Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Dybala i Dembele ? To kto by grał na lewym skrzydle?
2
Mieli być Veratti, Bellerin i Dembele a na ta chwilę mamy Semedo i Deloufeu.I stratę Neymara
0
Dembele to prawoskrzydlowy , na lewe Coutinho a LEO do srodka
0
Gdzie on by grał, na lewym skrzydle ? Potrzeba nam tylko Cputinho i Dembele a LEO na środek pomocy
0
To jest tak że Ney wydymal Barce rok temu przedłużył do 2021 żeby więcej zarabiać a teraz poszedł do P$G ...rok przetrzymal a zarobil
2
Niestety na pierwszym miejscu jest kasa i tata a nie Barca
0
Coutinho Suarez Di Maria
Messi
3
Jedyny LW który może zastąpić Neymara to wg mnie Hazard.Wiem że ciężko to będzie zdobyć ale nie widzę nikogo kto poza nim...Dembele bardziej na prawa stronę a LEO do środka wtedy
0
Eden hazard ...
1
25lat i się słucha ojca ....ciekawe
0
Odpowiadam... NIE
0
Po co nam zawodnik który chce odejść i najważniejsze dla niego to kasa reklama i chęć bycia najdroższym (nie najlepszym) piłkarzem na swiecie.praktycznie każda okienko transferowe to cyrk z nim...
0
Jedyny gracz który byłby w stanie zastąpić Neymara to Hazard ,ale Chelsea raczej to nie puści.Dembele to bardziej prawe skrzydlo
0
Po co ? Gdzie on by grał? Za Iniesta?
2
Eden Hazard :)i jeszcze kasa na Verattiego by zostala
1
eden hazard i Veratti :)
1
Oby to była taka ofensywa jak po Verattiego i Dembele...
2
Będzie Paulinho nie Coutinho
0
I za kogo by grał?
0
Po co on nam ? Pique i Umtiti wystarcza.potrzeba nam Bellerina i Veratiego.Bo z tym że nie uda się pozyskać Dembele już się pogodzilem
5
Bóg się żeni a on jest chyba wyżej od Papieża
2
O 20 mln za dużo
1
Ja bym chciał PO i Dembele.wtedy LEO środek Dembele skrzydło i do środka pomocy sergi Roberto
3
Messi do środka za Iniesta a za LEO dembele
0
Wg mnie Rafinia po kontuzji zatrzymal sie ,przestal sie rozwijac.Rozwazyl bym jego sprzedaz ale za godne pieniadze ...
2
Tego goscia trzeba brac,on chce do Barcy Barca chce jego ,wtedy Leo do srodka a dembele na skrzydelko!Ney na lewym Dembelle na prawym cos pieknego
2
LEO na 10 Dembele na prawe skrzydlo
1
A czemu tak agresywnie? To jest moja wizja chciałbym taki skład Barcy ! Wiem że ciężko i raczej nierealne ale marzy mi się LEO na 10 a na prawym skrzydle Dembele.Wolny portal mogę pisać co mi się widzi.chociaz 2 transfery Dembele i Veratii bo ja dalej wieżę w Vidala:) na ta dwójkę starczy kasy ?
0
ZADNA druzyna nie jest lepsza od Barcy Pepa,to byla najlepsza druzyna w historii Footballu
2
NEY SUAREZ DEMBELE
MESSI
BUSI VERATTI
ALBA UMTITI PIQUE BELLERIN
TER STEGEN