Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba zrobić wszystko żeby Dembele przedłużył kontrakt .Zawsze mnie irytował ale co ostatnio gra …nie ma lepszego w grze jeden na jeden niż on!
0
Nie chce krakać ale …No dobra nic nie napisze żeby nie było :)
3
Do nikogo innego określenie dzban nie pasuje mi bardziej niż do Dembele
0
Niech gra do końca sezonu a w ost kolejce niech się połamie na pół roku.Zero szacunku do klubu z jego strony ,powinien się odwdzięczyć za ten cały czas co był kontuzjowany.
0
@Lukdedomb im jest dalej od naszej bramki tym lepiej,bardziej mnie Dembele irytował
6
@cracker chyba bardziej Alemany
0
@dzefrej234 brak skrzydłowych jak najbardziej ale potrzeba tez typowej 9 bo Depay takowa nie jest
10
8 powinna być dla Pedriego ,może ktoś odejdzie np Umtiti i będzie miał 23
1
@jutroIV ale nie we dwóch :)We dwóch to możemy się złożyć po dobrej imprezie :)
7
Koeman ewidetnie chce przytulić kasę jak najszybciej ,jakbym miał te 13 mln ojro to bym zapłacił żeby go tu więcej nie oglądać i się nie męczyć
0
Zajebiscie.A wiadomo co z przedłużeniem kontraktu Dembele ?Cos dzisiaj wyczytałem ze to główny cel Newcastle na lato
0
@niko7nike cały czas mi ten Dest nie podchodzi ale przynajmniej gra czasami do przodu w przeciwieństwie do Sergi Roberto.
0
Przecież ten napadzie po tym co wczoraj odpier…. noenpowinien się wypowiadać
4
Dani Alves rozwiązał kontrakt i jest wolnym zawodnikiem ….Laporta działaj :)
2
@Catalanian1991 moim zdaniem gorszych niż w tym sezonie już się nie da wymyślić.Przynajmniej spodenki w jednym kolorze będą
6
@Pawel13sz czyli Pedri z 8 :)
1
10 dla Ansu 14 dla Coutinho 25 dla Minquezy a jak odejdzie Pjanic to 8 dla Pedriego
7
Shakira !!!!!!!!!!!!!!!
1
Ja pierdole.Cały turniej Pedriego ,przechodzili na farcie żeby w finale przegrać.Pierwszy raz w życiu chciałem żeby jak najszybciej odpadli ze względu na Pedriego a jak w finale zacząłem kibicować żeby wygrali to …. Tragedia
0
@swiergol2 bez komentarza.Nie pisz już więcej do mnie jak szukasz zaczepek to złe trafiłeś.Pisz sobie z gimbami .Pozdro
24
Ansu niech bierze 10 !
0
@Twardochleb i tu się z Tobą zgadzam ale ..Leo już nie ma wiec trzeba żyć dalej i myśleć optymistycznie z ta młodzieżą ;)
0
@swiergol2 Ok.Tak jak nakazałes pozbędę się .I masz racje z Araujo ,przepraszam.Wbij mi widły w plecy za ten błąd .Pozdrawiam
12
Trzeba się ogarnąć ,pozbyć się tych wszystkich pajaców co sporowadzil Bartomeu i postawić na młodzież z Ła massi Eric,Pedri,Araujo,Ansu ,Balde,Nico,Gavi może Ilaix i wydaje mi się ze Wielka Barca wróci szybciej niż by się każdy tego spodziewał!Visca Barca
0
@normasubiektywna Czy Barca coś dostanie za ta wymianę ? Czy to będzie wymiana jeden do jednego za free ?
1
Beznadziejne te spodenki w dwóch kolorach ,koszulka i getry całkiem ładne myślałem ze gorzej to będzie wygladalo
1
@Coutinho007 a co masz do Araujo ? Wg mnie to przyszłość ,szybki ,silny stoper na lata.A jak wypali Eric to mamy pare jak kiedyś Puyol i Piqué
0
Typowy dzban !Sprzedac dopóki się jeszcze nie rozsypał !Przynajmniej coś Barca zarobi
3
Griezmann Pjanic Braijtłajt Dembele Neto Coutinho Umtiti ....sprzedać jak najszybciej o ile to możliwe
6
Aguero ,Gaya,Éric Garcia,Neymar żeby Messi był szczęśliwy.Ney za Griezmanna i Dembele .Tak bym to widział :)Plus młodzi z la massi