2

Otamendi ? Dobry zart

0

Kolejny lewonozny stoper ...

0

Musi przysc ktos do rywalizacji z Pique , a De Ligt wydaje sie do tego idealny.Murillo i Verma odejda i zostanie Umtiti /Langlet i Pique/Todibo, przy czym ten ostatni to wielka niewiadoma. De Ligt w pierwszym sezonie rywalizuje z Pique a w nastepnym gra pierwszym skladzie:)

0

Az sie boje rewanzu Katarczyka...oby Tylko Rakitic ????

1

To przejdzie do Realu

0

On juz podobno jedna noga w Bayernie

1

Ja bym chcial Rasforda , troche przypomina mi Eto'o.Mbappe marzenie ale pewnie pojdzie do Realu.

0

Pewnie jakby nie ta pensja bylby w PSG

0

Lucho to juz prawie jak Katalonczyk ;)

7

Werner w Bayernie Piatek w Milanie , Gabriel Jesus dla mnie idealna 9 dla Barcy ale raczej nie do wyviagniecia z City

1

W najlepsze powinna byc gra Suareza dzisiaj, najgorsze Sergi Roberto i Busi

8

Busi ,Roberto i Rakitic DRAMAT

1

Głupota w tej sytuacji byłoby pozbycie się Sampera ????????

0

Już raz nam zabrali Neymara za karę bo chcieliśmy Verattiego , oby teraz nie skończyło się podobnie np Coutinho czy Dembele.Sie wkurwia za Rabiota i będą chcieli nam jakąś gwiazdę kupić.Lepiej olac ich zawodników i mieć święty spokuj

0

Messi na fałszywej 9 ????

0

Ja też wolę 2 z Ajaxu zamiast niego

1

A każdy wie, że City i PSG dobrze oszukują FFP na dodatkach. 100k stałej pensji, a dodatki 300k. I tak się to kręci.

0

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią oprócz opinii o Dembele ....najgorszy na placu

7

Dembele DRAMAT niestety

3

Marlon , Mina ....mozna było zostawić jednego z nich zamiast Vermalena

5

Najlepsza pierwsza połowa za czasów Valverde , Cou nareszcie na skrzydle, bez głupich strat Dembele i świetny Arthur

0

On powinien grać na lewym skrzydle A nie w pomocy.

0

A Malcom ? Nawet na lawke się nie załapał czy konti znowu ?

0

Za rok Icardi Thiago i Bellerin :)I na zmianę za Albe Grimaldo

0

Haha ha dobre !

40

My mamy Munira oni Mariano , nie widzę zbytnio różnicy

7

Rob papiery trenera bo się marnujesz

1

Gościu zejdź na ziemię i pokaż mi kogoś kto mógłby w jakimś stopniu zastąpić Inieste? Tylko nie w twojej fifie

0

Messi woli grać z kontry

6

Ja bym chciał jeszcze tylko Thiago

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?