2

Trzeba zrobić wszystko żeby Dembele przedłużył kontrakt .Zawsze mnie irytował ale co ostatnio gra …nie ma lepszego w grze jeden na jeden niż on!

0

Nie chce krakać ale …No dobra nic nie napisze żeby nie było :)

3

Do nikogo innego określenie dzban nie pasuje mi bardziej niż do Dembele

0

Niech gra do końca sezonu a w ost kolejce niech się połamie na pół roku.Zero szacunku do klubu z jego strony ,powinien się odwdzięczyć za ten cały czas co był kontuzjowany.

0

@Lukdedomb im jest dalej od naszej bramki tym lepiej,bardziej mnie Dembele irytował

6

@cracker chyba bardziej Alemany

0

@dzefrej234 brak skrzydłowych jak najbardziej ale potrzeba tez typowej 9 bo Depay takowa nie jest

10

8 powinna być dla Pedriego ,może ktoś odejdzie np Umtiti i będzie miał 23

1

@jutroIV ale nie we dwóch :)We dwóch to możemy się złożyć po dobrej imprezie :)

7

Koeman ewidetnie chce przytulić kasę jak najszybciej ,jakbym miał te 13 mln ojro to bym zapłacił żeby go tu więcej nie oglądać i się nie męczyć

0

Zajebiscie.A wiadomo co z przedłużeniem kontraktu Dembele ?Cos dzisiaj wyczytałem ze to główny cel Newcastle na lato

0

@niko7nike cały czas mi ten Dest nie podchodzi ale przynajmniej gra czasami do przodu w przeciwieństwie do Sergi Roberto.

0

Przecież ten napadzie po tym co wczoraj odpier…. noenpowinien się wypowiadać

4

Dani Alves rozwiązał kontrakt i jest wolnym zawodnikiem ….Laporta działaj :)

2

@Catalanian1991 moim zdaniem gorszych niż w tym sezonie już się nie da wymyślić.Przynajmniej spodenki w jednym kolorze będą

6

@Pawel13sz czyli Pedri z 8 :)

1

10 dla Ansu 14 dla Coutinho 25 dla Minquezy a jak odejdzie Pjanic to 8 dla Pedriego

7

Shakira !!!!!!!!!!!!!!!

1

Ja pierdole.Cały turniej Pedriego ,przechodzili na farcie żeby w finale przegrać.Pierwszy raz w życiu chciałem żeby jak najszybciej odpadli ze względu na Pedriego a jak w finale zacząłem kibicować żeby wygrali to …. Tragedia

0

@swiergol2 bez komentarza.Nie pisz już więcej do mnie jak szukasz zaczepek to złe trafiłeś.Pisz sobie z gimbami .Pozdro

24

Ansu niech bierze 10 !

0

@Twardochleb i tu się z Tobą zgadzam ale ..Leo już nie ma wiec trzeba żyć dalej i myśleć optymistycznie z ta młodzieżą ;)

0

@swiergol2 Ok.Tak jak nakazałes pozbędę się .I masz racje z Araujo ,przepraszam.Wbij mi widły w plecy za ten błąd .Pozdrawiam

12

Trzeba się ogarnąć ,pozbyć się tych wszystkich pajaców co sporowadzil Bartomeu i postawić na młodzież z Ła massi Eric,Pedri,Araujo,Ansu ,Balde,Nico,Gavi może Ilaix i wydaje mi się ze Wielka Barca wróci szybciej niż by się każdy tego spodziewał!Visca Barca

0

@normasubiektywna Czy Barca coś dostanie za ta wymianę ? Czy to będzie wymiana jeden do jednego za free ?

1

Beznadziejne te spodenki w dwóch kolorach ,koszulka i getry całkiem ładne myślałem ze gorzej to będzie wygladalo

1

@Coutinho007 a co masz do Araujo ? Wg mnie to przyszłość ,szybki ,silny stoper na lata.A jak wypali Eric to mamy pare jak kiedyś Puyol i Piqué

0

Typowy dzban !Sprzedac dopóki się jeszcze nie rozsypał !Przynajmniej coś Barca zarobi

3

Griezmann Pjanic Braijtłajt Dembele Neto Coutinho Umtiti ....sprzedać jak najszybciej o ile to możliwe

6

Aguero ,Gaya,Éric Garcia,Neymar żeby Messi był szczęśliwy.Ney za Griezmanna i Dembele .Tak bym to widział :)Plus młodzi z la massi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?