Rioletto
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Boniek10 sprawa oczywista żeby to Atletico zdobyło mistrzostwo a nie sReal. Barcelona nie da rady.
0
@MarshallLAW cała trójka to porażka zarządu Bartomeu, może tylko maleńki plusik dla Dembele, ale ogólnie dwója z plusem!
0
@grubiorz ja nie hejtuję Griezmana, uważam, że nie pasuje do Barcelony tak jak i Coutinho, a gdy strzeli gola to na rękach go nosił nie będę. Jest napadziorem za 120 ml a nie jakimś Brajtłajtem.
0
@DamianPSV 280mln wydanych bez sensu. Do tego kosztowny Dembele, który też ma jakby nie patrzeć słabe statystyki.
0
@Boniek10 po jaką cholerę?
3
@JarekS a takimi jak ten Cadizem przegrywa.
0
@ZiX Dest ma potencjał ale też duuuuużo pracy do wykonania.
0
@gregorio_estornino akurat Busquets gra dzisiaj bardzo dobrze, cały czas jest tu profesorem, a błędy popełnia każdy, nawet ja :)
1
@mikokarla Racja, Koeman tu bardzo dobrze pokombinował, żeby tylko zawodnicy nie pokpili sprawy, Sewilla jest bardzo mocna.
1
Jako drużyna Sewilla jest naprawdę mocna ,Lopetegui ładnie to poukładał a i piłkarze mają więcej ambicji i woli walki. Całkowicie inne nastawienie grupy!
1
De Jong bardzo słaby,albo już robi bokami ze zmęczenia,niech odpocznie! Brawa za akcję z asystą,jedyne co dobre miał w tym meczu.
16
@BarcaInfo wolność słowa jest super, ale jeśli już cytujesz to w całości inaczej przekłamujesz, manipulujesz a to już fajne nie jest. Siadaj dwója!
0
@Litman Zgadza się. Najdroższe a najgorsze :/
2
Najlepsze: przecież okazje były!
Najgorsze: piłkarze za taką kasę jak Griezmann, Dembele dają niewiele,dramat,do tego wiecznie nieobecny Coutinho,nawet gdy jest na boisku,a tacy jak Pjanić, Braitwait ,Lągle to już katastrofa!
1
@BARCA1899Messi Pierwszym klubem w którym sprawdził się Guardiola był... Niech zgadnę... Barcelona? :)
0
@Batys Roma dała radę ale Barca to nie Roma :)
0
@kibic555 znowu pierłeś, swoje bzdury co by bylo gdyby- wrzucaj do swojego haźla:)
0
@kibic555 co by było gdyby.sranie w banie. Po kij mi tu śmiecisz?
2
Niedawno pisałem, że Mingueza jest słabiutki i nie nadaje się, ale dzisiaj zagrał naprawdę super, najlepszy występ jak do tej pory i nawet go polubiłem. Brawo Oskar Mingueza! Albo Kuman czyni cuda albo ta młodzież budzi się jakoś powoli, ważne,że jest programs. Pomijam Ansu i Pedriego, bo ci są przebudzeni od dawna:)
0
@pax No właśnie!
0
Jedyne dobre co zrobił w Barcelonie to bramka z Realem. Solidny może i on jest ale do Alaves. W Barcelonie był cieniutki, biegał bez sensu,porównywanie go do Sergiego Roberto trąci herezją. To zakup podobny jakościowo do Brajtłajta.
1
@patryk1995991 Pjanić jest tak słaby,że wolę już tak bardzo tu krytykowanego niedawno Rakiticia. Pjanić i Brajtłajt to...to jest kompletnie bez sensu, faktycznie wstyd dla tego klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Litman słabe to jest twoje myślenie.
0
@bafi Neymar wyeliminowal PSG z LM w tym pamiętnym meczu więc tym bardziej mieli ciśnienie i go poprostu kupili. I jak się okazało bylo to dla nIch proste jak dla mnie kupienie schabowego u rzeźnika hahaha:)
0
@Ramek Ja bym Messiemu wybaczył, w ogóle nawet nie będę miał mu za złe jeśli odejdzie do jakiegokolwiek klubu. Wolno mu, jego wybór jego prawo, nie jest niewolnikiem. Jednak dodam, że będę szczęśliwy jeśli zostanie w Barcelonie:)
1
@geass W punkt.
Niektórzy idioci z hiszpańskich mediów jeszcze dolewają oliwy do ognia ponieważ są...idiotami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Patry10 masz rację,wcześniej jeszcze Marquinhos był na tapecie,Bernat,Kurzawa, Neymar jako dyżurny temat co pół roku. PSG tym działaniem chce wywołać destabilizację w drużynie, wprowadzić nerwowość, może w trakcie meczu komuś walnie psycha i dostanie czerwoną kartkę za "głupi" faul a czas jest odpowiedni bo panowie z Barcelony grają coraz lepiej,walczą,zapieprzaja,wygrywają mecze. To prostackie prowokacje,Ja olalbym to i skupił się na skopaniu im du p. Wszystko w temacie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika