0

@lambard Pewnie Messi tego chce ...

0

@Korti1921 mi chodzi o to geniuszu żeby się go pozbyć i jakieś pieniądze odzyskać za tego dzbana póki się po raz kolejny nie rozsypał .To nigdy nie będzie poziom Barcelony co udowadnia non stop.Wole dać szanse Collado.

5

@elitive jak Dembele coś zaczął grać i się nie sypie to jest właśnie najlepsza okazja żeby go sprzedać za jakieś w miarę rozsądne pieniądze !

0

@Seba_89_ za Busquetsa na def pom

0

Bardzo dawno nie widziałem tak walczącej Barcelony !Widac ze im bardzo zależało .Minqueza pomimo karnego to wciąga nosem Desta ,Dembele 3 strzały z miarę latwej pozycji wybija piłkę na ulice a 20 metrów ładuje z prawej po widłach:)Gosc już się nigdy nie zmieni.Ter Stegen KLASA!A Piqué prawdziwy lider !Visca Barca !

14

A mi jego gra się podoba coś w sobie ma ,fajnie ze Messi chciał z nim grać to już o nim dobrze świadczy .

0

Gdzie transmisja ?

0

Przyzwoity mecz Duńczyka ,często nieobecny .... :)

3

Dla mnie duży plus to Mingueza na prawej obronie.Przed meczem myślałem ze Koeman wsadza go na minę i Oyarza al będzie go kręcił a on chyba ani razu go nie ograł .Jako stoper mnie nie przekonał wogole natomiast na prawej mi zaimponował.I Araujo co za szybkość co na rośnie obrońca !Obecnie nr 1 w naszej drużynie.Visca Barca

0

@FilipeX może się uda Umtitiego sprzedac choć to mało realne raczej

0

Każdy wiedział od początku co zrobi Williams tylko nie nasz super stoper Lenglet

0

@333tricampeones333 żałosny to jest Pjanic

0

@Midast lepiej było wydać dwadzieścia pare baniek na wsodzącą gwiazdę światowego footbolu Firpo

4

Zdecydowanie Pedri!

1

No nareszcie co za uparty gosc

0

2 Dest 4 Garcia 9 Depay

0

@VenoM Dlaczego ? Od Desta lepszy Ro erto na prawej obronie ? Pique jak przychodził z MU to tez nie było wzmocnienie a okazal sie legenda.To samo moze byc Garcia

1

@kiper09 dlatego potrzeba takich zawodników jak Dest , Eric Garcia plus jakis konkurent dla Alby.Bo Firpo to nieporozumienie .Ale z ich zarządzaniem podejrzewam ze zostaniemy z Roberto i Firpo na bokach

0

@xoran to po co teraz kupować Depaya i wywalać 30 baniek jak mamy Griezmann a .Messi tez moze grac na fałszywej 9.Dla mnie Depay za taka cene to super okazja tylko ze my mamy już graczy na jego pozycji.Najpierw trzeba kogoś sprzedac a na to się nie zanosi.Wiec wg mnie kupowanie teraz Depay przy takiej ilości graczy ofensywnych nie ma sensu.Lepiej zainwestować w prawego obronce i np w Erica Garcie

0

@HypeR Depay to nie jest typowa 9 tak samo jak Griezmann.A moim zdaniem nam potrzeba następcy Suareza typowej 9 a nie Depaya.O moja wiedzę sie nie martw tylko zastanów się nad swoją.

2

Po co ku ... nam Depay ?! Nam potrzeba topowej 9 zeby zastąpić Suareza! Zamiast Depaya mamy Coutinho Pedri Dembele Fati Messi Trincao ludzie !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

No DEBIL ! Co tu się wyprawia w tym klubie to nie mam słów

0

@FutbolToMagia nie wierze !Wymiótł to go Davies ,bez żadnego zwodu go ograł i obiejechal jam juniora .Ten gość si3 nie nadaje do takiego klubu podobnie jak Firpo.

3

Niech oni sprzedają Semedo i Firpo jak najszybciej póki wogole jest jakiś chetny

0

@cat_r37 na klubowej stronie z 6 jest Alenia i Todibo

0

@Coutinho007 no właśnie a oni chcą Depaya zamiast poszukać typowej 9 i prawego obroncy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mikokarla tylko ze ani Fati ani Griezmann ani Depay to nie jest typowa 9

1

@_Specjalista Depay to tez nie jest typowa 9.Nam potrzeba typowej 9 a nie Depaya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?