Riguelme
Dołączył/a: kwiecień 2014
NADARZYN
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lambard Pewnie Messi tego chce ...
0
@Korti1921 mi chodzi o to geniuszu żeby się go pozbyć i jakieś pieniądze odzyskać za tego dzbana póki się po raz kolejny nie rozsypał .To nigdy nie będzie poziom Barcelony co udowadnia non stop.Wole dać szanse Collado.
5
@elitive jak Dembele coś zaczął grać i się nie sypie to jest właśnie najlepsza okazja żeby go sprzedać za jakieś w miarę rozsądne pieniądze !
0
@Seba_89_ za Busquetsa na def pom
0
Bardzo dawno nie widziałem tak walczącej Barcelony !Widac ze im bardzo zależało .Minqueza pomimo karnego to wciąga nosem Desta ,Dembele 3 strzały z miarę latwej pozycji wybija piłkę na ulice a 20 metrów ładuje z prawej po widłach:)Gosc już się nigdy nie zmieni.Ter Stegen KLASA!A Piqué prawdziwy lider !Visca Barca !
14
A mi jego gra się podoba coś w sobie ma ,fajnie ze Messi chciał z nim grać to już o nim dobrze świadczy .
0
Gdzie transmisja ?
0
Przyzwoity mecz Duńczyka ,często nieobecny .... :)
3
Dla mnie duży plus to Mingueza na prawej obronie.Przed meczem myślałem ze Koeman wsadza go na minę i Oyarza al będzie go kręcił a on chyba ani razu go nie ograł .Jako stoper mnie nie przekonał wogole natomiast na prawej mi zaimponował.I Araujo co za szybkość co na rośnie obrońca !Obecnie nr 1 w naszej drużynie.Visca Barca
0
@FilipeX może się uda Umtitiego sprzedac choć to mało realne raczej
0
Każdy wiedział od początku co zrobi Williams tylko nie nasz super stoper Lenglet
0
@333tricampeones333 żałosny to jest Pjanic
0
@Midast lepiej było wydać dwadzieścia pare baniek na wsodzącą gwiazdę światowego footbolu Firpo
4
Zdecydowanie Pedri!
1
No nareszcie co za uparty gosc
0
2 Dest 4 Garcia 9 Depay
0
@VenoM Dlaczego ? Od Desta lepszy Ro erto na prawej obronie ? Pique jak przychodził z MU to tez nie było wzmocnienie a okazal sie legenda.To samo moze byc Garcia
1
@kiper09 dlatego potrzeba takich zawodników jak Dest , Eric Garcia plus jakis konkurent dla Alby.Bo Firpo to nieporozumienie .Ale z ich zarządzaniem podejrzewam ze zostaniemy z Roberto i Firpo na bokach
0
@xoran to po co teraz kupować Depaya i wywalać 30 baniek jak mamy Griezmann a .Messi tez moze grac na fałszywej 9.Dla mnie Depay za taka cene to super okazja tylko ze my mamy już graczy na jego pozycji.Najpierw trzeba kogoś sprzedac a na to się nie zanosi.Wiec wg mnie kupowanie teraz Depay przy takiej ilości graczy ofensywnych nie ma sensu.Lepiej zainwestować w prawego obronce i np w Erica Garcie
0
@HypeR Depay to nie jest typowa 9 tak samo jak Griezmann.A moim zdaniem nam potrzeba następcy Suareza typowej 9 a nie Depaya.O moja wiedzę sie nie martw tylko zastanów się nad swoją.
2
Po co ku ... nam Depay ?! Nam potrzeba topowej 9 zeby zastąpić Suareza! Zamiast Depaya mamy Coutinho Pedri Dembele Fati Messi Trincao ludzie !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
No DEBIL ! Co tu się wyprawia w tym klubie to nie mam słów
0
@FutbolToMagia nie wierze !Wymiótł to go Davies ,bez żadnego zwodu go ograł i obiejechal jam juniora .Ten gość si3 nie nadaje do takiego klubu podobnie jak Firpo.
3
Niech oni sprzedają Semedo i Firpo jak najszybciej póki wogole jest jakiś chetny
0
@cat_r37 na klubowej stronie z 6 jest Alenia i Todibo
0
@Coutinho007 no właśnie a oni chcą Depaya zamiast poszukać typowej 9 i prawego obroncy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mikokarla tylko ze ani Fati ani Griezmann ani Depay to nie jest typowa 9
1
@_Specjalista Depay to tez nie jest typowa 9.Nam potrzeba typowej 9 a nie Depaya