Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Otamendi ? Dobry zart
0
Kolejny lewonozny stoper ...
0
Musi przysc ktos do rywalizacji z Pique , a De Ligt wydaje sie do tego idealny.Murillo i Verma odejda i zostanie Umtiti /Langlet i Pique/Todibo, przy czym ten ostatni to wielka niewiadoma. De Ligt w pierwszym sezonie rywalizuje z Pique a w nastepnym gra pierwszym skladzie:)
0
Az sie boje rewanzu Katarczyka...oby Tylko Rakitic ????
1
To przejdzie do Realu
0
On juz podobno jedna noga w Bayernie
1
Ja bym chcial Rasforda , troche przypomina mi Eto'o.Mbappe marzenie ale pewnie pojdzie do Realu.
0
Pewnie jakby nie ta pensja bylby w PSG
0
Lucho to juz prawie jak Katalonczyk ;)
7
Werner w Bayernie Piatek w Milanie , Gabriel Jesus dla mnie idealna 9 dla Barcy ale raczej nie do wyviagniecia z City
1
W najlepsze powinna byc gra Suareza dzisiaj, najgorsze Sergi Roberto i Busi
8
Busi ,Roberto i Rakitic DRAMAT
1
Głupota w tej sytuacji byłoby pozbycie się Sampera ????????
0
Już raz nam zabrali Neymara za karę bo chcieliśmy Verattiego , oby teraz nie skończyło się podobnie np Coutinho czy Dembele.Sie wkurwia za Rabiota i będą chcieli nam jakąś gwiazdę kupić.Lepiej olac ich zawodników i mieć święty spokuj
0
Messi na fałszywej 9 ????
0
Ja też wolę 2 z Ajaxu zamiast niego
1
A każdy wie, że City i PSG dobrze oszukują FFP na dodatkach. 100k stałej pensji, a dodatki 300k. I tak się to kręci.
0
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią oprócz opinii o Dembele ....najgorszy na placu
7
Dembele DRAMAT niestety
3
Marlon , Mina ....mozna było zostawić jednego z nich zamiast Vermalena
5
Najlepsza pierwsza połowa za czasów Valverde , Cou nareszcie na skrzydle, bez głupich strat Dembele i świetny Arthur
0
On powinien grać na lewym skrzydle A nie w pomocy.
0
A Malcom ? Nawet na lawke się nie załapał czy konti znowu ?
0
Za rok Icardi Thiago i Bellerin :)I na zmianę za Albe Grimaldo
0
Haha ha dobre !
40
My mamy Munira oni Mariano , nie widzę zbytnio różnicy
7
Rob papiery trenera bo się marnujesz
1
Gościu zejdź na ziemię i pokaż mi kogoś kto mógłby w jakimś stopniu zastąpić Inieste? Tylko nie w twojej fifie
0
Messi woli grać z kontry
6
Ja bym chciał jeszcze tylko Thiago