Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zdecydowanie piłkarzom Athleticu chciało się bardziej,grali z jasnym pomysłem i determinacją.Gratulacje! W Barcelonie weszli na zmiany Mingueza, Trincao, Pjanić, Brajtłajt...wszyscy won z Barcelony,to nie są nawet zapchajdziury. Dramat! Swoją drogą aż dziw ,że De Jong nie rżnął któregoś w pysk!
0
Mingueza to jednak poziom Barcelony B. Stał jak pipa przy trzeciej bramce, wcześniej gamoń nie wiedział co zrobić z piłką pod polem karnym Athleticu.
5
@Merher Nie. Te czasy nie wrócą. Idzie nowe:)
1
@jeykey1543 Riki daje więcej dobrego niż Trincao. W tym meczu było to widoczne bardzo wyraźnie. Grizman powinien dostać bana na rzuty karne, bezdyskusyjnie.
1
@VanBarca Nareszcie kolejny głos rozsądku, po moim oczywiście i naprawdę kilku jeszcze osób na tym portalu, natomiast większość tu - to nie obrażając - jacyś dziwni są :)
0
@cyron1 Dziwne najdelikatniej mówiąc jest twoje podejście do tematu i "rozumienie" sukcesu,jaki zatem sukces odniósł Laporta zanim pierwszy raz został prezydentem? I dlaczego skoro osiągnął taki sukces przerżnął najpierw z Rosselem a później z Bartkiem? Walnij barana!
0
@cyron1 Jego sukcesem jest to, że ludzie są tak skołowani rządami Bartomeu, że mają klapki na oczach. Widzą w nim zbawcę, mimo, że jak na razie nic konkretnego nie powiedział o programie, planach itd. Puste pieprzenie prawnika, lanie wody i sentyment, swoją drogą mówienie przez niego o groźbach które miał otrzymywać - majstersztyk. Podobno ma przedstawić jakieś konkrety, czekam z radością:)
4
@Tomek54321 Dobrze, że chociaż spodenki zmienili na czarne, bo wcześniej były koloru getrów:)
3
Wije się jak jakiś wąż. Kręci jak byle polityk. Nic nie ma, żadnego programu, pomysłu nawet. Bazuje na sentymencie. TAK DLA PRZYSZŁOŚCI panie Laporta!
2
Brak Xaviego i Iniesty ma olbrzymi wpływ na grę jak i postrzeganie gry Busquetsa, następcy nie są niestety tej klasy, co również odbija się na grze Messiego(+ strata Luisa Suareza, o Nejmarze już nawet nie ma co wspominać). Jest wielu defensywnych pomocnikow w Hiszpani, też młodszych, a jednak to Busquets jest wciąż powoływany do reprezentacji i co ważniejsze gra, ponieważ jest najlepszy! Brawo Sergio!:)
1
Bardzo dobrze powiedziane, wyważone i mądre:)
1
To ma sens panie Font!:)
0
Brawo Leo! Nie mogłem się już doczekać! Nareszcie:)
0
@Cwaniak4 za 5baniek to Messi mógłby go kupić, albo Antek Griezmann:)
0
@RosjaninBut "Wydaje się, że Barca położyła krzyżyk na obecnym sezonie i nawet nie zamierza się napinać, żeby załatwić kasę na zimowe wzmocnienia.
Może i słusznie, bo Depay i Garcia to razem pewnie z 15 mln, a sezonu nam raczej nie uratują" I pomyśleć,że za Brajtłajta rok temu zapłacili 18milionow euro. Panta rhei.
8
"Nie będę podawał nazwisk, nie uciekam od tego, ale to podwyższa cenę piłkarzy w innych klubach i obniża cenę naszych zawodników grających na tej samej pozycji" Tu ma 500% racji, albo 600,albo 1000!Tylko Barcelona dzięki Bartomeu była tak dymana! kto tak prowadzi interesy?Transfery powinny być opracowywane w ciszy i ogłoszone po a nie pół roku przed ,w dodatku z wielkim krzykiem! Idioci.
9
Wydać 400 000 000 euro(słownieczterystamilionóweuro) na takie niedojdy jak Coutinho,Griezmann,Dembele,Trincao, oddać za darmo Luisa Suareza, pozbawić Messiego wsparcia, za 18 baniek kupić Brajtwajta, żaden, żaden klub na świecie nie wywinął takiej szopki. Bartomeu powinien spędzić kilka lat w kryminale.
1
Wszyscy dwója! Kuman jeśli przejdzie do następnej klasy to już tylko niższej tak jak Griezmann, Coutinho, Trincao. Żałosne niedojdy!
0
W tym klubie nie jest potrzebna miotła lecz spychacz! :)
0
Sprzedać jak najszybciej! Razem z tą łamagą Coutinho.
0
Houston mamy problem! :)
0
@RivaldoVitorBorba Kiedyś już pisałem, że Coutinho to trochę lepsza wersja niejakiego Tello, dzisiaj jestem pewien, że tylko droższy. To jest dopiero dramat.
0
Dzięki Leo za wszystko, twój czas nadszedł :)
0
@Pertezm no tak, jesteś z pokolenia gimbo, niestety straconego dla świata. Nie pisz więcej.
0
@Pertezm dzisiaj masz 14 i dwa miesiące, weź się za polski, albo rysunki.
1
@Remi70 Kurde to właściwie już w przerwie :)
0
@Pertezm Za to twój tok myślenia zwala z nóg. Otwórz oczy a później włącz mózg. Ups sorry, kup sobie mózg.
1
Coutinho wspaniałym uderzeniem w trybuny w ostatniej akcji pierwszej połowy pokazał, że jest w ogóle na boisku.
0
@Beztroskii Komentatorzy na eleven to jakiś cholerny dramat. Przez dłuższy czas oglądałem mecze z angielskim komentarzem, pełna profesja. Ci dwaj (mecz FCB VS RSSS) pieprzą jak pocięci, i jak sami twierdzą robią to - elokwentnie. Żenada.
0
Jak ważnym dla drużyny piłkarzem i przede wszystkim jak DOBRYM jest Sergio Busquets, wielu tu w końcu zrozumie i doceni gdy już go nie będzie. Zastąpienie choć w połowie równie dobrymi - Neymara, Xaviego, Iniesty czy choćby Alvesa okazało się niemozliwe. Dlaczego? Bo to są pilkarze wybitni zarówno indywidualnie jak i w drużynie. Każdy trener w karierze Sergio czy to na poziomie klubowym czy też w reprezentacji Hiszpani spośród wielu innych wybiera Busquetsa,zawsze! Dlaczego? Bo jest piłkarzem WYBITNYM.