0

@HypeR Nie przekonuje mnie to co napisales .To jest Fc Barcelona tu maja grac najlepsi na swiecie a nie gosc co nie potrafi strzelic 8 bramek w lidze.Ja ciebie nie atakuje tylko uwazam ze taki gosc nie powinien nigdy i to w wieku 28 lat trafic do Barcy

1

Nie wierzę w to ...

1

@qbuteq Breatwhite nam uratuje sezon :)

0

@kokos_xd A to nie wiedzialem , srednio sie interesuje Getafe.Dzieki za odp

0

Ten nasz glowny cel transferowy na lawce ? Ja myslalem ze to jakas gwiazda Getafe

6

W czym on jest gorszy od Juniora ?

23

Najwazniejsze ze nie sprowadzili Rodrigo za 60 baniek

3

@Rhaan brak slow na to co napisales ...

2

Tylko Lautaro ! Ale to w letnim okienku

0

@Mati2207 Zgadzam sie z Toba chociaz Douglas na lewym i tak wiecej by zdzialal od Griezmanna bo jest typowym skrzydlowym.A z prawonoznych na najwyzszym poziomie to tylko Neymar

0

@Mati2207 tak tylko rzucilem Douglasa jakos pierwszy mi na mysl przyszedl .I wydaje sie realny do sprowadzenia w zimowym okienku.

0

Ja bym dodal jeszcze brak zawodnika (oprócz Leo) ktory potrafi wygrac cos jeden na jeden i zrobic przewage.Po co nam Rodrigo ?na 9 niech gra Griezmann a sprowadzic kogos na skrzydlo z dryblingiem np Douglas Costa ????

0

@endriuuu2 chyba dla zrobienia atmosfery w klubie????Jeszcze by Leo rozpil i juz wogole nie bylo by komu grac

15

Brakuje nam goscia ktory by potrafil wygrac pojedynek jeden na jeden na skrzydle , zrobic przewage.Oprocz Leo nie ma kogos o takiej charaterystyce .Fati przestraszony dzis.Moze zamiast Rodrigo sciagnac np Douglasa z Juve ? Takie moje luzne przemyslenia.Visca Barca

0

@FutbolToMagia Brawo ????????????

0

@masik86 jakos on mi do Barcy nie bardzo pasuje.Stylem gry to bardziej Anglia lub wlasnie Niemiecka Bundesliga.Ale to tylko moje prywatne zdanie

0

@odo997 to ze jedna z najlepszych druzyn na swiecie grala z 3 ligowcem i nie potrafila strzalu oddac i po pierwszej pol powinna min 2:0 przegrywac.Taki mecz powinni na stojaco nawet bez trenera wygrac wygrac 3:0 i wracac do domu.

0

A tymczasem Dani Olmo przechodzi testy w Lipsku .Mi osobiscie szkoda ze nie wrocil do nas, bedzie gwiazda zobaczycie

0

@Johnnie_Walker moim zdaniem ten mecz to kompromitacja.Z 3 ligowcem !my nie potrafimy oddac strzalu na bramke , gdyby nie kupa szczecia przegrywali bysmy 2:0.Z zespolem z 3 ligi...Barcelona !Ossasuna by tak zagrala to by byla sensacja a co dopiero mistrz Hiszpani.To tylko moje zdanie

0

@odo997 ale my gralismy z 3 ligowcem !

21

Najlepsze :Barca Setiena w ataku gra jak Barca Guardioli
Najgorsze:szkoda ze tylko na wlasnej polowie

2

Grieezman na 9 lub Leo a w lecie sprowadzic Lautaro Martineza

1

@YoungMan mial byc Sergio, Busi a wyszedl Sergi ????Literowka Moj błąd

0

@Midast mial byc Sergio a wyszedl Sergi ????Moj błąd

1

@jackdaniels dokladnie , literowka Sorki

22

MATS-Semedo Pique Umtiti Alba-Sergii Puig Arthur-Leo Griezmann Fati

0

@fhero a Guardiola ?

35

Nie oczekujmy cudów,ja bym chcial zeby dalo sie to chociaz ogladac bo Valverde doprowadzil do tego ze mecze Barcy ogladalem nie dla przyjemnosci tylko z przymusu

0

Wystarczy ,,slabszy''mecz Leo i Barca staje sie przecietna druzyna

1

Tylko ze Barcelony Valverde nie da sie ogladac! Cale szczescie ze jest jeszcze Messi .Tylko szkoda ze nie potrafia w klubie wykorzystac tego ze Leo jeszcze z nami jest.Jakby nie on to jestesmy na poziomie Sewilli i Valencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?