3

Tak na marginesie to kiedys nie moglem sie doczekac kolejnego meczu Barcy to byla czysta przyjemnosc moc ogladac jej gre , teraz odkąd pojawil sie Valverde ...gdyby nie Messi to druzyna pokroju Sevilli i Valencji

0

@aro1 Dokladnie

3

Nich oni tam lepiej nikogo nie obserwuja bo to zawsze sie zle konczy

47

Dzieki najlepszy pilkarz swiata i najlepszy bramkarz swiata! Visca Barca

4

Mam przeczucie ze to wygramy ! Jakby mialo byc inaczej to po pierwszej polowie juz bysmy z 4 przegrywali .Vamos Barca

0

@Szklaner chcialbym go widziec odkad do nas trafil ale niestety w kazdym meczu milion strat i zle decyzje.Wg mnje to nie jest poziom Barcelony i nigdy nie bedzie

7

@Encore Pytanie brzmi kiedy on byl w formie ?

0

Jak nie Ernesto ...szok

0

@Vito9 jest Alba i Junior po co Miranda zeby na trybunach siedzial ? Niech sie gdzies ogrywa najlepiej w La Liga

0

@Pietia1985 Dzieki za info.Zawsze jak bylem na meczach to wczesniej kupowalem dlatego chcialem sie upewnic.Dzieki jeszcze raz

0

Mam pytanie, czy w dniu meczu mozna kupic bilet na mecz w kasie przy stadionie ?W sobote rano bede w Barcelonie o chcialbym isc na mecz z Celta.

0

Ousmane tzn boiskowy imbecyl ?

2

Dlaczego Semedo gra na lewej a nie Roberto ? Przynajmniej bysmy wtedy mieli jedna strone dobra a nie dwie slabe

0

Oprocz Messiego nie ma nokogo kto umialby wygrac pojedynek jeden na jeden.Jak bardzo teraz przydalby sie Neymar !Griezmann nie jest lewoskrzydlowym a Semedo lewym obronca.

1

@CulesBarcelion a dla mnie jak dotychczas Dembele to nie jest poziom Barcelony .

4

Fati wciaga nosem Dembele, Suarez wiem ze po kontuzji ale slabizna no i szkoda Leo.Oby szybko do nas wrocil

0

@Borneo jaki to jest poziom Dembele ? Nie czepiam sie tylko pytam z ciekawosci ?

0

Projektowac sobie moga co cha tylko dlaczego zarzad akceptuje takie cos ?

0

@catluck chyba crystal palace

0

@Wajper kto projektuje to pół biedy tylko dlaczego zarzad to akceptuje ?

0

Tak z ciekawosci do kiedy ma kontrakt i jaka klauz odejcia Anssu Fati?

40

Moim zdaniem Dembele to niesamowity talent ,ma tylko jeden brak , brak mózgu

0

@VeiliaFCB tylko kto za niego ?

0

@ryszard_z_klanu wydaje mmi sie ze jak wroci to nabierze pokory tym bardziej przy Messim.Ja payrze czysto pilkarsko, dla mnie idealny na lewe skrzydlo...nie widze lepszego kandydata.

0

@Chudini123 na lewe skrzydlo

0

@ryszard_z_klanu dlaczego ?

3

A ja bym chcial zeby wrocil! Potrzeba nam kogos takiego na lewe skrzydlo bo wg mnie Dembele nigdy tu nie odpali ,za glupi jest.I to nawet kosztem Dembele i Rakiticia chce zeby Neymar wrocil

0

@Bogan wg mnie tylko Mbappe ale on pewnie jak shejk go pusci trafi do Realu.

0

@Bogan wszyscy beda :)

10

Odkad Valverde objął Barce to za kazdym razem przed rozpoczeciem sezonu mam wrazenie ze bedzie chujnia.Dembele to talent z mozgiem imbecyla , niech daja do PSG plus kase za Neymara.On nigdy nie odpali bo jest po prostu pilkarskl głupi. I znowu wszystko bedzie zalezalo od Messiego a on jest z roku na rok coraz starszy tak samo jak Suarez ..wiec ...Neymar wroc prosze:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?