0

@Al FCB Ma odwagę! Powiedział to czego wielu się bało powiedzieć ( np kilku członków zarządu przeciwnych temu transferowi )a wielu nie usłyszano bo mówili w domach lub przy stolikach w pubie. Myśl!

1

@Sortello Pełna zgoda, mało kto dopuszcza myśl, że Messi może być " kulą u nogi"
A już naciskanie na Zarząd , żeby za wszelką cenę sprowadził jego przyjaciela Neymara to już przegięcie!
No i Barçastyle. To już przeszłość, anachronizm.

0

Wreszcie ktoś z Barcelony mówi z sensem! Gerard pasowałby do tej nowej ekipy , która zrobi tu porządek za jakiś czas, a więc Pique , Puyol, Xavi ,Iniesta.

0

@Pavu pomyślałeś może, że te wpisy są tych, którzy są przeciwni transerowi Neymara? Jeśli nie to pomyśl chwilkę, to zazwyczaj nie boli.

5

Wszystko co najlepsze w tej sprawie , sprawie Neymara, powiedział ten człowiek. Szacun!

2

@KZet Mam nadzieję ,że w Barcelonie nie zidiocieją do reszty i go nie kupią ani teraz ani nigdy! Emir Kataru powinien go za bunt przeczołgać po pustyni, to by docenił piekne francuskie zielone boiska, po których biega za grube miliony. Pogięło gościa!

7

Wspaniała wiadomość! Oby tam został do końca kariery!

0

@Maciejozzz Wyraziłem swoją opinię. Oczywiscie potrafię sobie wyobrazić Neymara w białym stroju,ponieważ mam
wyobraźnię większą niż twoja i nie ograniczoną,dlatego też nie chcę go w Barcelonie, z nim ,z jego ojcem i z jego otoczeniem będą już tylko problemy, kosztowne problemy. Nie odpisuj, użyj wyobraźni.

0

@pepulinho Dokładnie jak mówisz. To zmierzch wielkiej Barcelony!:)

0

@Qba2113 Drzewo! Uważam, że Neymar to pajac i osobiście nie cchcę go w Barcelonie, może iść do Realu albo nawet do Legii,mam to gdzieś!

5

Neymar już dość dawno zaczął pajacować , szkoda pieniędzy na niego.Ani on lojalny, ani Barcelonie niezbędny, ani młodszy, ani piłkarsko lepszy. Drzewo!

0

@Tatazolwinia Może Andora Pique jest tym pomysłem?:)

0

@Murazor Święte słowa. A wielu nadal uważa, że to przez Valverde. Oczywistym jest ,ze winnym tej miernoty piłkarza Coutinho jest Messi Lionel Andres! (Miernoty w Barcelonie,może jakoś w Bundeslidze da radę ,oby i sprzedać chociaż za pięć dych!)

3

Pierdoły brazylijczyka o brazylijczykach. Coutinho to już historia na szczęście, a Neymar oby nigdy nie wrócił, chyba że z Realem na Gran Derbi :) myślę jednak , że na Camp Nou by nie zagrał bo strach by mu nie pozwolił, wymówił by się bolącym palcem u nogi albo bolącym okiem. Kij mu w ... gdzie kto chce!

0

Powodzenia w Bayernie. Ale z tą defensywą go troszeczkę poniosło:)

2

Dobre wieści. Jednak w pełni będę zadowolony gdy Barcelona odzyska chociaż 50 milionów przy transferze definitywnym. Coutinho to największa klęska transferowa tego klubu w historii. Powodzenia w Bayernie! Chętnie obejrzę trzy, cztery mecze, może chociaż tam pokaże tą swoją "magię" czyli zejście do środka i potężny strzał w samo okienko jakiegoś Hofenheim lub Armini Bielefeld, albo Fortuny Dusseldorf! Piłkarz całkowicie nie nadający się do Barcelony, prosty, przewidywalny, bez jaj, no i cena z kosmosu. Ten kto zapłacił tyle za niego powinien posiedzieć w kryminale co najmniej 1,5 roku czyli tyle ile Coutinho był w Barcelonie lub zostać przebadany przez psychiatrów, oraz zapłacić grzywnę wyrównującą- co tu dużo mówić - straty. Nie bójmy się tego powiedzieć - pośmiewisko na cały świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?