal jeszcze brak zawodnika (oprócz Leo) ktory potrafi wygrac cos jeden na jeden i zrobic przewage.Po co nam Rodrigo ?na 9 niech gra Griezmann a sprowadzic kogos na skrzydlo z dryblingiem np Douglas Costa ????
0
@endriuuu2 chyba dla zrobienia atmosfery w klubie????Jeszcze by Leo rozpil i juz wogole nie bylo by komu grac
15
Brakuje nam goscia ktory by potrafil wygrac pojedynek jeden na jeden na skrzydle , zrobic przewage.Oprocz Leo nie ma kogos o takiej charaterystyce .Fati przestraszony dzis.Moze zamiast Rodrigo sciagnac np Douglasa z Juve ? Takie moje luzne przemyslenia.Visca Barca
0
@FutbolToMagia Brawo ????????????
0
@masik86 jakos on mi do Barcy nie bardzo pasuje.Stylem gry to bardziej Anglia lub wlasnie Niemiecka Bundesliga.Ale to tylko moje prywatne zdanie
0
@odo997 to ze jedna z najlepszych druzyn na swiecie grala z 3 ligowcem i nie potrafila strzalu oddac i po pierwszej pol powinna min 2:0 przegrywac.Taki mecz powinni na stojaco nawet bez trenera wygrac wygrac 3:0 i wracac do domu.
0
A tymczasem Dani Olmo przechodzi testy w Lipsku .Mi osobiscie szkoda ze nie wrocil do nas, bedzie gwiazda zobaczycie
0
@Johnnie_Walker moim zdaniem ten mecz to kompromitacja.Z 3 ligowcem !my nie potrafimy oddac strzalu na bramke , gdyby nie kupa szczecia przegrywali bysmy 2:0.Z zespolem z 3 ligi...Barcelona !Ossasuna by tak zagrala to by byla sensacja a co dopiero mistrz Hiszpani.To tylko moje zdanie
0
@odo997 ale my gralismy z 3 ligowcem !
21
Najlepsze :Barca Setiena w ataku gra jak Barca Guardioli
Najgorsze:szkoda ze tylko na wlasnej polowie
2
Grieezman na 9 lub Leo a w lecie sprowadzic Lautaro Martineza
1
@YoungMan mial byc Sergio, Busi a wyszedl Sergi ????Literowka Moj błąd
0
@Midast mial byc Sergio a wyszedl Sergi ????Moj błąd
1
@jackdaniels dokladnie , literowka Sorki
22
MATS-Semedo Pique Umtiti Alba-Sergii Puig Arthur-Leo Griezmann Fati
0
@fhero a Guardiola ?
35
Nie oczekujmy cudów,ja bym chcial zeby dalo sie to chociaz ogladac bo Valverde doprowadzil do tego ze mecze Barcy ogladalem nie dla przyjemnosci tylko z przymusu
0
Wystarczy ,,slabszy''mecz Leo i Barca staje sie przecietna druzyna
1
Tylko ze Barcelony Valverde nie da sie ogladac! Cale szczescie ze jest jeszcze Messi .Tylko szkoda ze nie potrafia w klubie wykorzystac tego ze Leo jeszcze z nami jest.Jakby nie on to jestesmy na poziomie Sewilli i Valencji