0

Jak Dybala i Dembele ? To kto by grał na lewym skrzydle?

2

Mieli być Veratti, Bellerin i Dembele a na ta chwilę mamy Semedo i Deloufeu.I stratę Neymara

0

Dembele to prawoskrzydlowy , na lewe Coutinho a LEO do srodka

0

Gdzie on by grał, na lewym skrzydle ? Potrzeba nam tylko Cputinho i Dembele a LEO na środek pomocy

0

To jest tak że Ney wydymal Barce rok temu przedłużył do 2021 żeby więcej zarabiać a teraz poszedł do P$G ...rok przetrzymal a zarobil

2

Niestety na pierwszym miejscu jest kasa i tata a nie Barca

0

Coutinho Suarez Di Maria
Messi

3

Jedyny LW który może zastąpić Neymara to wg mnie Hazard.Wiem że ciężko to będzie zdobyć ale nie widzę nikogo kto poza nim...Dembele bardziej na prawa stronę a LEO do środka wtedy

0

Eden hazard ...

1

25lat i się słucha ojca ....ciekawe

0

Odpowiadam... NIE

0

Po co nam zawodnik który chce odejść i najważniejsze dla niego to kasa reklama i chęć bycia najdroższym (nie najlepszym) piłkarzem na swiecie.praktycznie każda okienko transferowe to cyrk z nim...

0

Jedyny gracz który byłby w stanie zastąpić Neymara to Hazard ,ale Chelsea raczej to nie puści.Dembele to bardziej prawe skrzydlo

0

Po co ? Gdzie on by grał? Za Iniesta?

2

Eden Hazard :)i jeszcze kasa na Verattiego by zostala

1

eden hazard i Veratti :)

1

Oby to była taka ofensywa jak po Verattiego i Dembele...

2

Będzie Paulinho nie Coutinho

0

I za kogo by grał?

0

Po co on nam ? Pique i Umtiti wystarcza.potrzeba nam Bellerina i Veratiego.Bo z tym że nie uda się pozyskać Dembele już się pogodzilem

5

Bóg się żeni a on jest chyba wyżej od Papieża

2

O 20 mln za dużo

1

Ja bym chciał PO i Dembele.wtedy LEO środek Dembele skrzydło i do środka pomocy sergi Roberto

3

Messi do środka za Iniesta a za LEO dembele

0

Wg mnie Rafinia po kontuzji zatrzymal sie ,przestal sie rozwijac.Rozwazyl bym jego sprzedaz ale za godne pieniadze ...

2

Tego goscia trzeba brac,on chce do Barcy Barca chce jego ,wtedy Leo do srodka a dembele na skrzydelko!Ney na lewym Dembelle na prawym cos pieknego

2

LEO na 10 Dembele na prawe skrzydlo

1

A czemu tak agresywnie? To jest moja wizja chciałbym taki skład Barcy ! Wiem że ciężko i raczej nierealne ale marzy mi się LEO na 10 a na prawym skrzydle Dembele.Wolny portal mogę pisać co mi się widzi.chociaz 2 transfery Dembele i Veratii bo ja dalej wieżę w Vidala:) na ta dwójkę starczy kasy ?

0

ZADNA druzyna nie jest lepsza od Barcy Pepa,to byla najlepsza druzyna w historii Footballu

2

NEY SUAREZ DEMBELE
MESSI
BUSI VERATTI
ALBA UMTITI PIQUE BELLERIN
TER STEGEN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?