Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak na marginesie to kiedys nie moglem sie doczekac kolejnego meczu Barcy to byla czysta przyjemnosc moc ogladac jej gre , teraz odkąd pojawil sie Valverde ...gdyby nie Messi to druzyna pokroju Sevilli i Valencji
0
@aro1 Dokladnie
3
Nich oni tam lepiej nikogo nie obserwuja bo to zawsze sie zle konczy
47
Dzieki najlepszy pilkarz swiata i najlepszy bramkarz swiata! Visca Barca
4
Mam przeczucie ze to wygramy ! Jakby mialo byc inaczej to po pierwszej polowie juz bysmy z 4 przegrywali .Vamos Barca
0
@Szklaner chcialbym go widziec odkad do nas trafil ale niestety w kazdym meczu milion strat i zle decyzje.Wg mnje to nie jest poziom Barcelony i nigdy nie bedzie
7
@Encore Pytanie brzmi kiedy on byl w formie ?
0
Jak nie Ernesto ...szok
0
@Vito9 jest Alba i Junior po co Miranda zeby na trybunach siedzial ? Niech sie gdzies ogrywa najlepiej w La Liga
0
@Pietia1985 Dzieki za info.Zawsze jak bylem na meczach to wczesniej kupowalem dlatego chcialem sie upewnic.Dzieki jeszcze raz
0
Mam pytanie, czy w dniu meczu mozna kupic bilet na mecz w kasie przy stadionie ?W sobote rano bede w Barcelonie o chcialbym isc na mecz z Celta.
0
Ousmane tzn boiskowy imbecyl ?
2
Dlaczego Semedo gra na lewej a nie Roberto ? Przynajmniej bysmy wtedy mieli jedna strone dobra a nie dwie slabe
0
Oprocz Messiego nie ma nokogo kto umialby wygrac pojedynek jeden na jeden.Jak bardzo teraz przydalby sie Neymar !Griezmann nie jest lewoskrzydlowym a Semedo lewym obronca.
1
@CulesBarcelion a dla mnie jak dotychczas Dembele to nie jest poziom Barcelony .
4
Fati wciaga nosem Dembele, Suarez wiem ze po kontuzji ale slabizna no i szkoda Leo.Oby szybko do nas wrocil
0
@Borneo jaki to jest poziom Dembele ? Nie czepiam sie tylko pytam z ciekawosci ?
0
Projektowac sobie moga co cha tylko dlaczego zarzad akceptuje takie cos ?
0
@catluck chyba crystal palace
0
@Wajper kto projektuje to pół biedy tylko dlaczego zarzad to akceptuje ?
0
Tak z ciekawosci do kiedy ma kontrakt i jaka klauz odejcia Anssu Fati?
40
Moim zdaniem Dembele to niesamowity talent ,ma tylko jeden brak , brak mózgu
0
@VeiliaFCB tylko kto za niego ?
0
@ryszard_z_klanu wydaje mmi sie ze jak wroci to nabierze pokory tym bardziej przy Messim.Ja payrze czysto pilkarsko, dla mnie idealny na lewe skrzydlo...nie widze lepszego kandydata.
0
@Chudini123 na lewe skrzydlo
0
@ryszard_z_klanu dlaczego ?
3
A ja bym chcial zeby wrocil! Potrzeba nam kogos takiego na lewe skrzydlo bo wg mnie Dembele nigdy tu nie odpali ,za glupi jest.I to nawet kosztem Dembele i Rakiticia chce zeby Neymar wrocil
0
@Bogan wg mnie tylko Mbappe ale on pewnie jak shejk go pusci trafi do Realu.
0
@Bogan wszyscy beda :)
10
Odkad Valverde objął Barce to za kazdym razem przed rozpoczeciem sezonu mam wrazenie ze bedzie chujnia.Dembele to talent z mozgiem imbecyla , niech daja do PSG plus kase za Neymara.On nigdy nie odpali bo jest po prostu pilkarskl głupi. I znowu wszystko bedzie zalezalo od Messiego a on jest z roku na rok coraz starszy tak samo jak Suarez ..wiec ...Neymar wroc prosze:)