0

@Boniek10 sprawa oczywista żeby to Atletico zdobyło mistrzostwo a nie sReal. Barcelona nie da rady.

0

@MarshallLAW cała trójka to porażka zarządu Bartomeu, może tylko maleńki plusik dla Dembele, ale ogólnie dwója z plusem!

0

@grubiorz ja nie hejtuję Griezmana, uważam, że nie pasuje do Barcelony tak jak i Coutinho, a gdy strzeli gola to na rękach go nosił nie będę. Jest napadziorem za 120 ml a nie jakimś Brajtłajtem.

0

@DamianPSV 280mln wydanych bez sensu. Do tego kosztowny Dembele, który też ma jakby nie patrzeć słabe statystyki.

0

@Boniek10 po jaką cholerę?

3

@JarekS a takimi jak ten Cadizem przegrywa.

0

@ZiX Dest ma potencjał ale też duuuuużo pracy do wykonania.

0

@gregorio_estornino akurat Busquets gra dzisiaj bardzo dobrze, cały czas jest tu profesorem, a błędy popełnia każdy, nawet ja :)

1

@mikokarla Racja, Koeman tu bardzo dobrze pokombinował, żeby tylko zawodnicy nie pokpili sprawy, Sewilla jest bardzo mocna.

1

Jako drużyna Sewilla jest naprawdę mocna ,Lopetegui ładnie to poukładał a i piłkarze mają więcej ambicji i woli walki. Całkowicie inne nastawienie grupy!

1

De Jong bardzo słaby,albo już robi bokami ze zmęczenia,niech odpocznie! Brawa za akcję z asystą,jedyne co dobre miał w tym meczu.

16

@BarcaInfo wolność słowa jest super, ale jeśli już cytujesz to w całości inaczej przekłamujesz, manipulujesz a to już fajne nie jest. Siadaj dwója!

0

@Litman Zgadza się. Najdroższe a najgorsze :/

2

Najlepsze: przecież okazje były!
Najgorsze: piłkarze za taką kasę jak Griezmann, Dembele dają niewiele,dramat,do tego wiecznie nieobecny Coutinho,nawet gdy jest na boisku,a tacy jak Pjanić, Braitwait ,Lągle to już katastrofa!

1

@BARCA1899Messi Pierwszym klubem w którym sprawdził się Guardiola był... Niech zgadnę... Barcelona? :)

0

@Batys Roma dała radę ale Barca to nie Roma :)

0

@kibic555 znowu pierłeś, swoje bzdury co by bylo gdyby- wrzucaj do swojego haźla:)

0

@kibic555 co by było gdyby.sranie w banie. Po kij mi tu śmiecisz?

2

Niedawno pisałem, że Mingueza jest słabiutki i nie nadaje się, ale dzisiaj zagrał naprawdę super, najlepszy występ jak do tej pory i nawet go polubiłem. Brawo Oskar Mingueza! Albo Kuman czyni cuda albo ta młodzież budzi się jakoś powoli, ważne,że jest programs. Pomijam Ansu i Pedriego, bo ci są przebudzeni od dawna:)

0

@pax No właśnie!

0

Jedyne dobre co zrobił w Barcelonie to bramka z Realem. Solidny może i on jest ale do Alaves. W Barcelonie był cieniutki, biegał bez sensu,porównywanie go do Sergiego Roberto trąci herezją. To zakup podobny jakościowo do Brajtłajta.

1

@patryk1995991 Pjanić jest tak słaby,że wolę już tak bardzo tu krytykowanego niedawno Rakiticia. Pjanić i Brajtłajt to...to jest kompletnie bez sensu, faktycznie wstyd dla tego klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Litman słabe to jest twoje myślenie.

0

@bafi Neymar wyeliminowal PSG z LM w tym pamiętnym meczu więc tym bardziej mieli ciśnienie i go poprostu kupili. I jak się okazało bylo to dla nIch proste jak dla mnie kupienie schabowego u rzeźnika hahaha:)

0

@Ramek Ja bym Messiemu wybaczył, w ogóle nawet nie będę miał mu za złe jeśli odejdzie do jakiegokolwiek klubu. Wolno mu, jego wybór jego prawo, nie jest niewolnikiem. Jednak dodam, że będę szczęśliwy jeśli zostanie w Barcelonie:)

1

@geass W punkt.
Niektórzy idioci z hiszpańskich mediów jeszcze dolewają oliwy do ognia ponieważ są...idiotami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Patry10 masz rację,wcześniej jeszcze Marquinhos był na tapecie,Bernat,Kurzawa, Neymar jako dyżurny temat co pół roku. PSG tym działaniem chce wywołać destabilizację w drużynie, wprowadzić nerwowość, może w trakcie meczu komuś walnie psycha i dostanie czerwoną kartkę za "głupi" faul a czas jest odpowiedni bo panowie z Barcelony grają coraz lepiej,walczą,zapieprzaja,wygrywają mecze. To prostackie prowokacje,Ja olalbym to i skupił się na skopaniu im du p. Wszystko w temacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?